2014 - Ayrıntılı Ultrason Fiyatları

arzugursel54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
60
9
Arkadaşlar Merhaba,
Ayrıntılı ultrason(Obstetrik Doppler) 18-24 arası yapılıyor. Ücret olarak çok farklı fiyatlar aldım. Bilgisi olan varsa fiyat bilgisi ve hastane paylaşabilir mi ?

Bende çok araştırdım bir cok hastane 250 350 arasi fiyat verdi ama en son Üsküdar anadolu hastanesinden uygun fiyat alabildm :) 120ye yaptilat

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende çok araştırdım bir cok hastane 250 350 arasi fiyat verdi ama en son Üsküdar anadolu hastanesinden uygun fiyat alabildm :) 120ye yaptilat

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Peki canım renkli mi baktılar? CD falan verdiler mi?

Ayrintili ultrasonum var haftaya ve cok pahali oldugunu soylediler benim zaten durumum yok medicalparkta ne kadar fiyatlar bilgisi olan var mi acaba

Biz gebelik takibimizi yapan hastane ve doktora yaptırdık, normal muayene ücreti olan 81 TL ödedik, Kocaeli Akademi Hastanesi'nde. Ek bir ücret talep etmediler. cd felan almadık ama, iki doktor kalbini beynini mide bağırsak düzenini kollarını bacaklarını felan herşeyini incelediler ben de izledim, bir problem olmadığını söylediler çok şükür :nazar:

dun medicalparkta 195 liraya yaptirdim cok pahali ve cd vermediler bir adet foto ve fotoda bebek yuzunu gizliyordu:KK14: hic memnun kalmadim isi ticarete dokmusler En Büyük KK

sultangazi medicina plus ta ssk ile 70 sigortasız 90 tl ye yapıyorlar bende bugun sordum doktor isteyince. ama cd fotodan falan haberim yoktu. bilsem onlarıda sorardım :/

Bende kordona 200 verdim . Ama çok itinalı yaptı çok memnun kaldm

Kayseri Özel Hüma Hastanesinde ayrıntılı ultrason yaptırdık hiçbir ek ücret alınmadı, sadece muayene ücreti 50 tl
doktorumuz hastanenin sahibi olduğu için 50 tl başka bir doktor tercih ederseniz fiyatlar değişiyor, 12tlden başlıyor

X