Petek Dinçöz Başbakan'dan yardım istedi

KadinlarKulubu

Portal Editör
İçerik Editörü
21 Ağustos 2011
5.186
594
$Untitled.png
Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, katıldığı bir TV programında eski eşi Can Tanrıyar ile birlikteliğinden çok konuşulacak olaylar anlattı.

Petek Dinçöz, hayatının bilinmeyenlerini Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında anlattı. Dinçöz, yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Ünlü şarkıcı sık sık da ağladı. Gözyaşlarına hakim olamayan Dinçöz, Başbakan Erdoğan'dan yardım istedi.

İşte ilk ve son kez konuşan Petek Dinçöz'ün eski eşi Can Tanrıyar ile ilgili yaptığı o açıklamalar:
'İki yıl boyunca sustum artık konuşacağım.
Haluk Şentürk'ü bırakmak zorunda kaldım.
Can Tanrıyar'dan hep dayak yedim.
Can Tanrıyar'dan hep ayrılmak istedim.
Can Tanrıyar'dan kurtulamadım.
Şiddet gördüğümü herkes biliyordu.
Hep sustum ama susmakla olmuyor.
Aldığım bütün evleri ona verdim.
Can Tanrıyar'dan kurtulmak için hala savaş veriyorum.
Can Tanrıyar'dan kurtulmak için çok avukatla konuştum.
Yeni albüm çıkardım, beni hiçbir programa çıkartmadı.
Bana ulaşmak isteyenler önce ona ulaşıyordu.
Bütün röportajlarımı Can Tanrıyar yazıyordu.
Kasetlerle bana şantaj yaptı. O kasetteki ben değilim dedim. 'Bana herkes' inanır dedi.
Paramı tutmak istedim ama paramı alıyordu.
Menajerimin telefonuna ölüm tehditi mesajları yazdılar.
Bana kendi hayal ürünü olan yazılar yazdırdı.
Can Tanrıyar bana 'Seni bitireceğim' dedi.
Gece kulüplerinde dayak yediğimi şiddet gördüğümü herkes biliyordu.
Annem bu olaylar yüzünden aylarca sinir tedavisi gördü.
Dayak yedim, ormanda saklandım.
Can Tanrıyar'dan kurtulamıyorum bana yardım edin. Başbakanımıza sesleniyorum. Emine (Erdoğan) Hanım'a sesleniyorum.

CAN TANRIYAR'DAN CEVAP GELDİ

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Can Tanrıyar, Petek Dinçöz'ün iddialarına karşılık açıklamalarda bulundu. Tanrıyar, Dinçöz'ün anlattığı her şeyin yalan olduğunu, onu dövmediğini ve Dinçöz'ün kendisinin peşini bırakmadığını söyledi. Programın sunucusu Esin Övet'in sorduğu sorulara tam anlamıyla karşılık vermeyen Tanrıyar akılları karıştırdı.
(TÜRKİYE)

Son düzenleme:
Bana çok şaşıtıcı geldi...Petek'i ünlü yapan da Can Tanrıyar,Petek olmadan önce de Can vardı maddi olarak Petek'den üstün oldugunu tahmin ediyorum kiii sanat dünyası zaten rol dünyası kocam,kocam diye ortalarda geziniyordu bir zamanlar

Bana çok şaşıtıcı geldi...Petek'i ünlü yapan da Can Tanrıyar,Petek olmadan önce de Can vardı maddi olarak Petek'den üstün oldugunu tahmin ediyorum kiii sanat dünyası zaten rol dünyası kocam,kocam diye ortalarda geziniyordu bir zamanlar

gerçekten üzücü.. bu camiada böyle şeyler döndüğüne eminim. o adamın o kadını dövdüğüne, şiddet uyguladığına da eminim.. maddi olarak Petek Dinçöz'den faydalnmıştır tabi.. doymaz böyle adamların gözü.. herkesin geçmişte yaşadığı hataları olabilir.. bu hataların yıllar sürmesi çok üzücü gerçekten.. klavye kahramanlığı yapmayın arkadaşlar..

Can tanrıyar sayesinde yıllarca mafyadan korundu insanlara mafyacılık yaptı burnundan kıl aldırmıyordu şimdi neden açıklıyor yıllarca bir ayrı bir barışık şimdi neden açıklama gereği duydu sefasını sürerken babası yaşında adamla iyidi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şaşırtıcı... Zamanında kocam da kocam diye gezerken şimdi bunları söylemesi ilginç.
:26::26::26:

X