Gelinlik Modelleri İşte benımm aşık oldugum gelinliğimmm

Beni nasil buluyorsun

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2011
1.110
899
$tumblr_mobx33Zze71qfzd0go1_500.jpg :nazar: en kısa zamanda diktirmeye başlıcam :KK16:

arkadaşa katılıyorum, göğüs dekoltesi çok aşırı olmuş. Bırakın masumiyeti falan , eğilip kalkarken, oynarken dans ederken çok huzursuz edebilir. Bende açık birisiyim ama bu kadarına hiç gerek yok bir gelinlikte. Büyüklerin arasında, babalar-enişteler vs. çok lüzumsuz bir dekolte.Onun dışında hoş bir gelinlikmiş gerçekten.

hoş ama arkadaşların dediği gibi bana da açık geldi :26: ki benim gelinliğimde straplez ama gayet sıkı ve yukarda sıfır dekolte ile :KK34:

Gogus kismini bende pek beğenmedim sarkik gibi gostermis gogusu ama oldukca zarif bir model

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

teşekkürler yorumlarınız için kızlarr :KK3: ama ben ikinci gelinliğimi giyicem arkadaşlar , ilki cok sıradan cok basitti hiç heveslenerek almamıştım, bu sefer gercekten begendıgım bi model oldu ve bunu istiyorum, açıklıktan yana sıkıntım hiç yok nişanlım da cok begendi kısmetse bunu yaptrıcam :KK16:

Son düzenleme:
Çok hoşmuş ama bayağı iddalı :KK66:
Eki Görüntüle 1074844
Buda benim ki :KK66: sağlıkla giymen nasip olur inş

oww senınki de cok harikuladee ,bende sırt dekolteyi böyle dantelli cok istiyordm kabarık modeller felan,diger konularımda da cok paylaşmışımdır bir bak istersen , sonra yıne gelinlik bakarken bu paylaştıgım gelinliğe vuruldumm:KK14:

oww senınki de cok harikuladee ,bende sırt dekolteyi böyle dantelli cok istiyordm kabarık modeller felan,diger konularımda da cok paylaşmışımdır bir bak istersen , sonra yıne gelinlik bakarken bu paylaştıgım gelinliğe vuruldumm:KK14:
Aynen bende sırt dekoltesini seviyorum. Çok kabarık gelinlik pek konfor sağlamıyo bence :)

teşekkürler yorumlarınız için kızlarr :KK3: ama ben ikinci gelinliğimi giyicem arkadaşlar , ilki cok sıradan cok basitti hiç heveslenerek almamıştım, bu sefer gercekten begendıgım bi model oldu ve bunu istiyorum, açıklıktan yana sıkıntım hiç yok nişanlım da cok begendi kısmetse bunu yaptrıcam :KK16:

Guzelmis begendim :-)

Math.aşkı

X