Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları ankara da yaz okulu deneyimleri ve tavsiyeleri hk.bilgi almak istiyorum

yumy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
1.944
6
ankarada daha önce memnun kaldığınız ya da duyduğunuz yaz okulu isim deneyim ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ben yoğun iş hayatı dolayısıyla, her yıl çocuğumu yaz okuluna göndermek zorunda kalan bir anneyim. Şimdiye kadar en memnun kaldığım yaz okulu Mutlu Yaşam Kolejininki oldu. Evime yakın diye ilk dönem oraya sonra da ihtisas kulübüne gider sıkılmaz diye düşünmüştüm ama kızım o kadar memnun kaldı ki diğerinni iptal ettik ve bütün yaz mutlu yaşama gitti.

Ben yoğun iş hayatı dolayısıyla, her yıl çocuğumu yaz okuluna göndermek zorunda kalan bir anneyim. Şimdiye kadar en memnun kaldığım yaz okulu Mutlu Yaşam Kolejininki oldu. Evime yakın diye ilk dönem oraya sonra da ihtisas kulübüne gider sıkılmaz diye düşünmüştüm ama kızım o kadar memnun kaldı ki diğerinni iptal ettik ve bütün yaz mutlu yaşama gitti.

mrb mutlu yaşam kolejine göndermişsiniz çocuğunuzu bende orayı araştırıyom şu anda ücreti nasıldı acaba

Şen İkizler Anaokulu ve Kresi , Vadi Koleji bu ikisinin yaz okulunu tavsiye ederim. Cevizlidere'de. Tabi bu tavsiyem artık gelecek yılların işine yarar :)

Biz de Batıkent Civarı araştırıyoruz ancak Yaz okulu denilince okul sahipleri haftada 1 saat havuza götürüp sonra gölge bir yerde çocuklara film izletmek olarak algıladıklarından bu tür ticarethane mantığını aşmış bir yer henüz bulamadık

Merhaba. Ankara için yaz okulu araştırması yaparken Anadolu Birlik Spor Kulübü (Ankara Basketbol Kulübü) ile tanıştım. Kendileri çok köklü, güvenilir ve kaliteli bir kurum. yaz okulları da sabah 08.30'dan akşam 18.30'a kadar sürüyor ve her gün birçok spor dalının yanısıra iki saat yüzme dersi veriliyor. çocukları evden servisle alıp bırakıyorlar. sosyal faaliyetler, sanatsal etkinlikler ve zeka oyunları mükemmel. Kulüp sayesinde çocuğum tablet telefon ve evde boş boş oturmaktan kurtuldu ve ben de içim rahat içim gitti. Anadolu birlik spor kulübü yaz okulu'ndan çok çok memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.

X