Rüya Yorumları Bi rüya gördüm..

vanilyalimuffin

En Vanilyalı Muffin
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
2.652
1.804
Rüyamda normal doğumla çocuk doğurdum. Hemen doğuverdi hiç canım yanmadan birden. Böyle normal bi şekilde üzerim giyinikken yatağın üzerine uzanmışım doğurdum hemen. Çocuğu da görmedim diye hatırlıyorum. Daha sonra bebek üzerinde zıbınla rahmetli annemin kucağında. Annem emzirmiş sanırım. Bi teyze de azarlamış annemi. Galiba emzirmyle ilgili mi ne. Yorumlamayı bilen varsa yazabilir mi lğtfen.. Annemle ilgili olduğu için merak ediyorjm..

.

Ölü diri getirir derler.doğın rüyalarıda her zaman iyiye yorulur,isteklerinizin kolay gerçekleşeceğine de hayır olsun.annenizede Allah rahmet eylesin bir dua okuyun kendisine..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ölü diri getirir derler.doğın rüyalarıda her zaman iyiye yorulur,isteklerinizin kolay gerçekleşeceğine de hayır olsun.annenizede Allah rahmet eylesin bir dua okuyun kendisine..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sağol yorumun için. Sağolasın Allah tümümüzün ölmüşlerine rahmet eylesin..

.

Rüyamda normal doğumla çocuk doğurdum. Hemen doğuverdi hiç canım yanmadan birden. Böyle normal bi şekilde üzerim giyinikken yatağın üzerine uzanmışım doğurdum hemen. Çocuğu da görmedim diye hatırlıyorum. Daha sonra bebek üzerinde zıbınla rahmetli annemin kucağında. Annem emzirmiş sanırım. Bi teyze de azarlamış annemi. Galiba emzirmyle ilgili mi ne. Yorumlamayı bilen varsa yazabilir mi lğtfen.. Annemle ilgili olduğu için merak ediyorjm..

.

dogum yapmak cok guzel ruyada emzırmekde guzel ama ölu ınsann emzırmesı hayır ıstıyor herhalde sızden cunku ölu göruldunde öyle yorumlanır kan gördunmu hıc eger kan görduysen ruyan bozlmus demektır

ben ruyamda hamıleyım karnm burnmda esım eve bır tamırcı getırıyo adamla gerı gıdyolar ben yemek yapıyorm mutfakda kapm acık kalms adam ıcerı gırıyor ve bana saldırıyor tecavuz etmeye calısıyor ben bagıra bagıra yan komsuma seslendm ama adamı duusurdum yere ustune oturdum adamn komsum gelınce bagırıyor ust komsm bekar adam gelıyor ve adamı kovalıyor yakalayamıyor gelıyor bana dıyorkı esımn ısyerındekı kadnn eşiymıs bana saldıran adam öyle söyluyor ve ben sasırıyorm hatta diger kadn ark benı bagrrken görmsde karısmamıs öyle söyluyo bende dıyorm duymusda nıye karsmamıs dıyorm ve esıme kızıyorm bırdaha eve kımseyı getırmeyeceksın dıyorm ben evdeyken dıyorm :44: ben hıc bırsey yoramadm ve cok korktumm

Kan görmedim. Öyle bi doğum ki bi anlık olmuş haberim bile yok sadece yatarken gördüm kendimi. Diyorhm ki bi de eğer bu kadar kolaysa 10 tane doğururum.

.

Kan görmedim. Öyle bi doğum ki bi anlık olmuş haberim bile yok sadece yatarken gördüm kendimi. Diyorhm ki bi de eğer bu kadar kolaysa 10 tane doğururum.

.

Konunun icine alakasiz bisey yaziyorum ama sana uzun uzun yazdim. Mesaj kutun doluymus yazdigim hersey bosa gitti. Simdi hadi sil bastan :)

Konunun icine alakasiz bisey yaziyorum ama sana uzun uzun yazdim. Mesaj kutun doluymus yazdigim hersey bosa gitti. Simdi hadi sil bastan :)

Bende diyorum neden gelmedi hala :KK43: sildim mesaj kutumu boş artık yazabilirsin :KK43: keşke kopyalayıp telefonuna kaydetseydin 😒

.

Son düzenleme:
X