neden ben böyleyim :(((

sonbaharyaGmurlari

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2012
1.022
340
çok takıntılıyım :KK43:( çanta aldım internetten huylandım yıkayıp kullanayım dedim içi böyle süet gibiydi kırmızı süet :KK43: bozulmz bu dedim attım makinaya şimdi o iç bölüm yer yer aşınmış çoğu yerinden aşınmış 40 yıllık çanta gibi olmuş dıştan bakınca sorun yok ama canım sıkıldı :KK43:((( bol deterjanla yıkadım bi de :KK43:((şimdi o aşınan yerlerin herhangi bir zararı olur mu sizce :KK43:((malum hep kimyasallarla yapılıyor çantalar :KK43:(( canım sıkıldı kullanayım mı ben bu çantayı :KK43:(( içine yeri geliyor yiyecek bişeyler koyuyorum :KK43:((siz olsanız ne yapardınız? :26:

Aynı canım ya bende sen gibi yeni aldığım bişeyi temiz olduğuna inanmadan kullanmam içine yiyecek bişey koymamaya özen gösterirsen bisey olmaz bence

Aynı canım ya bende sen gibi yeni aldığım bişeyi temiz olduğuna inanmadan kullanmam içine yiyecek bişey koymamaya özen gösterirsen bisey olmaz bence

sen de bendensin :KK1: konuyu açarken tereddütlüydüm benden bir tane daha yoktur diye.demek ki yalnız değilmişim.zaten koymak istemiyorum yicek bişi ama çok huylandım :KK5:

yeni alınan çantayı hiç makinada bol deterjanla yıkamak aklıma gelmemişti, bozulur diye korkardım sanırım... benc dıştan kötü durmyorsa kullanın sonuçta yiyecekleri en temiz çantaya bile öyle açık açık koymuyorsunuzdur.

çok takıntılıyım :KK43:( çanta aldım internetten huylandım yıkayıp kullanayım dedim içi böyle süet gibiydi kırmızı süet :KK43: bozulmz bu dedim attım makinaya şimdi o iç bölüm yer yer aşınmış çoğu yerinden aşınmış 40 yıllık çanta gibi olmuş dıştan bakınca sorun yok ama canım sıkıldı :KK43:((( bol deterjanla yıkadım bi de :KK43:((şimdi o aşınan yerlerin herhangi bir zararı olur mu sizce :KK43:((malum hep kimyasallarla yapılıyor çantalar :KK43:(( canım sıkıldı kullanayım mı ben bu çantayı :KK43:(( içine yeri geliyor yiyecek bişeyler koyuyorum :KK43:((siz olsanız ne yapardınız? :26:

Bende senin gibiyim aynı...
Ne kıyafet ne de aksesuar yıkamadan kullanamıyorum maalesef çok huylanıyorum.
Boncuklu bilezik, bileklik filan alırım yıkar kullanırım.çanta alırım, yıkar kullanırım..eğer dışında bi sorun yoksa iç kısıma astar dikebilirsin yeni gibi olur hem, aşınmış yerleri rahatsız etmez seni görüntü olarak.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bende senin gibiyim aynı...
Ne kıyafet ne de aksesuar yıkamadan kullanamıyorum maalesef çok huylanıyorum.
Boncuklu bilezik, bileklik filan alırım yıkar kullanırım.çanta alırım, yıkar kullanırım..eğer dışında bi sorun yoksa iç kısıma astar dikebilirsin yeni gibi olur hem, aşınmış yerleri rahatsız etmez seni görüntü olarak.

canım kendim dikebilir miyim astarı peki?

canım kendim dikebilir miyim astarı peki?

Elbette dikersin canım neden dikemeyesin?
Dikdörtgen bi astarı al eline üç tarafını tersten dik çanta boyutuna uygun biçimde.sonra düzünü çevir çantanın içine oturt.en son köşelerden dikiş at, oldu bitti :)
Annem iç gözü olmayan bi kaç çantama yapmıştı, hem iç cep hem astar olmuştu çantamda.
Internet'ten bi bak mutlaka vardır resimli amlatım.

Dikdörtgen bi astarı al eline üç tarafını tersten dik çanta boyutuna uygun biçimde.sonra düzünü çevir çantanın içine oturt.en son köşelerden dikiş at, oldu bitti :)
Annem iç gözü olmayan bi kaç çantama yapmıştı, hem iç cep hem astar olmuştu çantamda.

tamam canım çok sağol bakıcam internetten :)

canım internette çanta için astar dikimini bulamadım sen bulursan bana link atar mısın? :KK17:

Canım hiç astarla uğraşma bence. Bende çanta temizliğine çok önem veririm. Zamanında gratis ten çanta içi düzenleyici almıştım. İnanılmaz büyük bir rahatlık. Üstelik hiç birşeyim kaybolmuyor. Temizliği çok kolay ve her çantada kullanabiliyorsun. Fiyatı da çok uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

X