4 yil sonra donen eski sevgili..

hamis

her işimi kendim yaparım .
Pro Üye
Anneler Kulübü
6 Temmuz 2009
3.534
2.757
Kizlar merhaba uzun zamandır birşeyler yazmiyordum hayati öylesine is ev arasında mekik dokuyarak geciriyordum iste neyse bu arada aileden farklı bu şehre tayin olup yalniz yasamaya basladim mutluydumda.derken bu şubatta hep uğru na konular acip unutamadigim sevgilim faceden yazdi iste tasindigini duydum hayirli olsun filan dedi bende kisa kestim arkadaş degilim konuşmak yersiz babinda sonra bu kizkardesimin calistigi yere ortak bi arkadas gönderip pişman olduğunu niyetinin evlenmek olduğunu filan sevgisi içimde halen deyip haber gönderdi 1hafta sonrada bulunduğum yere geldiler benle konuşmak için arkadasida yanindaydi bide benim kardeşim bana destek olun demiş filan neyse geldiler bu olaylar 2hafta önce oldu bu arada benle sadece is güç hayat muhabbeti yapti çok heyecanlı ve gergindi sadece niyetin sevgili olmak değil 3-4ay. Görüşelim fikirlerimiz duygularimiz olumlu olursa ciddiyim filan dedi ama ne numarami aldi ne bisey 2gunde bi naber nasilsin diyor anlam veremiyorum buraya birlikte gelen arkadaşı seni unutamadi seviyor ama çok mahcup bi sans ver zaman tani diyorda siz ne düşünürdünüz ben olsaniz arkadaşı ben hastaneden nöbet ten sabah 3te cikip 5te yola ciktim sirf seninle konuşmak istiyor diye su an karar vermek için hayir demek için erken zaman tani diyor ama ben anlamiyorum nedir bu 4senem onla geçti Üniv onlaydi memlekette onlaydik bu kadar utanacak bilmiyorum bana farkedemedigim goremedigim dusunemedigim şeyler mutlaka var fikir verin kizlar lütfen..

Ya kimse okumadimi simdi benim konumu :KK43:(

Siz neden ayrilmistiniz 4 yil once ?

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Ya kimse okumadimi simdi benim konumu :KK43:(

valla canım sonradan da üzerine düşmesi lazımdı.geri çekilmesi yani numaranı falan almaması sadece faceden napıyosun demesi saçma.niye utanıyor ki oraya kadar yanına gelmiş zaten.bu erkekler ne kadar ilginç ya.senin yerinde olsam beklerdim ve arkadaşı sorduğunda söyle yani bu napmaya çalışıyor diye

Biz 4yil önce orta yerden ayrildik ne aldatma ne bisey oldu acele etmek istemiyormus zamana yaymak istiyormuş ama bilmiyorum yani bak aksam oldu gece oldu bisey yazdigi yok tamam is güç sahibiyim oda bende saatlerimizi eskisi gibi tlf da geciremeyiz ama böylede olmaz ki..arkadasina dedim belki de beni tekrar görünce o kadarda derindegildi dduyguları bunu fark etti geri çekildi bana şöyle silinti değil hayatima hicbisey olmamis gibi devam ederim hayir seni seviyor sadece utaniyor seni terkedip gittiği için ben bu koza çok yablis yaptim diyormus

Bilemedim bunun altinda bisey var gibi geldi bana arastir bence

Nasip neyi arastitayim anlamadim ya :\

Niye 4 yil sonra ortaya cikmis simdimi aklina gelmissin yda onceden mi pisman olmus simdimi ulasmis sana ve en onemlisi sen ona karsi bisey hissediyormsuun

Anlatmadi konusmadi bende simdi faceden ne zamanini almak nede zaman harcamak istemem 3gunde bi naber yazip Cvp verdikten 4saat sonra yazmakla bi yere varamayacagimizi düşünüyorum kendini zorlama dedm kimseye ihtiyacim yok seninde yok kendine iyi bak dedim

Anlatmadi konusmadi bende simdi faceden ne zamanini almak nede zaman harcamak istemem 3gunde bi naber yazip Cvp verdikten 4saat sonra yazmakla bi yere varamayacagimizi düşünüyorum kendini zorlama dedm kimseye ihtiyacim yok seninde yok kendine iyi bak dedim

Evet canim bosver eger gercekten sana haksizlik ettigini dusunse aciklar herseyi sen dusun eger istersen baslayalim der ama bu cok farkli bisey yapmis cok sacma geldi yeni hayatinda yeni insanlar olucaktir Allah hayirli insanlarla karsilastirsin

Aynen hakkimizda hayirlisi olsun canim sagol yorumlarin için..

seven adam öyle haber göndermekle sevdiği ve üzdüğü kadını kazanamayacağını bilir bence.
adam gibi çıksın gelsin, unutamadım desin, özür dilesin, şans istesin.
bu ne böyle yeni tanışırmış gibi facebooktan slm yazmalar falan saçma artık.

Ben pisman olan bir insanin gercekten deger bilebilcegini dusunenlerdenim.
Insani pismanligi olgunlastirir, Bence akisina birak.
Adam ettiyse pismanlik onu belli olur..

Bu kadar zaman sonra 1 adam geldiyse onun niyeti ciddidir.Yanlız hemen ondan birşeyler bekleme.hergün yazmaz aramaz belki bu onun ciddiyetini belirtir.belli ki kafasında iyice kuruyor. Seninde niyetin var ise sabırlı olup zamana bırakmak lazım.Hakkında Hayırlısı Canım..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu kadar zaman sonra 1 adam geldiyse onun niyeti ciddidir.Yanlız hemen ondan birşeyler bekleme.hergün yazmaz aramaz belki bu onun ciddiyetini belirtir.belli ki kafasında iyice kuruyor. Seninde niyetin var ise sabırlı olup zamana bırakmak lazım.Hakkında Hayırlısı Canım..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

akşam biraz tartışır gibi olduk beni tanıyamamışsın ben kimsenin maşası değilim kendim istemesem kimse getiremedi dedi bende dedim madem maşa değilsin adam gibi harbi olaydın araya 50 kişiyi katmayaydın.Ben 3-4 sene önce tanıdığımı sandığım senle konuşmadım ki dedim.Sonra işte bana diyor sen benim numaramı isteseydin benden bekleyeceğine bişeyler uygulasaydın filan bende dedim ne isteyecem senin numaranı nedir yani ne uygulayacam bide bana demiş ki ben sana dedim işte benden bişeyler bekleme dedim zamana bırakalım dedim diye hatırlıyorum filan bende dedim senden bişey beklediğim yok bu ne özgüven filan derken uzadı öyle alttan alır gibi oldu biraz inş. hakkımızda hayırlısı..

Bu genç adam bana güven vermedi ona canımı,hayatımı güvenmezdim koskoca 4yıl utanmadan birde tekrar deniyelim diyor , bu yarın çocuk olduktan sonra gerekem babalık sorumluluklarıda almaz , bence uzak dur ,bu adam seni ne sanıyor
şunun bir ailesini anlatırmısın ?

Babası ve abisi öğretmen iki ablasi var biri evli biri bosanmis bi kiziyla birlikte kendileriyle yasiyor kendi de memurdu en son ama sanirim kadroyla ilgili sorunlar olmuş mahkemelikmis bilmiyorum ya banada güven vermiyor numarani ben istemediysem sen isteseydin uygulasaydin diyor ona buna almadi diyeceğine dedi bende sordular dedim söyledim ne isticem numarani dedim ne uygulayacam akli sira kendini agirdanmi satiyor ipleri elinde tutmakmi istiyor nedir

Eve 2 maaş girecek ya onun hesabını yapıyor , aileside ona öyle demiştir çalışan kız ,etiketli kız olsun demiştir başka kızda ona uygun olmayınca adaylardan en parlak olan sensin

Bi çok kizla cikmis herkesten boyunun ölçüsünü almis ki bana dondu bide benim ahimi aldi nedensiz terketti o kiz Evlenilecek kizdi ben esseklik ettim filan demiş

X