Saç Kesim Şekilleri Saçlarımı kestirmeli miyim?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

selenevvv67

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2014
18
0
Kızlar benim saçlarım uzun ve artık kestirmeye karar verdim ama korkuyorum çünkü percemlerim var.Kısa saçla percem olur mu sizce?

Percemler kalip gibi duruyorsa kisa sacada yakisiyor :)) guzelse cok kisa kestirme bence ben uzasin diyr bekliyorum uzamiyorr

Kızlar benim saçlarım uzun ve artık kestirmeye karar verdim ama korkuyorum çünkü percemlerim var.Kısa saçla percem olur mu sizce?

Kestirmekmi ? :) Bende bu ay kaynak yaptırcam uzun sac daha alımlı daha sık duruyor benım sacımda bır turlu uzamıyor İnsanoğlu kısası uzun ıster uzunu kısa :) Çok kısa kestırmeyın cok kısada ıı durmayabılır

Kestirmekmi ? :) Bende bu ay kaynak yaptırcam uzun sac daha alımlı daha sık duruyor benım sacımda bır turlu uzamıyor İnsanoğlu kısası uzun ıster uzunu kısa :) Çok kısa kestırmeyın cok kısada ıı durmayabılır

Ben saçlarımla çok uğraşmak istemiyorum.O yüzden kısa iyi olur diye düşündüm.Bide kleopatra gibi olmiyim.

Benim de saclarım cok uzundur kuyruksokumuma gelcek artık bazen sıkılıyorum ben de kestirsem şöyle hem daha sağlıklı oluyo hem daha havalı duruyo falan diye düşünüyorum ama sonra cayıyorum bu fikirden .. Uzun saçın ayrı bi havası var bence tabi bakımlı oldugu surece :) 3-4 sene önce boyun hizamda kestirmiştim bir gaza gelerek Allah'ım nasıl depresyonlara girdim bilemezsiniz :KK70: perçem kısa saça da yakısır ama kestırmeyın bence yaa..

Benim de saclarım cok uzundur kuyruksokumuma gelcek artık bazen sıkılıyorum ben de kestirsem şöyle hem daha sağlıklı oluyo hem daha havalı duruyo falan diye düşünüyorum ama sonra cayıyorum bu fikirden .. Uzun saçın ayrı bi havası var bence tabi bakımlı oldugu surece :) 3-4 sene önce boyun hizamda kestirmiştim bir gaza gelerek Allah'ım nasıl depresyonlara girdim bilemezsiniz :KK70: perçem kısa saça da yakısır ama kestırmeyın bence yaa..

Tam kestirmeye karar vermiştimki.... bu yorumdan sonra kestiremicem galiba

Eğer sicak ve nemli bir yerde yasiyorsaniz perçem yaptirirken iyi düşünün derim:))))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tam kestirmeye karar vermiştimki.... bu yorumdan sonra kestiremicem galiba

Valla tabi insanların kişilikleri farklı ama uzun süre uzun saç kullandığımdan dolayı bende bir göz aşinalığı vardı uzun saça karşı, kısa olunca delirmistim resmen, bide modelli yaptırmıstım victoria beckham gibi, sen neyine güvenirsin arkadaş her gün fön cekmem gerekiyodu ki çekemiyodum öyle böyle uzattım o sacları şimdi asla kestırmeyı dusunmuyorum :)

Gerçekten sıkıldıgınızı düşünüyorsanız kesitirn ama tereddütünüz varsa boşverin bence.. :)

Kestir !!! :KK42:
Sonrada o kestirdiklerini bana ver çiıt çıt yaptırıcam onlardan :KK23::KK23::KK23: :21::21:

Benimkilerde belimden 4 5parmak yukarıda :KK1:

Tabikide kısa saça perçemde gider :KK34: kestir kestir değişiklik olsun Yaz'a :KK31:

kestir değişiklik iyidir hele moralin bozuksa :).ben upuzun saçlarımı lisedeyken kısacık erkek gibi kestirmiştim jöleyle şekil veriyodum :KK9:hiç pişmanlık duymadım okuldaki herkes de çok beğenmişti o zamanlar :) yine üç yıl önce çok uzunken kısa küt kestirmiştim ense falan açılmıştı ama yine çok yakıştı ve hiç pişman olmadım..sen bilirsin tabi yinede ben riski seviyorum galiba her zaman değişiklik yapmam ama 2-3 yıl geçince sıkılıyorum haliyle rengiyle de oynuyorum..
kimi her ay değiştiriyor şeklini rengini onlara da akıl sır erdiremiyorum :KK1:

X