Aşılama

ozed_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2013
478
58
Kızlar bir şey socucam aşılama tedavisinde eş ile cinsel birleşme mi oluyor yoksa spermler dondurulup kadına iğne yoluyla mi veriliyor

Kızlar bir şey socucam aşılama tedavisinde eş ile cinsel birleşme mi oluyor yoksa spermler dondurulup kadına iğne yoluyla mi veriliyor

canım bilddiğim kaarıyla eşinden spermler alınıp yıkama yapılıyor yani iyi kaliteli spermler ayrıştırılıyor. sonra o ayrıştırılan spermler sana enjekte ediliyor. tabi öncesine sana yumurtlama için iğne yapılıp yumurta oluşturuluyıor 36 saat öncede bu yumurta için çatlama iğnesi yapılıyor

canım bilddiğim kaarıyla eşinden spermler alınıp yıkama yapılıyor yani iyi kaliteli spermler ayrıştırılıyor. sonra o ayrıştırılan spermler sana enjekte ediliyor. tabi öncesine sana yumurtlama için iğne yapılıp yumurta oluşturuluyıor 36 saat öncede bu yumurta için çatlama iğnesi yapılıyor

Canım teşekkürler çok merak etmiştim bakalım yazın belki aşılama demeyi düşünüyoruz onda sordum canım

allah büyük canim bakarsin yaza kadar gebe kalırız rahım fılmıne asılamaya gerek kalmaz

ah keşke canım . ben rahim filmii çektirip kurtuldum çok şükür sıkıntım yok bakalım nasip dua eiyorum keşke gerek kalmadan öğreniversem hamileliği

Rahim filmi nasıldı ıstanbul acısız çeken bir yer var diyorlar

canım benm ilşki sırasındada canım yanar düzene girmeedi pek. sanırım o yğüzden benm canım inanılmaz acıdı çıktığıumda eşim ne oldu yüzün bembeyaz olmuş dedi. inanılmaz canım yandı benim. ama hiç yanmayan da çok fazla bu rahmişnb durumuyla alakalı benm vajinam dar sanırım ben ondan sıkıntı yaşadım ama 10 dakika dayanılmayacak gibi de değil. 10 da btiyor aklından kurutuluyorsun

Canım eşinden spermler alınyor yıkanıyor snra 2,3saat snra sana enjekte ediliyor vajinal muayne gbi bn çokstres yaptm tutmadı buay stres yapmaa sakn etklyr aşlmdn snra 3gün üst üste ilşkye gir okadar

kızlar merhabalar 18 aralıktan itibaren fostimon 25 kullanıyorum cuma kontrole gittiğimde halen yumurtan 10 ml p.tesiy büyümezse aşılamayı iptal edicez dedi:KK43: bu nedemek şimdi ne yani ben onca zamanı acıyı kontrelleri ilaçları boşunamı aldım ....büyümediyse ve aşılama yapılmadan iptal olacaksa ben 2. aşılamayımı olucam yoksa 1.aşılama sayılıp devlet ten sayılmadığı için laçları ücretlimi alıcam???? ve yarın kontroüm var nasıl büyütsem şu yumurtaları bilemedim: ne olur yardım edin ::::KK43:((

X