Fikirlerinize ihtiyacım var

elit81

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
917
933
Merhabalar işi bilene sorun demişler bende öyle yapayım dedim :)
eşim kamu kuruluşunda çalışmaya başkadı haliyle artık hergün takım elbise kravat farklı gömlek giymesi gerekiyor
Bu zamana kadar spor giyiniyordu eşim,pek anlamıyor takım elbiseden bende anlamıyorum
Markası fazla meşhur olmayan biyerden bikaç takım aldık ama kumaşları tüylenmeye başladı
büzüldü sanki bikaç defa giydikten sonra :95:
Uygun fiyatlı dye aldık ama yalnış yaptık diğer bilinen markalarında fiyatları yüksek geldi
Bu konuda uzman hanımlara sormak istiyorum siz hangi markaları tercih ediyorsunuz cüzi fiyatlı kaliteli şık ürünleri nerden bulabiliriz
Buarada İstanbuldayım ben :)

Merhabalar işi bilene sorun demişler bende öyle yapayım dedim :)
eşim kamu kuruluşunda çalışmaya başkadı haliyle artık hergün takım elbise kravat farklı gömlek giymesi gerekiyor
Bu zamana kadar spor giyiniyordu eşim,pek anlamıyor takım elbiseden bende anlamıyorum
Markası fazla meşhur olmayan biyerden bikaç takım aldık ama kumaşları tüylenmeye başladı
büzüldü sanki bikaç defa giydikten sonra :95:
Uygun fiyatlı dye aldık ama yalnış yaptık diğer bilinen markalarında fiyatları yüksek geldi
Bu konuda uzman hanımlara sormak istiyorum siz hangi markaları tercih ediyorsunuz cüzi fiyatlı kaliteli şık ürünleri nerden bulabiliriz
Buarada İstanbuldayım ben :)

bence çok sık giydiyse eğer ondan olabilir onun dışında kumaşlarda çok fazla bozulma olmaz... bence diktirin çok güzel kumaşlar var çok ekonemik olmuyor ama kumaş hazır olanların 10 kalite üstü

Evet sık giydi ondan oldu sanırım :KK31:
Diktirmek için biraz zaman lazım sanırım kumaş al uygun terzi bul provalar falan eşim uğraşmaz :95::95:
Teşekkürler cevap için :KK71:

Evet sık giydi ondan oldu sanırım :KK31:
Diktirmek için biraz zaman lazım sanırım kumaş al uygun terzi bul provalar falan eşim uğraşmaz :95::95:
Teşekkürler cevap için :KK71:

eee tabi erkekler uğraşmaz helede çok öenmli değilse onun için kıyafet hiç işi olmaz benim sevgilim inanılmaz düşkün böyle şeylere ve sürekli de diktirir jaguarın falan kumaşalarını alıp ama öyle çok da zor değil 2 prova halloluyor ve 10 gün için hazır ama tabi düzgün bir terzi bulmak şart ama bu ist de mümkün mü bilemeyeceğim ....

bence kaliteli bi markadan daha az sayıda takım alıp farklı tarzlarda modellerde gömleklerinde kravatlarında farklılık yaparak farklı giyinebilir

sonuçta bizde yapıyoruz bunu bi tşört alıp 5 tane kombin yapmamız gibi :)

X