çalıştığım iş yerinde ki rezillik

Deren091

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
190
39
33
merhaba,

öyle sinir öyle bir gıcık konumdayım ki şuan son 3 ay biraz daha dayanmam gerekiyor. şirkette toplamda 8 kişi çalışıyoruz. 5 ay önce ansızın ortadan kaybolan bayan bir müdürüm vardı. bir patron (bay).. birlikte 11 yıldır çalışıyorlarmış. yedikleri içtikleri bir gider aralarından su sızmaz. patrorunum evli 3 çocuğu var eski müdürüm 32 yaşında evlenmek istiyorum çocuk yapmak istiyorum diye ortalarda dolaşan bir kadındı. bunun dışındada iş dışında hiç konuşabilecek konusu olmayan sır küpü gibi bir kadın. muhasebeden sorumlu arkadaşımız patronun ailesine gelin adayı.bir çok bildiği olduğu halde susmak zorunda kalıyor. ortada açık seçik aldatılan bir kadın salak yerine koyulmak istenen biz ve umutlarıyla oynanan bir kadın egosu tavandan hiç inmeyen bir patron. bu ortam artık beni deli ediyor. iyice işimden soğudum. aldattığını nerden biliyorsanız derseniz uzun uzun anlatabileceğim bir sürü olay var.
az önce patronun karısı geldi. eski bayan müdürle işiim var telefonu açmıyor adresi varmı ? yok dedik inandımı ? hayır o sırada çalan telefon adresi kimseye vermeyin diye tembihliyor sıkı sıkı. patronun eşi gitti ama giderken eski müdürün özlük dosyasınıda almış gitmiş. kadın kafaya koydu bulucak. benim ve muhasebedeki arkadaşımın tek duası patronun eşi şunları yakalasında bu saçma salak işyerinden çıkıp gidelim. türlü entrikalar dönüyor. ve farklı şekillerde genelde psikolojk baskı olarak bize geri dönüşü oluyor. bakalım daha neler olacak neler.

biz diyoruz ki eski müdürün yeni adresini bulsak patronun eşinede bir şekilde bu adresi ulaştırsak. herşey bitse gitse.

işte biraz rahatladım sinir geçti. vaktinizide aldım kusura bakmayın artık.

X