Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri doğal Göğüs büyütme maratonu

Bunun dışında başka bir şey yaptın mı? Bizde de işe yarasın ya

canim ezip ne var neyok katistir kremine,taneleri falan hepsini..
15 dk.lik masajdan sonra kermin emilmiyecegi bir kumas yada sentetik biseyle sar goguslerini,
emilene kadar kalsin kremler,sonra yikanir yada silersin.
gunde iki kez yapiyodum ben,3 ay falan devam ettim oyle..
simdi bikacgunde falan yapiyom

corek otunun mikatarinida kizlar goguslerinizin hacmine gore ayarlayin,mesela bana 100 gr. eziyodum yetiyodu,kreme katma amacimsa masaji rahat yapabilmek ve emilimi hizlandirmak..

canim ezip ne var neyok katistir kremine,taneleri falan hepsini..
15 dk.lik masajdan sonra kermin emilmiyecegi bir kumas yada sentetik biseyle sar goguslerini,
emilene kadar kalsin kremler,sonra yikanir yada silersin.
gunde iki kez yapiyodum ben,3 ay falan devam ettim oyle..
simdi bikacgunde falan yapiyom
Eylülde başlıycam bende. İnşallah güzel sonuçlar alırım sendeki gibi canım

corek otunun mikatarinida kizlar goguslerinizin hacmine gore ayarlayin,mesela bana 100 gr. eziyodum yetiyodu,kreme katma amacimsa masaji rahat yapabilmek ve emilimi hizlandirmak..

Ben ezmeye cakistim ama cok ezilmedi sert. Yani yag falanda cikmadi. Acaba cirek otu yagi alip kremi karistirsam olmazmi?

selaam.. biliyorsunuzki büyük göğüslere sahip olmak çoğu kadının hayalidir. özellikle küçük göğüslü bayanlar için. bende onlardan biriyim.. daha gencim bu yüzden çok fazla sıkıntı çekiyorum etraftaki büyük göğüslü kızları gördükçe :KK70: bu yüzden sizin yazdıklarınızın hepsini okudum detaylı araştırma yaptım ve aralarından en etkili olanlarını seçip uygulamaya başladım daha yeni ve dolgunlaşma oldu. regl olacağım 1-2 gün sonra ama normal regl öncesi dolgunluklarından daha fazla inşallah regl'dan sonra kalır. gelişmeleride yazarım. şimdilik uyguladıklarım :

-Sabah rezene çayı içiyorum ( sallama çay )
- okuldan gelince ( gencim demiştim :KK1: ) mersin yağıyla 5 dakika masaj yapıyorum ( karden marka mersin yağı )
- akşamlarıda ısırgan otu çayı ( aktardan aldım ) inşallah işe yararlar. bunların dıışında bide spor uyguluyorum havlu sıkma hareketine başlayacağım bide sağ el sol yumruk sol el sağ yumruk hareketi var onu uyguluyorum. dediğim gibi şuan dolgunluk var zaten daha yeni başladım. gelişme olursa yazarım. işe yaramaz falan diyip moralimi bozmayın vallahi :KK70: uygulayıp sonuç alan çok insan var :KK53:

havlu sıkma hareketi nasıl bişey kiii :KK25:

canım baya değişiklik oldu.. mesela arada mersin yağımın markasını değiştirdim o sonucu kararttı yeniden eski markama döndüm.. şimdi kampa gittim orda kullanamadığım için bıraktım herşeyi falan şimdi yine rezene ye başlicam. büyütme olmadı daha ama düzenli yapmadım çok.. ama göğüslerim şekillendi dolgunlaştı.. annem bile dedi sen küçük dyiyorsun ama büyüttü bu yöntemler bunları dedi.. tabi benim kullanmadan önceki halide minicik olduğuı için dolgunluk yapıncada sevinemiyorum her durumda minikler şuan çünkü..

Dolgunluk varsa ardı da gelir canım. Başarılar.:KK34:

Ayy kızlar bende iki gündür bebek yagiyla masaj ve kol egzersizleri yapıyorum bu sefer hirsliyim yarım birakmiycam daha yeni başladım ama rezene çayını falan deniycem inşallah güzel sonuçlar alırızzz:KK24:

X