Hamilemiyimm

ecrinbebe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
13
0
Merhabalar.. aranıza yeni katıldım uzun zamandır ne merak ettiysem sepsini bu sayfada buluyorum sadece yorumlarınızı takip etmekle yetiniyorum. Ve sonunda dayanamadım ve aranıza katıldım bende. sormak istediğim o kadar çok konu varki hangisinden başlayayım bilemedim. Ama herkesin büyük olan bebiş konusundan başlamak istiyorum.. 5.5 aylık evliyim gurbete gelin geldim :KK14: kimsem olmadığı için her ne kadar etrafımdakiler erken olduğunu düşünselerde artık bir evlat istiyorum. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Korunmuyoruz ama 3 aydır reglm gecikmesine rağmen gebe kalamadım biliyorum erken olduğunu hemen olmayacağını sabr etmem gerektiğini fakat bu kez farklı bir durum var. Sabahları hafif bulantılarım oluyor ve şişkinlik başladı e birde kabızlık ve gaz var. Uyku düzenim bozuldu ve halsizlik var üzerimde. Araştırmalrıma göre bunlar gebelik belirtileri Adetim düzensiz olduğu için tam gününü hesaplamadan kan ve idrar testi yaptım negatif çıktı. sizce hamile olma ihtimalim varmıdır :KK43: (çok konuştum farkındayım):):26::26::26:

bnde ilk sonu aldığımda aynı şeyi düşündüm fakat arkadaşımın annesine aynı durum olmuş ve 15 gün sonra hamile olduğunu öğrenmiş ve içimde birden bi umut doğdu :KK43::KK17::KK17::KK17::KK17:

X