Gelinlik Ayakkabısı Böyle Bir Ayakkabı Nerden Bulabilrimmm:((

19cansu03

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
96
4
34
Kızlaar şunların güzelliğne bakar mısınızz aşık oldum resmen yaa :KK16:nereden bulabilirim kiii:KK43:(

$Renkli-Gelin-Ayakkabilari-600x600.jpg $pudra-rengi-açýk-abiye-ayakkabý-modelleri-500x500.jpg

İkisinin de markası Badgley Mischka ve bence de ılkı cok guzel ama gelinlik altında daha rahat olması açısından bilekten baglı olan ıkıncısı daha iyi olacaktır. :13:

İkisinin de markası Badgley Mischka ve bence de ılkı cok guzel ama gelinlik altında daha rahat olması açısından bilekten baglı olan ıkıncısı daha iyi olacaktır. :13:

evet canım biliyorum markasını ama Türkiye'de nerede bulucağımı bilmiyorum üstelik orjinali 400 küsür falan:KK43: En azından benzerinden bulabilirim inş.. teşkkür ederim:)

coral gelin ayakkabisi diye forumda baslik acmislar gördünüzmü az önce dolasirken gördüm birinci resimdekinin aynisi satio du bir bakin isterseniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Gördüm teşekkür ederim sahibiyle kınuştum zaten:))

Ilkine benzer bir model yaptirdi kuzenim dugunu icin. Ama cok zorlandi. Mesele topuk boyu degil platform olayi. Platformsuz cok zor oluyo canim :/ 2.modele bayildim ben ama.

Haklısın canım ama fotoğraf çekimlerinde çok güzel olur diye düşünüyorum:) kuzenin nerde yaptırdıki acaba??

Kızlaar şunların güzelliğne bakar mısınızz aşık oldum resmen yaa :KK16:nereden bulabilirim kiii:KK43:(

Eki Görüntüle 1076975 Eki Görüntüle 1076973

Haklısın canım ama fotoğraf çekimlerinde çok güzel olur diye düşünüyorum:) kuzenin nerde yaptırdıki acaba??

Osmanbeyde ozel ayakkabilar yapan 2 dukkan vardi hangisi bilmiyorum ama sorarim. Canim cok guzel zaten ona lafim yok ama platformsuz bi topuk oldugundan ayagin cok zorlanir. Benzer modelin platformlusunu tercih et derim. Renk falan harika zaten:)

Osmanbeyde ozel ayakkabilar yapan 2 dukkan vardi hangisi bilmiyorum ama sorarim. Canim cok guzel zaten ona lafim yok ama platformsuz bi topuk oldugundan ayagin cok zorlanir. Benzer modelin platformlusunu tercih et derim. Renk falan harika zaten:)

Teşekkür ederimm:) coral renk ayakkabı konusındaki arkadaşın ayakkabısıda çok benzio hatta onun önünde 2 cm gizli plartformu var ama topuk boyu çok 12cm :KK43: inş bulabilirm dedğin yerde kafayı taktm çünkü:))

X