Doğuma Hazırlık Bebek hediyeliklerim

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ipekalanya

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2014
32
4
$fotoðraf (6).jpg $fotoðraf (9).jpg $fotoðraf (4).jpg $fotoðraf (5).jpg

Merhaba. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak yeni üye oldum. İnşallah 29 Nisan'da sezeryanla bir bebeğimiz olacak, bütün aile heyecanla onu bekliyor. Minik kızım için, özenle, zevkle hediyelikler hazırladım. Yapması çok zevkli, malzeme temin etmesi çok kolay. Elbette bunların daha profesyonellerini satış yapanlardan almak da mümkün, "ama kendi emeğim olsun" diyenler için, fikir verici olur diye düşündüm. Yorumlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 1077445 Eki Görüntüle 1077444 Eki Görüntüle 1077447 Eki Görüntüle 1077449

Merhaba. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak yeni üye oldum. İnşallah 29 Nisan'da sezeryanla bir bebeğimiz olacak, bütün aile heyecanla onu bekliyor. Minik kızım için, özenle, zevkle hediyelikler hazırladım. Yapması çok zevkli, malzeme temin etmesi çok kolay. Elbette bunların daha profesyonellerini satış yapanlardan almak da mümkün, "ama kendi emeğim olsun" diyenler için, fikir verici olur diye düşündüm. Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba bende bebişimin süslerini kendim yapmak istiyorum malzemelerini nereden aldınız acaba?

Cam kavanoz ve mantar tıpalı şişeler akgunzuccaciye.com

Sticker ve etiketler sizeozelbaski.com (istediğiniz yazı ve resmi bastırabiliyorsunuz)

Püskül, kurdele, nazar boncukları, plastik biberon, sepet vb sarf malzemeleri ilkimtoys.com

Draje şeker ve çubuklu akide şekerlerini de internetten aldım ama herhangi bir pastane ya da şekerciden temin edebilirsiniz.

Cam şişelere de johnson's bebe kolonyası doldurdum,mis gibi kokuyor :)

Cok guzel olmus hepsi. Hayirli olsun bebeginiz. :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eki Görüntüle 1077445 Eki Görüntüle 1077444 Eki Görüntüle 1077447 Eki Görüntüle 1077449

çoook güzel olmuş,hemde kandi emeğinizle yapmanız ayrı bi zekvdir bence... bizlere de fikir olurr :nazar:

cnm harıka olmus ellerıne saglık..ben kendı üretimin seylere bayılıyorum sen benım dugunumu kınamı gorseydın herseyı kendım yaptım kımsede yoktu herkes bayıldı: ) saglıcakla dogsun bebısın ınsallah: )

X