3.gün embriyosu yaptırıp tutan varmi

arkadaslar 3.gun embriyosu yaptirip tutan varmi bekleme suresince yattınizmi neler yaptiniz

Benim 3.gun emriyosu 6 haftalik bebeğim eltimin de 5. Gün emriyosu idi test yaptı negatif çıktı kısmetinde varsa olur inş onun için kalbini rahat tut pozitif haber alırsın inş dua et hep

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok yorulmadan işimi yemeğimi yaptım çünkü benim bitane daha kızım var oda tüp bebek okula gidiyor mecburen onunla ilgilenmem lazım sen hep duani et kalbini rahat tut Rabbim kimsenin emeğini boşa vermesin

allah bagislasin kizinizi ne guzel benimde 3 denemem ilk ikisi kimyasal gebelik oldu olmadi allahm insallah bunu bana nasip eder rabbim yuzumu guldurur insallah

geçen sene 8 nisanda 3. gün embriyosu (dondurulmuş) transferi yapıldı, yavrum şuanda kucağımda Allahım hepinize nasip etsin

peki yattinmi hep nelere dikkat ettin ya belirtileriniz neydi benim 6 gun arada bi kasik agrisi oluyor o kadar korkuyorum tutmadimi diye

Kasik bel ağrısı ve hatta adet sancıları oldu doktorum sorduğumda ilaçlardan dedi normal yani korkma

saol canim ya iste bende fazla belirti olmadigindan korkuyorum tutmadi diye korkuyorum belirti olmadan hamile olan varmi acaba arada sadece kasigimda hafif bir sizi oluyor o kadar

saol canim ya iste bende fazla belirti olmadigindan korkuyorum tutmadi diye korkuyorum belirti olmadan hamile olan varmi acaba arada sadece kasigimda hafif bir sizi oluyor o kadar

benimde 3. Gun embriyosuydu kasigima ara ara giren batmalarin disinda,bi anda bastiran bi ates oluyordu onun disinda hicbi belirti yasamadim.18. Haftanin icindeyiz migde bulantilarim 12. Haftada basladi,asermem nerdeyse olmadi.Canim belirtilere takilma RABBIM nasip ettiyse olacak.

ilk denememızde 5.gun embrıyosu yanı blast transfer edıldı tutmadı. ıkıncı denememızde 3.gun embrıyosu denendı ve tuttu. 18.haftaya gırdık çok şükür.
transferın 3 ya da 4.gunu yüzüm yandı, vucudum normaldı ama yüzüm ateş gıbıydı. başka da belırtı yaşamadım

allah kucaginada almayi nasip etsin benimde ilk 5.gundu kimyasal oldu ikincide donmustu oda kimyasal oldu simdiki 3.tedavim 3.gun embriyosu ikitane tutarmi bilmiyorum allahim insallah yuzumu sizin gibi guldurur transferden sonra ne kadar yattin canim neler yaptin

3.gun kaç hücreli ve hangi kalite transferi yapıldı arkadaşlar banada 3.gun 2 kalite 8 hücreli konuldu 19.04 de bugun 5.gun ve kasigimda sizlama oluyor arada o kadar

canim benimde 3.gun embriyosu ama kac hucreli oldugunu bilmiyorum hayirlisi ya rabbim ol diycek ki olucak insallah allah hepimizin yardimcisi olsun test gunum26 nisan

X