Doğuma Hazırlık Sezeryan

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

muratugba20

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
15
0
Sezeryan olan arkadaşlar, sezeryandan sonra kaç gün içinde toparlandınız? Ne kadar sürede kendi işlerinizi yapar hale geldiniz? Bir de hastahanede kaç gün kaldınız?

Sezeryan olan arkadaşlar, sezeryandan sonra kaç gün içinde toparlandınız? Ne kadar sürede kendi işlerinizi yapar hale geldiniz? Bir de hastahanede kaç gün kaldınız?

canım ben kızımda 1 gece kaldım ertesi sabah afedersin gaz çıkarınca taburcu oldık:)
1 haftada toparlandım ama bu seferki doğumu genel istiyorum nasipse...

canım ben kızımda 1 gece kaldım ertesi sabah afedersin gaz çıkarınca taburcu oldık:)
1 haftada toparlandım ama bu seferki doğumu genel istiyorum nasipse...

aslında ben normal doğum istiyordum dün çatı muayenesinde doktor direk normal doğumu önermiyorum dedi ( doktora da pek güvenmedim ) hala normal doğum istiyorum ama bir taraftan da çocuğa bişey olur diye korkuyorum sonuçta ameliyat olduğu için çabuk kendimi toparlayamam diye sezeryan istemiyorum van dayız yanımızda ailemizden hiç kimse de yok gelecekler ama fazla kalamayacaklar

aslında ben normal doğum istiyordum dün çatı muayenesinde doktor direk normal doğumu önermiyorum dedi ( doktora da pek güvenmedim ) hala normal doğum istiyorum ama bir taraftan da çocuğa bişey olur diye korkuyorum sonuçta ameliyat olduğu için çabuk kendimi toparlayamam diye sezeryan istemiyorum van dayız yanımızda ailemizden hiç kimse de yok gelecekler ama fazla kalamayacaklar

canım anladığım kadarıyla sizde tayincisiniz allah hepimize kolaylıklar versin bende ilk bebeğimde sezeryan olmuştum zorlukları var ama bünye meselesi
kaç haftalıksın bana çatı muayenesi için erken geldi sanki

canım anladığım kadarıyla sizde tayincisiniz allah hepimize kolaylıklar versin bende ilk bebeğimde sezeryan olmuştum zorlukları var ama bünye meselesi
kaç haftalıksın bana çatı muayenesi için erken geldi sanki

36 bitti 37. hafta yeni başladı ben de erken dedim ama doktor yapalım dedi ve bana direk ön kemiğin aşağıda ve yan kemiklerin dar dedi bebeğin kilosu ile ilgili de hiç bişey söylemedi yani bebek kilolu da değil 2850 gr o yüzden de fazla güvenemedim doktora şimdi ne yapacağımı bilmiyorum

36 bitti 37. Hafta yeni başladı ben de erken dedim ama doktor yapalım dedi ve bana direk ön kemiğin aşağıda ve yan kemiklerin dar dedi bebeğin kilosu ile ilgili de hiç bişey söylemedi yani bebek kilolu da değil 2850 gr o yüzden de fazla güvenemedim doktora şimdi ne yapacağımı bilmiyorum

banada saçma geldi sanki hakkında hayırlısı başka bir doktora daha gitme şansın varsa git derim canım kilosu çok normal canım

banada saçma geldi sanki hakkında hayırlısı başka bir doktora daha gitme şansın varsa git derim canım kilosu çok normal canım

teşekkür ederim canım ben de başka doktora gitmeyi düşünüyorum aslında sadece sürekli çatı muayenesi yaptırmanın zararı olur diye çekiniyorum ama yapacak bişey yok

Hepsi geciyor, spinal sezeryan oldum. 2 gece hastanede kaldim evde dogru duzgun yatmadim bile kesik yerim yandi hep bir hafta, hatta bant tahris etti sandim o kadar yandi. Bir de oksururken ve gulerken sanki patliyacakmis gibi gelir :))) Ama sonra geciyor. Tamamen toparlanman bir ayi buluyor. Takilma saglik olsun bebegin saglikla gelsin insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X