Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri bu da benim nişan elbisem:)

bayanlar bende nişan elbisemi çok içime sinerek aldım sade olmasından yanaydım ve çok begendim.yalnız buna uygun sac ve ayakkabı önerilerine ihtiyacım var yardımcı olursanız
http://www.spazio.com.tr/Default.aspx?p=Detay&q=610601407&KatID=14&Beden=60140740

Canım ben de çok sade aldım ama bu kadar değil. Sonra herkes iste sen oraya gelen herhangi biri misin filan dedi ben de çok sade ama tatlı bir taç takmaya karar verdim. Yani elbisem yine sade olacak ama o ortamda benden baska tacı olan olmayacak ve şunu arıyorum. Sac modelımı de bunun gibi yaptırıcam ama benım gogus dekoltem var sırtı senınkı kadar acık degıl sen de sırtını ön plana cıkarmak ıcın topuz yapabılırsın sacını bence. $aþýk oldummmm.jpg ben bu açık saçlı ve taçlı olanı yaptırmayı dusunuyorum bulabılırsem bu kadar hoş bi taç.
sen de sunun gibi bir model topuz yaptırabılırsın:
$niþan-saç-modelleri 1 (16).jpg
:KK34:

kızlar yeni girebildim cevaplarınız için teşekkür ederim.elbiseyi 500 küsüre degıl yuzde elli indirim vardı ole uyguna aldım benim çokiçime sindi üzerimde daha da güzel durdu nasip olursa üzerimdeki resimleri de yüklerim :)

Canım sen ne yaptın ya , dümdüz elbise bu tamam kaliteli sade şık gözükmek istemeni anlayabilirim , ancak gelenlerden bir farkın olması gerekmez mi.
Elbise gerçekten çok güzel ama nişan için hiç uygun gelmedi bana.
Lütfen kızma gücenme bana ama ben bu elbiseyi bir saatte dikerim bu kadar para , fikrimizi sordun diye yazdım bunları tabi karar yine senin.

Son düzenleme:
X