Umitlenmek istemiyorum ama...

insirahim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2014
464
310
33
Canim arkadaşlarım, adetim geceli 3 gün oluyor. Bu ay sogan kürü yaptim ve klomen kullandim. Soğan kürü erken getirir dediler kirmizilar yok. Göğüslerim hassas ve büyüdü. Ara ara da adet agrisinda olan bel ağrım var. Bir de bir haftadir kabizlik. Bilmiyorum belki psikolojik. Bu yuzden test de yapamıyorum. Hem danışayim hem de destek alayim istedim. Iyi ki burasi ve sizler varsınız ;-)

.....

Canim arkadaşlarım, adetim geceli 3 gün oluyor. Bu ay sogan kürü yaptim ve klomen kullandim. Soğan kürü erken getirir dediler kirmizilar yok. Göğüslerim hassas ve büyüdü. Ara ara da adet agrisinda olan bel ağrım var. Bir de bir haftadir kabizlik. Bilmiyorum belki psikolojik. Bu yuzden test de yapamıyorum. Hem danışayim hem de destek alayim istedim. Iyi ki burasi ve sizler varsınız ;-)

.....

ayy cnım meraba ya ınanırmısın bende aynı durumda gıbıyım senle ... 3 gun gecıktım ve bu ay soğan kürü yapmıştım ama ben 4 gün içebildim malesef...bende de cok az bi bel agrısı oldu baskada belırtı yok,yorgunluk var üstümde bi nedense...bende eğer olmazsam pazartesi kan testı yaptırcam bakalım hayırlısı ınsallah??? senın ne zamandır bebiş olmuyo?

.....
Mrb arkadaşım ben de bu ay soğan kürü yaptım. benim adetime iki gün var göğüslerim hassaslaştı.kasıklarımda ağrı oluyor, bi de çok yorgun oluyorum ve hep uykum geliyor, ben de aynı durumdayım hayal kırıklığına uğramak istemiyorum, psikolojik de olabilir,hayırlısı ama bu kür sayesinde bir çok hamile kalan bayan var,

Sogan küründen dolayi degildir umarim gecikme :-( pzt test yapacagim bir kırmızı sürpriz i ile karsilasmazsam... haberleselim. Umarim bebislerimiz hayirlisiyla gelir bize..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sogan küründen dolayi degildir umarim gecikme :-( pzt test yapacagim bir kırmızı sürpriz i ile karsilasmazsam... haberleselim. Umarim bebislerimiz hayirlisiyla gelir bize..

ınsallah canım...bende öle yapıcam bakalım...:KK1:

yuko06 cim bel agrisi bende de epey var suan mesela :-) ama karabatak gibi bir var bir yok. Olunca adet olucam saniyorum sonra yok. Canim evleneli temmuzda 2 yil olacak ama biz gecen yil , 30 Nisan'da bebise karar vermistik :-D yani bir yil olacak haftaya...

ayy cnım meraba ya ınanırmısın bende aynı durumda gıbıyım senle ... 3 gun gecıktım ve bu ay soğan kürü yapmıştım ama ben 4 gün içebildim malesef...bende de cok az bi bel agrısı oldu baskada belırtı yok,yorgunluk var üstümde bi nedense...bende eğer olmazsam pazartesi kan testı yaptırcam bakalım hayırlısı ınsallah??? senın ne zamandır bebiş olmuyo?

Canim gecen yil 30Nisan da bebise karar vermistik. Pzt olmazsam test yapacagim insaallah. :-)
Sende durumlar nasıl?

Klomen ben de kullandım,klomenden sonra hamile kalanlar varmı ki

Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü

Benim ilk ayimdi. Olmazsa doktor baska ilac deneyecek. Beklemedeyim. Ana forumlardaki epey kisi hamile kalmış. Ilk ay kalan az ama sonrakilerde epey var. Darısı başımıza :-)

Canim gecen yil 30Nisan da bebise karar vermistik. Pzt olmazsam test yapacagim insaallah. :-)
Sende durumlar nasıl?

canım ancak gırebıldım fırsat bulupta.tarıhlerımız hep yakın bızım canım bak... :) bızımde hazıran sonu evlenelı 2 sene olucak,bızde gecen sene subattan bu yana bebiş istıyoruz.... bugun kan testı yaptırcaktım sabah kalkamadım yaa,adette olmadım,sen oldunmu canım naptın?

ben de 2 gün geciktim arkadaşlar.ama hiç ümitlenmek istemiyorum sizler gibi.çok hayal kırıklığı yaşadığım için.soğan küründe 15 gün boyunca hiç akıntım olmamıştı.16. gün visanne habı yazdı doktor ona başladım.onunla beraber akıntılarım da başladı.beyaz akıntılar...ben de işten eve gidiyorum yemek yer yemez bişeler içmeden sızıp kalıyorum koltukta.uyumak istiyorum sürekli.yorgunluk çöküyorum.sizin gibi bende de bel ağrısı var ve göğüslerim şiş şiş.ama adet öncesi durumların da böyle olduğunu hesaba koyarsak pozitif olma ihtimalini düşünemiyom :KK43:(

ben de 2 gün geciktim arkadaşlar.ama hiç ümitlenmek istemiyorum sizler gibi.çok hayal kırıklığı yaşadığım için.soğan küründe 15 gün boyunca hiç akıntım olmamıştı.16. gün visanne habı yazdı doktor ona başladım.onunla beraber akıntılarım da başladı.beyaz akıntılar...ben de işten eve gidiyorum yemek yer yemez bişeler içmeden sızıp kalıyorum koltukta.uyumak istiyorum sürekli.yorgunluk çöküyorum.sizin gibi bende de bel ağrısı var ve göğüslerim şiş şiş.ama adet öncesi durumların da böyle olduğunu hesaba koyarsak pozitif olma ihtimalini düşünemiyom :KK43:(

anladım canım hayırlısı ya ınsallah bebiş olur...bıkaç gun daha olmazsan sende test yap bence...ben yarına kadar olmazsam yapcam

Kirmizilar geldi. Ama umitliyim. Bu ay olmadiysa Rabbim diğer ay daha hayırlısıni, daha sagliklisini ve daha akillisini verecektir  Belki de ikiz.. Rabbim umitsizlikten hepimizi korusun.

yuko06 cim tarihler şaşırtıcı şekilde çok yakin ;-) ben de olmadı yeni ilaca yarin baslayacagim yazarim. Umitler sende bakalim. Seni bekliyorum buradan takip edeceğim. Ben de yarin ilacimi yazayim. Sen hiç kullandin mi ilaç?

Kirmizilar geldi. Ama umitliyim. Bu ay olmadiysa Rabbim diğer ay daha hayırlısıni, daha sagliklisini ve daha akillisini verecektir  Belki de ikiz.. Rabbim umitsizlikten hepimizi korusun.

canım benim... hayat Allahın mucizeleriyle dolu iken ümitsizliğe kapılmak olmaz zaten.azıcık naz yapıyo bizim bebişler rahmimize düşmek için o kadar...biz de bi gün o duyguları yaşayacağız,eminim ben de.zamanı değilmiş daha demek ki.

benim de 3. günüm bugün.daha olmadım.ama visanne kullanıyorum ondandır diye düşünüyorm.bi yandan da acaba diyorum,acaba hamile olabilir miyim??her sabah içmem lazım habı.az önce bi tane daha attım ama ya hamileysem,bi zararı olur mu diye de düşnmeden edemiyorum

Arkadaslar umidinizi kaybetmeyin.gecen hafta arkadasimin tesadufen hamile oldugunu ogrendik.pko hastasi.10 yil sonra cocugu olmustu.dusukleri oldu.6 aydir regli olmamisti.simdi 7 haftalik hamile.

:-D Tesekkurler arkadaşlarım. Ilk kez bu kadar normal adet donemi geçiriyorum. Normalde bunalima girer hatta okula bile gitmez rapor alirdim. Allah de Otesini Birak adli bir kitap var onu okumuştum gercekten kalbim musterih ve ilk kez bu kadar rahatim.

anladım canım hayırlısı ya ınsallah bebiş olur...bıkaç gun daha olmazsan sende test yap bence...ben yarına kadar olmazsam yapcam
Yuko 06 ne alemdesin? Tuttu mu canim? Ben femara diye bir ilaca basladim bugün 2.gunum :-)

.....

canım ne yaptın test yaptırdın mı?

yuko06 cim tarihler şaşırtıcı şekilde çok yakin ;-) ben de olmadı yeni ilaca yarin baslayacagim yazarim. Umitler sende bakalim. Seni bekliyorum buradan takip edeceğim. Ben de yarin ilacimi yazayim. Sen hiç kullandin mi ilaç?

canım mrb ya gıremedım ben kaç gündür takıp edemedım... 8 gun gecıktım ve halende adet olmadım,salı günü kan vermiştim aldım bugün sonucumu malesef aşırı kansızlık çıktı bende kuzum yaaa...kan ilacı kullancam...

X