daha 1.5 yıl var ama çeyize şimdiden başladık :)

çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim :) mutfak için çok farklı fikirler var aklımdaaa :KK70: ayh heyecan yaptımm bu haftadan sonra gidip alıcam malzemelerimi D:

inşallah canım benim. ben yaşayacağımı düşünmüyorum inşallah hiç kimse yaşamaz.

annem ablamlar v.s. çevremde herkeste illaki bir parçası var ve herkes çok memnun. ben ilk defa burda okudum böyle şeyleri :S açıkçası araştırmadımda çok fazla ama aldım alırkende çok içime sindi. sonuçta benle yaşasın diye almadım 3 5 yıl sonra baktım gidiyor dayandığı yere kadar der gider yenisini alırım ne yapayım canım aaa :KK70: :KK1:

çok teşekkür ederim :KK16:

kesinli,kle canım benim :) şimdi şu boyalı kavanozlara sardım kendime onlardan yapıcam birde ahşaptan bir kaç parça birşeyler alıp boyuycam el emeği şeyleri seviyorum :) hele hele servis takımları falan var ki sorma gitsin :KK16::KK16::KK16:

Bende o kaanozlara sardım bir ara eminönünden alacaktım ama sonra vazgeçtim :KK1:

Ayy intagramda bir servis takımları yapıyorlar ki hayranım ama öyle şeyleri en sona bırakıyorum :KK1:

Bende o kaanozlara sardım bir ara eminönünden alacaktım ama sonra vazgeçtim :KK1:

Ayy intagramda bir servis takımları yapıyorlar ki hayranım ama öyle şeyleri en sona bırakıyorum :KK1:

Alacak olursan haberim olsun :) bi yapayim dedin isteyen isteyene satisina basladim resmen :) çok zevkli hem de çok güzel şeyler cikiyor ortaya. Hobisel şeyler elimden geliyor çok şükür zaten ince isçilik nerede ben orada :) butik kurabiye işiyle ugrasiyordum bürde kavanoz eklendi :) nasip olursa kafe mi açmak istiyorum :) yada hobi dunyami gibi bir yer :) organizasyon yapmak için :) çok seviyorum boyle şeyleri :)

Bizim gibi düşünmüşsünüz canım en güzeli insanların ağzını kapatamıyorsun isteme oldu söz ya da nişan nerede yada sonra düğün niye uzadı falan bizde hemen hemen aynı tarihlerde sözleneceğiz evde seneye nasipse artık düğün insanların ağzı torba değil büzemiyorsun en azından ağızlara laf vermemeye çalışıyorsun işte:KK31:Senin düşüncen gayet makul ve dediğin gibi düğün için mekanlar 5 binden başlıyor maalesef:KK31:

Maalesef :KK43: ama böylesi hem uygun oluyor hem de istediğim gibi cosup evlenmiş oluyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Alacak olursan haberim olsun :) bi yapayim dedin isteyen isteyene satisina basladim resmen :) çok zevkli hem de çok güzel şeyler cikiyor ortaya. Hobisel şeyler elimden geliyor çok şükür zaten ince isçilik nerede ben orada :) butik kurabiye işiyle ugrasiyordum bürde kavanoz eklendi :) nasip olursa kafe mi açmak istiyorum :) yada hobi dunyami gibi bir yer :) organizasyon yapmak için :) çok seviyorum boyle şeyleri :)

Maalesef :KK43: ama böylesi hem uygun oluyor hem de istediğim gibi cosup evlenmiş oluyorum :)

aaa yapabiliyor musun :)

Bnde butik kurabiye yapıyorum canım . benimde tek hayalim şöyle cıvıl pembeli bir cafe açmak :KK1:

aaa yapabiliyor musun :)

Bnde butik kurabiye yapıyorum canım . benimde tek hayalim şöyle cıvıl pembeli bir cafe açmak :KK1:

Yaptım oldu valla da telefonumun fotoğraf çeken yerleri bozuldu maalesef. Konukomsu akrabala falan baya aldin anneler günü için. Gecenin su saati hala sipariş yetiştirmeye ugrasiyorum yetmez gibi cumarteaine kurabiye siparişi geldi birde :) yarin temizlik yapmam lazim dip bucak cumartesi kaynanam geliyor annemle tanismaya :) offf off :KK43: bu arada kafe fikri bende liseden beri var turizm lisesi okudum ardından turizm öğretmenliği okudum üni. De hatta mutfak dersi veriyorum ara ara turizm liselerinde. nasip olursa bu sene staj yapicam antalyada 5 yildizli bir otelin mutfaginda. Dönünce bi yandan düğün bi yandan KPSS bi yandan kafe hazirliklari olacak :)

Yaptım oldu valla da telefonumun fotoğraf çeken yerleri bozuldu maalesef. Konukomsu akrabala falan baya aldin anneler günü için. Gecenin su saati hala sipariş yetiştirmeye ugrasiyorum yetmez gibi cumarteaine kurabiye siparişi geldi birde :) yarin temizlik yapmam lazim dip bucak cumartesi kaynanam geliyor annemle tanismaya :) offf off :KK43: bu arada kafe fikri bende liseden beri var turizm lisesi okudum ardından turizm öğretmenliği okudum üni. De hatta mutfak dersi veriyorum ara ara turizm liselerinde. nasip olursa bu sene staj yapicam antalyada 5 yildizli bir otelin mutfaginda. Dönünce bi yandan düğün bi yandan KPSS bi yandan kafe hazirliklari olacak :)

Anneler gününe erken değil mi daha canım maşallah rabbim bol bereket kazançlar versin :KK1:

Benim o kadar çok olmuyor ne yapıp tutturmam lazım bilmiyrum facede grup açmadım onu mu açsam

Baya koşuşturmacalı geçecek desene .

Bende aşçılık okuluna gidecektm ama annem göndermedi aşçılıkta neymiş dediydi.

Ama şu anda sözleşme finansal yönetim işi ile çalışmaktayım bend ekpss hazırlancam

cicişlerini iyi günlerde aşklı günlerde kullan cnaım
cok hoşlar... anca biter zaten dügüne kadar...
al al bitmez ceyiz :KK14:
erkekler mobilya beyaz eşya altın alıp geciyolar kenara. bide gösteriyoda...
bizim bardak cart curt o kadar kendini göstermiyo... aa bunumu aldın diyen olmuyo.
sıradan bardak canak işte :KK24:

benimde cok eksigim var. 3-4 yıldır almama ragmen :KK1::KK1:

cicişlerini iyi günlerde aşklı günlerde kullan cnaım
cok hoşlar... anca biter zaten dügüne kadar...
al al bitmez ceyiz :KK14:
erkekler mobilya beyaz eşya altın alıp geciyolar kenara. bide gösteriyoda...
bizim bardak cart curt o kadar kendini göstermiyo... aa bunumu aldın diyen olmuyo.
sıradan bardak canak işte :KK24:

benimde cok eksigim var. 3-4 yıldır almama ragmen :KK1::KK1:

Yok bebeğim benim daha önce yaptiklarimin haricinde herşeyi ortak yapiyoruz biz. Bu aldiklarimdan tutta mobilyasina kadar falan herşey ortak alinip odeniyor hatta o daha çok ödüyor. Annem yada kaynanam zorlanmasin diye biz herşeyi beraber yapmaya karar verdik kiz tarafi erkek tarafi diye ayirmiyoruz. O altinlari alacak tek basina birde ben calisana kadar evi ödeyecek :)

Anneler gününe erken değil mi daha canım maşallah rabbim bol bereket kazançlar versin :KK1:

Benim o kadar çok olmuyor ne yapıp tutturmam lazım bilmiyrum facede grup açmadım onu mu açsam

Baya koşuşturmacalı geçecek desene .

Bende aşçılık okuluna gidecektm ama annem göndermedi aşçılıkta neymiş dediydi.

Ama şu anda sözleşme finansal yönetim işi ile çalışmaktayım bend ekpss hazırlancam

Güzel bolum maşallah :) bende hayirlisiyla bi öğretmenliğe gecsem şöyle bi rahatlasam herşey o kadar güzel olacak ki.

Gönlüne göre olsun inşallah herşeyin canım:KK16:

Amiiin çok tesekkur ederim tüm isteyenlerin inşallah :)

çok güzeller hepsini aşkla huzurla kullanın inşAllah canım:KK16:

bende çelik tencere seti + misafir yemek takımı + çay seti + çkb setini kampanya vardı 2200 almıştım geçen sene tatlım benimkilerde karaca da ne gibi olumsuzluklar duydun canım merak ettim bende :44: ama herkesin kullanışına bağlıdır belki

çok güzeller hepsini aşkla huzurla kullanın inşAllah canım:KK16:

bende çelik tencere seti + misafir yemek takımı + çay seti + çkb setini kampanya vardı 2200 almıştım geçen sene tatlım benimkilerde karaca da ne gibi olumsuzluklar duydun canım merak ettim bende :44: ama herkesin kullanışına bağlıdır belki

Bende tencereyi cikarttirdim içinden iste tatlim yerine su takimi aldim :) karaca cin maliymis kalitesizmis falan dediler de çok şükür kullanan her tanidigim çok iyi diyor :) inşallah güzel cikar bizimkilerde :)

Selam kızlar :) annemle yataklari toplarlarken bazamın altinimiz actik bunlarda oradan cıkan annemin benim için kenara kıyıya attıgi yatak esyalari. Pullu olan pike ve nevresim takimi ben firfirlı şeyleri pek sevmiyorum o sebeple gelin örtüsü olarak kullanmayı planlıyorum :) pikesini de arada bir kullanırım özel günlerde v.s. son derece şık çünku.
pembe yeşil olan uyku setini de beğendim :)
Çiçekli olan renkli ve ay çiçekli olan nevresim takimlarim :)
Kanevice olan yastik kilifi :) diğer sade olanlarda ayni şekilde :) dizinde fikirlerinizi alabilir miyim?

Eklentiler

• $1398931647930.jpg
    $1398931647930.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 82
  • $1398931663646.jpg
    $1398931663646.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 71
  • $1398931675637.jpg
    $1398931675637.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 71
  • $1398931687690.jpg
    $1398931687690.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 71
  • $1398931698484.jpg
    $1398931698484.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 72
  • $1398932005982.jpg
    $1398932005982.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 79
Buda pike takimim :)

Eklentiler

• $1398933822855.jpg
    $1398933822855.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 66
Bunlarda mutfak için çikan ufak tefek esyalarim. Çelik tencere setimin var olduğunu biliyordum ama ceyuze pek merakli olmadigim için hatirlamiyordum modelini :) inşallah kullanini rahat olur çeliği kaliteli ama üstündeki desenleri cikarmi acaba bilemiyorum.

Salata kasemi de sevdim :)
kesme tahtasini nasil bir mantikla koymuş annem anlamadim ama olsun uyiki almis diyorum simdi :)

alttaki nihaleyi ben çok severek aldim :) ayvaliktan almistik tepside ayni şekilde ayvaliktan hatira olsun diye :)

Yaglik almis ama tek basina ne olarak kullanirim bilmiyorum içine salata sosu yada nar ekşisi koyabilirim yaglik sirkelik almistim çünkü :)

Çiçekli olanlarda mutfak havlusu :) iki adet ufak falan ama sevimli geldi bana :)

Eklentiler

• $1398933862130.jpg
    $1398933862130.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 65
  • $1398933879693.jpg
    $1398933879693.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 70
  • $1398933897240.jpg
    $1398933897240.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 81
  • $1398933915690.jpg
    $1398933915690.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 79
  • $1398933948865.jpg
    $1398933948865.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 68
  • $1398934252897.jpg
    $1398934252897.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 75
  • $1398934276056.jpg
    $1398934276056.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 78
Bu aslinda çin battaniyesi :) ama cantasindan cikartmadik büyük teyzem hediye getirmişti hacıdan.

Eklentiler

• $1398934411729.jpg
    $1398934411729.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 78
Çanakkale gezisi sirasinda almis olduğumuz el çantası aynalı carsidan aynalı kalem ve annemin o gün belli olmayan damadina ithafen aldiği anahtarlik ve çakmak :)

Eklentiler

• $1398934462777.jpg
    $1398934462777.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 62
Bende tencereyi cikarttirdim içinden iste tatlim yerine su takimi aldim :) karaca cin maliymis kalitesizmis falan dediler de çok şükür kullanan her tanidigim çok iyi diyor :) inşallah güzel cikar bizimkilerde :)

inşallah canım :) bende hiç olumsuz bişey duymadım canım herkes tam tersine öneriyor ondan şaşırdım

X