Cildi beyaz gösterecek fondeten, bb,cc krem önerileri

busrahilal

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2014
96
4
34
Kizlaar ben açık buğday tenliyim cildimde leke yok fakat renk tonu eşitsizliği var biraz da beyaz ten takıntım var missha bb perfect cov. Kullandim o guzel beyaz yapiyodu ama sivilce yaptı, garnier bb, flormar cc kullandim beyaz gostermiyo estee Lauder double kullandim agirlasyo rahat değil. Önerileriniz var mii?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben pure beauty cc krem kullanıyorum son zamanlarda
kutusunda renk düzensizliklerini eşitler beyazlatır yazıyor
bir dene istersen ben memnunum şu an .

Kizlaar ben açık buğday tenliyim cildimde leke yok fakat renk tonu eşitsizliği var biraz da beyaz ten takıntım var missha bb perfect cov. Kullandim o guzel beyaz yapiyodu ama sivilce yaptı, garnier bb, flormar cc kullandim beyaz gostermiyo estee Lauder double kullandim agirlasyo rahat değil. Önerileriniz var mii?

Sana harika bir ürün önereceğim ; mükemmel bir beyazlaştırıcı ve alerji felan kesinlikle yapmaz! Kullanan yakınım var hakikaten değişimi çok açık farkedebiliyorsun, inanılmaz.

$beyaz.jpg

$beauty_beautiful-skin223.jpg

Son düzenleme:
Canim bu kreme nerdem ulaşabilirim peki?

Canım ben sana bir şey tavsiye edeyim. Ama bugün son gün. Şöyle ; Farmasi'ye üye olursan bir çok ürünü %33 e varan indirimlerle alabilirsin ki bu ay için ,
Nisan ayına özel Yeni Kayıt Ücreti olan 4,99 TL karşılığında HEDİYE verilen ve 19 Parfüm Örneği, 6 Ürün Numunesi, 2 Ruj Numunesi ve 1 Adet Tanıtım Broşüründen oluşan "Farmasi Tester Seti"ne sahip olacaksın .
Böylece bir çok ürünü deneme şansına sahip olacaksın

Son düzenleme:
Koyu tenli olan bayanların yüzlerine bembeyaz fondöten,pudra sürmeleri komik geliyor bana..
Boyun yüz renk farkı komedi oluyor.
Rengin neyse onu kullan git mac al mesela tam rengini bulursun..

Pure beauty cc krem kesinlikle bembeyaz yapıyo

Pure beauty cc krem kesinlikle bembeyaz yapıyo

nerden bulabiliriz pure beauty cc kremi? ben açık tenliyim yüzümde kılcal damarlar belirgin onları kapatmak için flormar cc kremin mor renkli olanını almıştım yüzümü iğrenç yaptı kullanınca yüzüm kıpkırmızı görünüyor boynum beyaz kalıyor hiç beğenmedim :KK50:

nerden bulabiliriz pure beauty cc kremi? ben açık tenliyim yüzümde kılcal damarlar belirgin onları kapatmak için flormar cc kremin mor renkli olanını almıştım yüzümü iğrenç yaptı kullanınca yüzüm kıpkırmızı görünüyor boynum beyaz kalıyor hiç beğenmedim :KK50:

Canim watsons mağazalarında var bulabilirsin ama simli baya ve kalıcı değil Flormarin ustne uygularsan güzel durabilir.

Pure beauty' cc kremi önerebilirim size, ben çok beyaz tenliyim o yüzden bb, cc krem bulmakta güçlük çekiyordum. Ama bu dediğim ürün şifa gibi geldi hem ağırlaştırmıyor hem de sağlıklı bir görünüm verip renk eşitsizliklerini kapatıyor:KK34:

Pure beauty' cc kremi önerebilirim size, ben çok beyaz tenliyim o yüzden bb, cc krem bulmakta güçlük çekiyordum. Ama bu dediğim ürün şifa gibi geldi hem ağırlaştırmıyor hem de sağlıklı bir görünüm verip renk eşitsizliklerini kapatıyor:KK34:

teşekkür ederim, ben de çok beyaz tenliyim aynı sorunu yaşıyorum, en çok bu ürün tavsiye ediliyor alıp deneyeyim bakalım.:KK34:

teşekkür ederim, ben de çok beyaz tenliyim aynı sorunu yaşıyorum, en çok bu ürün tavsiye ediliyor alıp deneyeyim bakalım.:KK34:

Hele hele beyaz tenliyseniz ivory tonunu tercih edin derim. Çünkü iki tonu var koyu tonu olan natürel, açık tonu ise ivory.
Ben ivory'i kullanıyorum, hafif pembemsilik de var ürünün içinde, gayet doğal bir görünüm kazandırıyor cilde:KK34:

Hele hele beyaz tenliyseniz ivory tonunu tercih edin derim. Çünkü iki tonu var koyu tonu olan natürel, açık tonu ise ivory.
Ben ivory'i kullanıyorum, hafif pembemsilik de var ürünün içinde, gayet doğal bir görünüm kazandırıyor cilde:KK34:

çok teşekkür ederim iyi ki söylediniz alırken dikkat etmeyebilirdim

canım farmasinin beyazlatıcı kremi var bunun için bb kullanma, o krem direkt bunun için.. :KK66:

Merhaba canim benim sana onerebilecegim yves rocher bb krem hem naturel goruntusu var cilt tonuna gore renkleri var puruzsuz ve cildi cok guzel yapiyor

X