2014 Mayıs-Haziran Tüp Bebek Yaptıracak Arkadaşlar buradayız

minikduma

minik işte :)
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.326
206
Mayısta haziranda tüp bebek yaptırcak arkadaşlar hep birlikte motive olalım sonuçlarımızı yazalım :KK16::KK16::KK16::KK16:
Arkadaşlar yakında internetim tamamen kesilecek ev taşıyacağız o yüzden kimse bana darılıp gücenmesin kalbim gönlüm sizinle Rabbim yardımcımız olsun Rabbim hepimizin gönlüne göre versin anne adaylarını şimdiden tebrik ediyorum.. :KK16::KK16::KK16: neredeyse topikce bütün arkadaşlarımız hamiş tabi şimdiye kadar olanlar (guncelleme tarihine kadar .) Ben haric :KK17: sonucumu iki gün sonra alacağım birde listemizi guncelleyemedim malum pc bozuk yapilinca çok güzel bi liste yapacağım hamis annelerimizi de ekleyecegim...

Listemizde böyle:nazar::KK16::KK49:
İsimTransfer günüYaş Sonuç günüSonuç :nazar:İnfertilite sebebiTedavi merkezi
dumaduma 23 Mayıs2723Mayıs:KK49::nazar::emir_bebek::KK16:PKOsendromuAnkara Genart tbm
flufem 1 Mayıs12 Mayıs:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::KK16:
lal-i30 Nisan 12 Mayıs:nazar:
amasias16 Mayıs:nazar:
0hatu06 Mayıs19 Mayıs:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::KK16:
sozenmelisa5 Mayıs 17 Mayıs:nazar:
hatibulut13 Mayıs25 Mayıs:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::KK16:
suheylab10 Mayıs
ecepelin11 Mayıs23 Mayıs
aysin129 Mayıs3010 Haziran:KK49::nazar::emir_bebek::KK16:(8.günü öğrendi:)çikolata kisti ve prolaktin yüksekliğiİst.Bahçeci Fulya
zeynepzeynep123403 Haziran(5.gün emb.tek)3015 Haziran duamız seninle :nazar:Hasimato (troid bezi yetmezligi) ve 1. Seviye endometriozis
Blackcik5 Haziran17 Haziranduamız seninle :nazar:FSH yüksekliği
seraphakan8 Mayıs23 20 Mayıs:KK49::nazar::emir_bebek::KK16:PKO sendromumalatya fethiye ersan tbm
snmdnz82 Haziran3116 Haziranduamiz seninle:nazar:Tüplerde problem var

v

Son düzenleme:
Arkadaşlar şu an kromozom analizinin sonucunu bekliyorum sonuç bir haftaya kadar çıkacak ve bizde büyük ihtimalle Mayıs ayında tedavimizi olacağız mayısta haziranda tüp bebek yaptırcak arkadaşlar hep birlikte motive olalım sonuçlarımızı yazalım :KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba bende nisan ayında ilk tüp bebek tedavimi denedim ama maalesef olmadı , bende biraz doktoru zorlayarak beni hemotojiye gönderdi kan tahlilimi yaptırdım 20 gün sonra çıkacak yani mayıs ayının 15 filan bu kromozam analizi nedir ben anlayamadım benim yaptığım testle aynımı birde herşey orda belli oluyor mu ?

Arkadaşlar şu an kromozom analizinin sonucunu bekliyorum sonuç bir haftaya kadar çıkacak ve bizde büyük ihtimalle Mayıs ayında tedavimizi olacağız mayısta haziranda tüp bebek yaptırcak arkadaşlar hep birlikte motive olalım sonuçlarımızı yazalım :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ben de haziran gibi düşünüyorum ama tam belli değil 5. denemem olacak 1i donmuş 3ü normal tüp bebek :) 2. denemem tutmuştu 31 haftalık doğum yaptım kızım 10 gün sonra prematüre olduğu için öldü güç toplayınca tekrar deneyeceğim :)

merhaba bende nisan ayında ilk tüp bebek tedavimi denedim ama maalesef olmadı , bende biraz doktoru zorlayarak beni hemotojiye gönderdi kan tahlilimi yaptırdım 20 gün sonra çıkacak yani mayıs ayının 15 filan bu kromozam analizi nedir ben anlayamadım benim yaptığım testle aynımı birde herşey orda belli oluyor mu ?

Canım bizim aile de düşükler fazlaydı bu nedenle kromozom analizi istedi yani genetik açıdan çocuk olmamasına sebep bişey varmı diye araştırıldı.. senin ki farklı aynı şey değil çünkü bizim hem eşimden hem benden kan alındı sonucu çıktı aşağıya yazacağım diğer arkadaşlarda hep birlikte okusun diye geçmiş olsun canım Rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün...

canım ben de haziran gibi düşünüyorum ama tam belli değil 5. denemem olacak 1i donmuş 3ü normal tüp bebek :) 2. denemem tutmuştu 31 haftalık doğum yaptım kızım 10 gün sonra prematüre olduğu için öldü güç toplayınca tekrar deneyeceğim :)

çok geçmiş olsun canım benim Rabbim bir daha ki sefere kucağına almayıda nasip etsin İnşallah hep birlikte birbirimize duacı olalım.. takip edelim..

anlaşıln mys hazrn içn dşnnlr şimdlk aznlktyz ilerlyn zamnlrda baya harktlnrz hrlde. bend hzrnn başnda başlamaya niyet ettm inşallah bi skntı çıkmz da başlayablrz ve hayrlı gönlümüze hoşgeln netclr alrz

Merhaba ben de 20nisan itibariyle gonalf el başladım 2. Tedavime. Bugün 8. Günüm. İğneler, e2 testleri , ultrasonlar geçiyor günümüz.... Bizim de Mayıs da olacak inş transfer.. Allah hepimize kolaylıklar versin inş.

merhaba arkadaşlar.ben de adetimi bekliyorum.mayısta dondurulmuşlarla 3.denememizi yapıcaz nasip olursa.4yıllık evliyim.1 aşılama 2 tüp denedik.nasip olmadı:KK50::KK50: inşallah bu sefer olur.Rabbim hepimize tez zamanda anne olmayı nasip etsin.

merhaba kızlarrrrrrrrrrrrrr :21::21::21: bugün iğnelere başlıyorum ama mayısa kaldım tabiki bende :KK1::KK1: sorunum endometriozis.2.tüp bebek denemem ankara başkent hastanesine gidiyorum.inşallah bol bebişli bi yıl olur bu yıl :KK49:

Bende varım mayısda dondurulmuş tedavim olucak.1 kızım var 5 yaşında.1 aşılama ve 1 tüp negatifim var.histereskopi yapıldı ve 2 polip alındı.pıhtılaşma testindede 2 gende mutasyon çıktı.inşallah bu sefer tutar ...

anlaşıln mys hazrn içn dşnnlr şimdlk aznlktyz ilerlyn zamnlrda baya harktlnrz hrlde. bend hzrnn başnda başlamaya niyet ettm inşallah bi skntı çıkmz da başlayablrz ve hayrlı gönlümüze hoşgeln netclr alrz

İnşallah canım Rabbim gönlümüze göre versin :26::26:

Son düzenleme:

Merhaba ben de 20nisan itibariyle gonalf el başladım 2. Tedavime. Bugün 8. Günüm. İğneler, e2 testleri , ultrasonlar geçiyor günümüz.... Bizim de Mayıs da olacak inş transfer.. Allah hepimize kolaylıklar versin inş.

merhaba arkadaşlar.ben de adetimi bekliyorum.mayısta dondurulmuşlarla 3.denememizi yapıcaz nasip olursa.4yıllık evliyim.1 aşılama 2 tüp denedik.nasip olmadı:KK50::KK50: inşallah bu sefer olur.Rabbim hepimize tez zamanda anne olmayı nasip etsin.

merhaba kızlarrrrrrrrrrrrrr :21::21::21: bugün iğnelere başlıyorum ama mayısa kaldım tabiki bende :KK1::KK1: sorunum endometriozis.2.tüp bebek denemem ankara başkent hastanesine gidiyorum.inşallah bol bebişli bi yıl olur bu yıl :KK49:

Bende varım mayısda dondurulmuş tedavim olucak.1 kızım var 5 yaşında.1 aşılama ve 1 tüp negatifim var.histereskopi yapıldı ve 2 polip alındı.pıhtılaşma testindede 2 gende mutasyon çıktı.inşallah bu sefer tutar ...

Hepiniz cansınız iyiki varsınız hepinize geçmiş olsun.. İnşallah mayıs ayında alnımızın akıyla çıkacağız tedaviden sonrada burda bebişlerin nasıl olduğunu konuşuruz :KK9: :KK16::KK16::KK16:

bende regli olmayı bekliyorum kromozom analizimizin sonucu normalmiş bu arada çok gecikti reglim ayın 19 unda olması gerekiyordu ama stresten bakalım dr gel ilaç yazalım dedi de doğal yoldan olmayı bekliyorum ilaçla olsun istemiyorum :KK19: hepimizin tedavisi hayırlı olsun :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Hepiniz cansınız iyiki varsınız hepinize geçmiş olsun.. İnşallah mayıs ayında alnımızın akıyla çıkacağız tedaviden sonrada burda bebişlerin nasıl olduğunu konuşuruz :KK9: :KK16::KK16::KK16:

bende regli olmayı bekliyorum kromozom analizimizin sonucu normalmiş bu arada çok gecikti reglim ayın 19 unda olması gerekiyordu ama stresten bakalım dr gel ilaç yazalım dedi de doğal yoldan olmayı bekliyorum ilaçla olsun istemiyorum :KK19: hepimizin tedavisi hayırlı olsun :KK16::KK16:

ama ben bi sıkntı çkmzsa haziranda başlıcam inşallah. bana da ii temenni ve dua yok mu? :)
krmzn anlzinn nrml olmsna sevndm gzl hbrle başldın. inşllh Rabbim burdn hepimize gzl hbrlr vermeyi nasp eder dualşmayı ihml etmylm

hep erken gelen adetim bu ay 7 gün gecikti gebeyim sandım ama mevsimsel gecikmeden oluyormuş neyse adet oldum dün başladım bile iğnelere hadi gel bekletme bizi :21:

25 nisandada ben basladim. Okula devam ediyor musun yoksa rapormu aldınız

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar bu ilk denemem olacak Allah kısmet ederse çakmak erdem hastanesi emel hanım diye düşünüyorum fikriniz varmı birde olumlu sonucu desteklemek için neler yapılabilir? :KK14::KK14:

Merhaba arkadaşlar bu ilk denemem olacak Allah kısmet ederse çakmak erdem hastanesi emel hanım diye düşünüyorum fikriniz varmı birde olumlu sonucu desteklemek için neler yapılabilir? :KK14::KK14:

Bende mayis sonu haziran basi adetimle baslamayi planliyorum burada birbirimize destek olalim çok heyecanliyim

kuzummoralin yüksek olması lazım sne ağlıyorsun oldumu şimdi :KK54:

X