Sağlıklımi???

aysetugba33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2014
6
0
Ben 3 gundur acı çehre kullaniyorum.3 gunde 2 kilo verdim ve kendimi daha hafif hissediyorum.asiri derecede bağırsakları çalıştırıyor ve tokluk hissi veriyor.ayrica zaten çok su icerdim fakat daha da cok su iciyorum.yalniz acı çehre sagligima zarar verirmi cok merak ediyorum???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Seninki gibi 3gün ardarda kullanılmamalı bnce ,uzun kullanımda bapırsakları deliyormuş ,zararverirmiş ...

Ben 3 gundur acı çehre kullaniyorum.3 gunde 2 kilo verdim ve kendimi daha hafif hissediyorum.asiri derecede bağırsakları çalıştırıyor ve tokluk hissi veriyor.ayrica zaten çok su icerdim fakat daha da cok su iciyorum.yalniz acı çehre sagligima zarar verirmi cok merak ediyorum???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kilo vermenin nedeni vücuttan çok fazla su atıyor olması. Tabii suyun beraberinde vücut için gerekli mineral ve vitaminler de atılıyor. Gerçek bir zayıflama değil kesinlikle, vücuttaki fazla enerjiyi - yani depolanmış yağları - kullanmadıktan sonra zayıflamak mümkün değil, sadece kısa süreli su/ödem atma nedeniyle kiloda dalgalanmalar olur.

Evet bende 4 gun kullandim.ama gercekten saglikli olmadigina kanaat getirdim.biraktim o yuzden.simdi hergun 1 saat yuruyus yapiyorum ve aksamlari birsey yemiyorum.1 haftadir devam ediyorum ve 2 kilo verdim.ilginize tesekkurler

Evet bende 4 gun kullandim.ama gercekten saglikli olmadigina kanaat getirdim.biraktim o yuzden.simdi hergun 1 saat yuruyus yapiyorum ve aksamlari birsey yemiyorum.1 haftadir devam ediyorum ve 2 kilo verdim.ilginize tesekkurler

Rica ederim :KK16:

Bırakmış olmana sevindim, en güzel yol şu an yaptığın gibi az yiyip hareketi arttırmak :KK34:

Sevgiler :KK16:

Umarim istedigim sonucu alirim 😊 diyet yapmak benim gibi yemeyi seven biri icin gercekten cok zor.ama sagligim icin devam etmeliyim.sagolun 😊

X