Eski esini aldatmis sayilirmi?

doux

Çareyi dışarıda arama, çare sadece senin içinde.
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2013
1.724
1.766
Aldatmadim diyor.. sözde bosanma karari almislar sonra ailesine gitmis kadin
benimkiside baskasinla görüsmüs bulusmus.Ama o aralar kagit üzerinde bosanma yok iken.
Esi sonra yine geri dönmüs aldatildiginida kabullenmis .. Aile baskisi yüzünden bosanmak istememis sözde.
Bizim de ilk tanismamizda bana bu olaylari bu kadar detayli anlatmadi hatta hep aldatma felan olmadi dedigini hatirliyorum. :KK47:
Ve zamanla yavas yavas anlatilirmis bu konular... halbuki en basindan anlatmasi lazimdi bu benim hakkim degilmiydi?
yavas yavas anlatmak ne demek ki? önüme kirinti atar gibi.. :KK53:
Bosandiktan sonra bunun annesi yine oturup konusmalarini istemis eski gelin ve kayinvalide anliyacaginiz telefonda görüsyormus sik sik.
En sonunda eski esler konusmus.. ama benimkisi istemedigini belirtmis..kadinda sonra baskasinla evlenmis
evlendikten sonra bile hala eski kayinvalidesiyle konusuyor hanfendi...ortada cocuk yok sözde ..neyin konusmasi ise artik...:44:
.. offf daha neler var ki artik toparlayamiyorum net birsey düsünemiyorum hersey üstüme üstüme geliyor
Ama suan ayrilmis bulunuyorum ama mutsuzum ..oda cok üzgünmüs.
Gerci en basindan kabullenememistim evlenip bosanmis olmasini cunku benim basimdan hic evlilik gecmedi .. offfff napsam aslinda cok iyi bir insan :KK43:

Son düzenleme:
Boş ver,sonradan daha çok üzüleceğine şimdi üzül.Dürüstlük en başta olmalı.Ne bu çocuk mu kandırıyo?

yol ver gitsin madem ayrıldın dışarda baska ii yokmu sanki çok zor benm esimn aileside hiç çeknmeden eski gelnle konuşurlar ben sinir olmkla kalırım zor işler epey bi süre esimde içine eski esin adıyla karıştrdılar adımı çok can yakıo madem bekarsn bekar biriyle ewln

arkana bile bakma kendine yazık etme dayanamazsın zordur oişler

Aldatma yok ayrılmışlar nihayetinde, pat diye boşanılmıyo yapması hoş olmamış tabi ki ama. Cinsellik konusuna gelince pat diye bence de anlatılmaz ki, boşansım karım sevişmedi zor dayandım nasıl diyecek

Aldatmadim diyor.. sözde bosanma karari almislar sonra ailesine gitmis kadin
benimkiside baskasinla görüsmüs bulusmus.Ama o aralar kagit üzerinde bosanma yok iken.
Esi sonra yine geri dönmüs aldatildiginida kabullenmis .. Aile baskisi yüzünden bosanmak istememis sözde.
Evliliklerinde kadin hic cinsellik istememis o yüzden zor sabrettim yillarca zaten diyor...
Bizim de ilk tanismamizda bana bu olaylari bu kadar detayli anlatmadi hatta hep aldatma felan olmadi dedigini hatirliyorum. :KK47:
Ve zamanla yavas yavas anlatilirmis bu konular... halbuki en basindan anlatmasi lazimdi bu benim hakkim degilmiydi?
yavas yavas anlatmak ne demek ki? önüme kirinti atar gibi.. :KK53:
Bosandiktan sonra bunun annesi yine oturup konusmalarini istemis eski gelin ve kayinvalide anliyacaginiz telefonda görüsyormus sik sik.
En sonunda eski esler konusmus.. ama benimkisi istemedigini belirtmis..kadinda sonra baskasinla evlenmis
evlendikten sonra bile hala eski kayinvalidesiyle konusuyor hanfendi...ortada cocuk yok sözde ..neyin konusmasi ise artik...:44:
.. offf daha neler var ki artik toparlayamiyorum net birsey düsünemiyorum hersey üstüme üstüme geliyor
Ama suan ayrilmis bulunuyorum ama mutsuzum ..oda cok üzgünmüs.
Gerci en basindan kabullenememistim evlenip bosanmis olmasini cunku benim basimdan hic evlilik gecmedi ve benden 10
yas büyük.. offfff napsam aslinda cok iyi bir insan :KK43:

boşver dünyada erkek mi bitti aldatmış sayılır sonuçta kağıt üzerinde bile olsa evliymiş

bosanma karari aldiktan sonra aldatmis sayilmaz aslinda :26: off bilemiyorum
asil sorun evlenmis olmasi birkere... kaldiramiyorum bu durumu :KK50:

ve eski esi yeniden evlenip hamile kaldiginda eski kayinvalidesini arayip bide utanmadan haber veriyor yaa
ne genislik bu yahuuu
sanki eski kocasina karsi inat yapar gibi

ben böyle seyleri kaldiramam gercekten

Pardon ama neyi kaldiramiyosun ??
Evlenmis bosanmis , Bunun neyini kaldiramiyosun? Ayrilmis sonucta yahu !! Ha evlenmis bosanmis , Ha baskasiyla yillarca ask yasamis ve ayrilmis ne farki var ?
Tutkulu bir ask yasamis farz et hic evlenmemis ve ayrilmis ne kadar.kotu degilmi adamin icinde kalir ...

ama evlenmis imzaa atmasinimi kaldiramiyosun?
Eski ese neden bukadar tepkilisin anladigim.kadariyla onla aranda bir sorunda gecmemis , ustelik kadin evlenmis ve hamile! Tek sorun eski kayinvalidesiylemi gorusmesi ?

Kusura bakma ama bem anliyamadim seni... eger bukadsr.takintiliysan bencede sen bu adamdan ayrildiginla kal yoksa ilerde hayati ikinizede zindan edersin....

Pardon ama neyi kaldiramiyosun ??
Evlenmis bosanmis , Bunun neyini kaldiramiyosun? Ayrilmis sonucta yahu !! Ha evlenmis bosanmis , Ha baskasiyla yillarca ask yasamis ve ayrilmis ne farki var ?
Tutkulu bir ask yasamis farz et hic evlenmemis ve ayrilmis ne kadar.kotu degilmi adamin icinde kalir ...

ama evlenmis imzaa atmasinimi kaldiramiyosun?
Eski ese neden bukadar tepkilisin anladigim.kadariyla onla aranda bir sorunda gecmemis , ustelik kadin evlenmis ve hamile! Tek sorun eski kayinvalidesiylemi gorusmesi ?

Kusura bakma ama bem anliyamadim seni... eger bukadsr.takintiliysan bencede sen bu adamdan ayrildiginla kal yoksa ilerde hayati ikinizede zindan edersin....

size ne oluyor anlayamadim ?
yaranizmi var ki benden cikartiyorsunuz acisini...

herkes ayni degil..kaldiran olur kaldiramayan olur allah allah
sinirlerinizi kim bozmussa gidin ondan cikartin

Bence ayrilik karari verdikten sonra aldatmis sayilmaz. Pratikte hayatinda o an hic bir kadin yoktu,
kimseyi aldatmamis yani.
Lakin siz onunla bir birlikteligi kabul ederken, onun baskasiyla evlenmis ayrilmis oldugunu kabul ederek o yola baslamissiniz.
O yuzden bence eski esini bu kadar sorun yapmaya hakkiniz yok,
Kayinvalidenizle gorusmesinden rahatsiz oluyorsan kibar bir dille belli etmende bence hic bir sakinca yok.

Evlenmek nasıl doğalsa,boşanmakta bir okadar doğal..
Bence de ilk başından anlatması lazım ama anlatmamasının nedeni belki de seni kaybetme korkusudur..
Eski eşini aldatmış sayılmaz "bana göre" çünkü o dönem ayrılarmış..
Ama sen sürekli adamın geçmişini deşeceksen yürümez bu ilişki zaten.

Son düzenleme:
ben asıl ilk günden tüm özel hayatlarını anlatan insanları itici buluyorum . bende asla anlatmam. evet doğru, zamanla anlatılır böyle şeyler güvendikçe tanıdıkça.. sizinle ilgili bir konu yok ortada her ilişkinin dinamiği farklıdır. takılmayın böyle şeylere..

Bazı şeyler mutlaka anlatılmalı.Ben aldatma meselesine takılmadım.Bence sorun sana karşı açık olmaması,dürüst olmaması.Sonuçta başta söyleyebilirdi özel durumunu.Bunları sakladıysa daha neler saklamıştır kim bilir.

X