Seviyorum amaaaa....

gokhayse

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
31
0
2 yıldır evliyim 1 oglum var onceden cok mutluyduk ta ki o kavga olana kadar..canlarım kafam cok karısık bana bişey dıyın yapıyım beynım artık durdu ıyıce doldu tastı o kavgada siddete basvurdu tokat attı.sırf cocugum ıcın sustum tamam dedım barıstım ama sımdı hıc anlasamıyoruz ask evlılıgı yaptık ama ne aşkııı yaaa.. kedı kopek gıbıyız ne desem kavga ne desem tehdıt nasıl gectı gunun dıyorum napacam calıstım sankı napıyoz da dırdır dırdır uzayıp gıdıyor kavgaya gıtme bı gun de su evde dur berAber zaman gecırelım dıyorum arkadası batsın gıdıp duruyor kız fılan mı var aldatıyo mu dıyorum yemınler edıyor her seryını kontrol edıyorum yok bılmıyorum kafam duman bısey dıyın yaaa... yardımmm :KK43:

:KK43: :KK43: arkadaşım gerçekten çok üzüldüm evlilikte eşlerden kaynaklanan sorunlara çok üzülüyorum. oğlun olmasa çekme diyecem ama bir evlat var ortada onun için boynunubükmen gerekecek :KK43:

Canlarım... ben kv ıle oturuyorum 2 senedır kv ıle kavga ettık bende kufurlerınee daha fazla dayanamadıgım ıcın annemgıle gıttım gelmem dıye zorladım en sonunda evden ayrılmamızı ıstedıgımı soyledım onu zorladım ya cıkacaktık da cıkmayı hızlandırdım yanı bu yuzden sorunlar yasandı.bıde ARkadasları sureklı dısarı cıkmasını ıstemıyorum dıye sureklı kavga edıyoruz surat yapıyorum cunku ben benımle zaman gecırmesını ıstıyorum zaten kımsem yok

Canlarım... ben kv ıle oturuyorum 2 senedır kv ıle kavga ettık bende kufurlerınee daha fazla dayanamadıgım ıcın annemgıle gıttım gelmem dıye zorladım en sonunda evden ayrılmamızı ıstedıgımı soyledım onu zorladım ya cıkacaktık da cıkmayı hızlandırdım yanı bu yuzden sorunlar yasandı.bıde ARkadasları sureklı dısarı cıkmasını ıstemıyorum dıye sureklı kavga edıyoruz surat yapıyorum cunku ben benımle zaman gecırmesını ıstıyorum zaten kımsem yok

Burda hep aynı şeyleri okuyoruz yaa...kv tartışması birlikte zaman gecirmeyen eş... ya birlikte ne kadar zaman gecirildiginden çok geçirdiğiniz zamanın dolu dolu olmasi lazim. .. yani keyif almak çok önemli sırf sen çıkma dedin diye yanında kaliyosa hiçbişeye yaramaz inan... sakin ol ve eşinin üzerine gitme...eşin haklı demiyorum yanlış anlama sakın ama bu olaya kadar her şey iyiydi bundan sonra bozulduysa bunalmistir belki de...

ßůšr@

Kavga etme surat yapma. .. kv.nizle beraber misin hâlâ. ? Hele onlaysan sakin fırsat verme...bunu da atlatırım de bi kendine güven içinde önce. ..

ßůšr@

Yani alttan alttan hallet derim bi süre yut eşinin yaptıklarını. ... sadece sevgi ilgi göster birlikte nasıl zaman geciriyodunuz önceden bi düşün mutlaka bişeyler bulursun... ben hep bunu diyorum ya kadinligni kullan...niye gidiyosun diye hesap sormak yerine kalırsa ne olacağını göster;-) evet zor karşındakine kizarken yakınlık göstermek ama mecburen yapcan duzelmesini istiyosan kendine yaklastirmaya çalış tartışma...bol ilgi sevgiyle halledersin doye düşünüyorum ben... bi bak bakalım sen iyiyken o nasıl. ?

ßůšr@

bizim de problemlerimiz vardi. ve genellikle erkekler kadinin ne yasadigini anlamiyor. suan issizim ve esim ise gidiyor ben sürekli evdeyim va yalnizim cok. ilgi bekliyorum ve sonuc hayal kirikligi. surat yapinca da anlamiyor simarik oldugumu falan düsünüyordu. sonra düsündüm ki onun benden baska bir hayati var is hayati vb. ve bana sira geldiginde bendeki enerji onda olmuyor. anlamaya calistim onu. sorunu bulunca ona da anlattim. ama disarda mutlu oldugumuz br anda, yemek yerken. cünkü sorunlarimiizi konusamiyorduk. benim gereksiz seylere takildigimi düsünüyordu. sesini yükseltince de kavga ediyordu. neyse ben ona hesap yaptim. onu da burdan ögrenmistim. dedim ki bak sen calisiyorsun su kadar saat, uyuyorsun su kadar saat, arkadaslarinla geziyorsun su kadar saat ama bana da günde en az su kadar saat ayirmalisin. internete girmeden, telefona takilmadan. alindigim zamanda ayni durumda olmadigimizi, ayni ruh halimizin ayni olmadigini düsünüp altan al dedim. sinirli oldugunu inkar ediyordu. ufakcik bir seye sinirlendigi anlarda durup gülüp bak sinirlisin iste dedim sirin sirin. simdi iyiyiz umarim uzun süre böyle devam edebilirz.

bizim de problemlerimiz vardi. ve genellikle erkekler kadinin ne yasadigini anlamiyor. suan issizim ve esim ise gidiyor ben sürekli evdeyim va yalnizim cok. ilgi bekliyorum ve sonuc hayal kirikligi. surat yapinca da anlamiyor simarik oldugumu falan düsünüyordu. sonra düsündüm ki onun benden baska bir hayati var is hayati vb. ve bana sira geldiginde bendeki enerji onda olmuyor. anlamaya calistim onu. sorunu bulunca ona da anlattim. ama disarda mutlu oldugumuz br anda, yemek yerken. cünkü sorunlarimiizi konusamiyorduk. benim gereksiz seylere takildigimi düsünüyordu. sesini yükseltince de kavga ediyordu. neyse ben ona hesap yaptim. onu da burdan ögrenmistim. dedim ki bak sen calisiyorsun su kadar saat, uyuyorsun su kadar saat, arkadaslarinla geziyorsun su kadar saat ama bana da günde en az su kadar saat ayirmalisin. internete girmeden, telefona takilmadan. alindigim zamanda ayni durumda olmadigimizi, ayni ruh halimizin ayni olmadigini düsünüp altan al dedim. sinirli oldugunu inkar ediyordu. ufakcik bir seye sinirlendigi anlarda durup gülüp bak sinirlisin iste dedim sirin sirin. simdi iyiyiz umarim uzun süre böyle devam edebilirz.

Evet canim hklisn galiba bide boyle denicem tsk ettim

X