nisanda tup bebek yaptiranlar

yagmurkaan35

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2014
393
15
slm kizlar ben 15 nisanda kelebeklerimi aldim bekliyorum vakit gecmiyor sizde benim gibiyseniz sohbet edelim neler yaptigimizi konosalim birbirimize destek olalim benim 4. denemem ilk denemeden 1 kizim var 6 yasinda 2. deneme negatif 3. deneme 9 haftalik dusuk buda 4 umarim bu sefer kelebeklerim beni birakmazlar kizim kardesi olsun cok istiyo tabiki esimde Allah herkese nasip etsin. hep ayni heyecan bu da bu bekleme sureci olduruyo beni sizler ne durudasiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm benimde ayin 19 unda transferim oldu :) ilk deneme tek embriyo 3.gn 8 hücreli 2.kalite çok zor ulaştım çok küçük olaylar dev gibi karşıma çıktı .senin ki kaçıncı gün kaç embriyo bu arada ben 38 yaşındayım

canim benimde 3.gun embriyosu valla kac hucreli oldugunu hic sormadim bende 32 yasindayim ama benim ilk kiziminda senin gibi 3 gun embriyosu ve 8 hucreli 2 kaliteydi canimm

Slm benimde ayin 19 unda transferim oldu :) ilk deneme tek embriyo 3.gn 8 hücreli 2.kalite çok zor ulaştım çok küçük olaylar dev gibi karşıma çıktı .senin ki kaçıncı gün kaç embriyo bu arada ben 38 yaşındayım

bide canim ne gibi olaylar

benimde 19unda oldu.
benimde ilk denemem
benim 2.gün 5 hücreli embriyo transferim.
yaşım 31
test günümüz 1 mayıs
beraber yaşarız inş burda mutlu haberi:)

biraz kasıklarımda agrı var arar arada belimde ama ilaclarda yapabilirmiş bunları

doğru diyorsun ben iki ilaç kullanıyorum estrofem ve progestan fitil günde er ikiside 3 defa bu arada fitil in yarisi geri geliyor yattım kalktım değişmiyor :KK43: siz yatiyormusunuz

doğru diyorsun ben iki ilaç kullanıyorum estrofem ve progestan fitil günde er ikiside 3 defa bu arada fitil in yarisi geri geliyor yattım kalktım değişmiyor :KK43: siz yatiyormusunuz

yatıyom kalkıyom uzanıyom geziniyom ama geçmıyo aynı ilaçlardan ben ona ek bide gobekten vurulan clexane kullanıyom

estrofem ve crinone jel ben günde iki defa kullanıyorum.
fitilin tortu tortu dökülmesi herkeste oluyormuş
fitili uyguladıktan sonra 5 dk uzanıyorum sonra 15 dk yürüyorum
sevimsiz bişe ama mecbur katlanıcaz yapcak bişe yok

Son düzenleme:
X