Emziren anneler emzirme döneminde kilo verdiiz mi ??

Merhabalar bende 25gun önce normal doğum ile bebeğimi dunyaya getirdim 63ile hamile kaldim 84ile doğuma gittim 3gun sonra evde 80 kilo idim kocaman göbek cabasi.Cok tedirgin oldum hic gitmeyecek gibi duruyordu birde normal doğumda bisey kalmaz derler ya herkes içerde bebegin esi kaldi galiba falan dedi ama değildi
1hafta sonra 75 e indim uykusuzluk ve yorgunluk tan mi bilmem simdi 25 gün sonunda 70 oldum göbek fslanda kalmadi dümdüz karnim nereye gitti bilmiyorum mucize olmali bu. Kalan kilomufa zamanla veririm DİE umuyorum çünkü bebeğim beni fazlasıyla yoruyor.

Bende doğum yapalı 36 gün oldu ve daha tartılmadım bi kez doğumdan sonra tartıldım 74 den 67 ye düşmüştüm dahada tartılmadım ama göbek azcık var bende ;(

Ben 30 kilodan fazla aldım. oğlum 3 aylık. 7 kilom kaldı vermem gereken. Üstelik çok dikkat ettiğimi de söyleyemem. Emzirerek verdim kilolarımı :) Sezeryanla doğum yaptım sizce mekik çekmemin bir sakıncası var mı?

evet ben verdim 22 kilo halen emziriyorum ama yıne de kendı sağlığım için diyette başlamak zorundaydım ama diyete başladıktan bır hafta sonra doktora gıtmelisiniz süttünüzün kalitesini ölçtürün ona göre başlayın ben ölçtürdüm gayet iyi çıktı ben doğumdan sonra çok kilo aldım 77 kiloydum 59 düştüm 5 ayda

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Umarım bende veririm bn çok kilo almadım o kadar tatlı yememe rağmen 16 kilo aldım peki kilo verdikce fiziğiniz değiştimi benm kalçalarım çok fazla sizce gidermi yoksa hep göbek kısmından mı gitti kilolarınız

Umarım bende veririm bn çok kilo almadım o kadar tatlı yememe rağmen 16 kilo aldım peki kilo verdikce fiziğiniz değiştimi benm kalçalarım çok fazla sizce gidermi yoksa hep göbek kısmından mı gitti kilolarınız

ben her yerden verdım ama sonuçta içimizden bir insan cıktı ona dair izler illaki kalacak sadece göbeğim var azcık oda olsun artık :-) benim bacaklarım cok inceydı resmen bır küyük agacı oldu ama şimdi eskisinden daha ince

Umarım benmde bacaklarım kalmaz ne pantolonlarım ne elbiselerim nede eteklerim olmuyor anlayacağınız giyecek hç bişey yok yeni kıyafetler almak istiyorum annemde daha kırkın çıkmadı zayıflarsın diyor

Umarım benmde bacaklarım kalmaz ne pantolonlarım ne elbiselerim nede eteklerim olmuyor anlayacağınız giyecek hç bişey yok yeni kıyafetler almak istiyorum annemde daha kırkın çıkmadı zayıflarsın diyor

daha verreumzsin canım zorlama

Canım şimdi okudum ben sezeryanla yaptım doğumu çok korktum sanki hiç doğum yapmamış gibiydim sonra vermeye başladım Kızım şuan 18 aylık emzirmeden ayırdım bana resmen diyet yaptırıyormuş şuan 48 kiloyum kaç kilo oldugumu yazmadım bile ya kilo çok kötü bi şey yani o emzirme dönemin inanılmaz kilo veriyorsun sadece sabır😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hiç acele etmeyin henüz çok erken.biraz dikkatle hepsini zamanla verirsiniz.boşuna masraf yapmayın derim ben:)) kızım 2.5 aylık ben yeniden 36 beden kıyafetlerimi giyebiliyorum tek yaptığım çok ekmek ve tatlı yememek ve tabi emzirmek.siz de verirsiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyide siz 5 ay da vermişsiniz ben doğum yapalı daha 37 gün oldu diz bacaklarım eski haline döndü dediniz

benım bebeğim 8 aylıktı öyle yapmaya bsşladım canım senın şimdi dikişlerın çok taze hiç zorlama kendini uyguladıgım taktiklerı sana yazarım ama için daha cok taze canım

Son düzenleme:
benım bebeğim 8 aylıktı öyle yapmaya bsşladım canım senın şimdi dikişlerın çok taze hiç zorlama kendini uyguladıgım taktiklerı sana yazarım ama için daha cok taze canım

Çok sevinirim eşim askerde o gelmeden zayıflamam lazım benim siz ilk emzirme döneminde kaç kilo verdiniz benim hamile kaldığım. Kiloma dönmek için 9 kilo fazlalığım var verebilirmiyim szce

Çok sevinirim eşim askerde o gelmeden zayıflamam lazım benim siz ilk emzirme döneminde kaç kilo verdiniz benim hamile kaldığım. Kiloma dönmek için 9 kilo fazlalığım var verebilirmiyim szce

benım 27 kilo fazlam vardı 5 kilom kaldı ama veririz merak etme sen sadece ekmek yeme ve saat 5 den sonra sadece bitki çayları iç canım youtubeden zumbayı aç 50 dk olanı yaptığı hareketleri yap gör bak nasıl veriyorsun ellerini yanlarına birleştir sola sağ yanşara eğil yüz tane yap eğer yapamıyorsan eski vede kablo varsa onu ip yap yüz tane atla hergun fazlalaştır bende yardımcı olurum sana sende bana olursun canım
Ben emziremeye başaldım daha cok kilo aldım doğumdan 65 felan cıktım oldum 77/78 kilo sonra ama ben diyete başladığımda bebeğim 7 aylıktı bir hafta sonra gittim doktora süttümün kalitesini ölçtürmeye gayet iyi çıktı çünkü hep sebze yıyorum derin yanı kızım suanda 13 aylık ve ben halen rejim yapıyorum daha doğrusu tabağı doldurmuyorum

Son düzenleme:
benım 27 kilo fazlam vardı 5 kilom kaldı ama veririz merak etme sen sadece ekmek yeme ve saat 5 den sonra sadece bitki çayları iç canım youtubeden zumbayı aç 50 dk olanı yaptığı hareketleri yap gör bak nasıl veriyorsun ellerini yanlarına birleştir sola sağ yanşara eğil yüz tane yap eğer yapamıyorsan eski vede kablo varsa onu ip yap yüz tane atla hergun fazlalaştır bende yardımcı olurum sana sende bana olursun canım
Ben emziremeye başaldım daha cok kilo aldım doğumdan 65 felan cıktım oldum 77/78 kilo sonra ama ben diyete başladığımda bebeğim 7 aylıktı bir hafta sonra gittim doktora süttümün kalitesini ölçtürmeye gayet iyi çıktı çünkü hep sebze yıyorum derin yanı kızım suanda 13 aylık ve ben halen rejim yapıyorum daha doğrusu tabağı doldurmuyorum

Şuanda emzirdiğim için 5 den sonra sadece çay olmuyor benim için ama ek gıdaya başlayınca 5 den sonra yemek yemem benim oğlum daha 1 aylık beni zorlamyacak şekilde dediğiniz sayfadakü hareketleridr yapmaya çalışırım eğer bi sakıncası yoksa bana diyetinizi yazarmısınız bu arada bitki çayları kilo verdirmeye yardımcı oluyormu etkisini gördördünüz mü ?

Şuanda emzirdiğim için 5 den sonra sadece çay olmuyor benim için ama ek gıdaya başlayınca 5 den sonra yemek yemem benim oğlum daha 1 aylık beni zorlamyacak şekilde dediğiniz sayfadakü hareketleridr yapmaya çalışırım eğer bi sakıncası yoksa bana diyetinizi yazarmısınız bu arada bitki çayları kilo verdirmeye yardımcı oluyormu etkisini gördördünüz mü ?

evet cok gördüm sen yıyerek süt yapmaz ki bunye sıvı şeyler tuketmen lazım bir araştır bak dütün en çok grlnesinin tek ilacı su dur bunu unutma doğadan diye bır marka var 9 lu çay diye onu al iç hareketler zorlamaz hayatım gayet fıt olursun ama dikişlerin bıraz gecsın istersen

Merhaba ... Ben hamilelik döneminde baya kilo aldım ve bu kilolar bebeğime değil bana kaldı kocaman göbeğim vardı 2.700 gram doğsu oğlum emzirme döneminde kilo veriliyormu ? Yada vermek içn yaptığız bişey varmı 9 kilo fazlalığım var yardımınızı bekliyorum

Merhaba. Bende Aralikta dogum yaptim, 20 kg almistim, simdi hamilelik oncesi kilomdan 1 kg düşügum bile. Bunu emzirmrye bagliyorum. Cok hizli kilo verdim bende anlamadim. Ustelk kiş bebgi oldgu icn hep evdeydim, ona ragmen. Emzirin ama kilo aldirici degil, yararli besinler alin.

Ben daha yürüyüş falan yapamıyorum öyle çok yemekte yemiyorum emzirmeme rağmen uykusuzluk zaten çok fena bi durum 28 gün oldu ben doğum yapalı 6 ay olana kadar beklemelimiyim sizce zayıflamak için

Hayir. Ben 3. Ayda eski kiloma donmustum bile. Yeterki emzirin. Booool su icin. Hem sut yapar hemde zayflmya yardm eder. Komposto iciyosanizda, sekersz icin.

Bayanlar bana bi akıl verin oğlum 3 gündür sağ göğüsümü tutmuyor ilk bebeğim olduğu için göğüslerim yara olmuştu şimdi geçti ama göğüsümün ucu çok fazla yok ne yapmalıyım ? Karnı aç ve diğer göğüsümde de fazla sütüm yok karnı doymuyor

Sagma makinen var mi? Sagarken bak bakalim, ucu kaç delik? Bendede ona benzer durum var. Sag uc tek delikli, sol ise 3-4 delikli. Bu yaramzlr cok akilli. Sol daha akici oldgu icin onu emmeyi yeglio, sagda daha az geldgi icin kolayi seciolar :KK66: bi de sut, emme oldugunda üretilir. Yeterki emseler, ozamn artar Allahin izniyle. Emmiosa mutlaka sagin, tembellesmesin..

Sagma makinen var mi? Sagarken bak bakalim, ucu kaç delik? Bendede ona benzer durum var. Sag uc tek delikli, sol ise 3-4 delikli. Bu yaramzlr cok akilli. Sol daha akici oldgu icin onu emmeyi yeglio, sagda daha az geldgi icin kolayi seciolar :KK66: bi de sut, emme oldugunda üretilir. Yeterki emseler, ozamn artar Allahin izniyle. Emmiosa mutlaka sagin, tembellesmesin..

İki göğüsümünde deliği 3-4 tane ama oğlum çok huysuzlanıyor artık bide ucu az olunca biliyor damak tadına uymuyor ondan almıyor ama allaha şükür biraz olsun atlattım çok aç olduğu zaman veriyorum farkına bile varmıyor

X