Otel için yardım

themerlovee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
48
6

Merhabalar,
Ben ve bir arkadaşım eylül ayı gibi tatile gitmeyi düşünüyoruz.Marmaris merkez olması ve ekonomik olarak( günlük 50-60-70tl kişi başı ya da oda olarak ise 100-150 tl olabilir...) önemli bizim için.Eğer tatil konusunda tecrübeliler varsa paylaşırlarsa güzel olur:)

(Otelde kahvaltı , her şey dahil olup olmaması değil bizim için temiz ve güvenilir olması öncelikli:KK34:)

Denize sıfır olması gerek, ya da en azından yürüme en fazla 10-15 dk da denize ulaşabilelim.... dağ taş tepe olmasın kumsal istiyoruz.Otel de makul bir mekan olsun yani öyle ahım şahım bir yer de değil tabii ki... Zaten oralar öğrenciye göre değildir ekonomik olarakk :KK50::KK50:
Marmariste mümkün değil diyorsanız izmir,antalya,aydın vs daha güzel yerler ve iki kız için uygun yerler bilenler var ise ağustos-eylüle kadar tavsiyelerinizi bekliyorum...:KK3::KK3:

Aslında ben Alanya'dayım. Size burada da bir sürü yer önerebilirim. Ama benim önerim, siz Olimpos'a gidin. Bir sürü bungalow pansiyonu var. Fiyatlar öğrencilere çok uygun. Hep gençler olur, ya da kendini gerçekten genç hissedenler. Zeytin Pansiyon çok iyidir. Bir sürü pansiyonu denedik, ama fiyat-temizlik-yemek kalitesi ve orada kalan diğer müşteriler açısından; daha iyisi sanırım yok.Antalya otogarından dolmuşlarla ulaşım mümkün. Biz her fırsatta kaçarız oraya. İnşallah 1 haftaya bebeğimiz olacak, 40'ını çıkarmaya bile Olimpos'a gideceğiz :) :emir_bebek:

Lüksten ziyade, farklı ve mistik bir tatil arıyorsanız, kesinlikle Olimpos derim. Sevgiler...

Kesinlikle olymposu öneriyorum bende gerçi denizi kum değil çakıllı ama hem ekonomik hem de farklı bir tatil deneyimi olur :)
Bizde ilk tatilimizi orda yapmıştık.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Lüks olması önemli değil ama biraz böyle tatil yaptım demeye değer bir yer olsun gidip de pişman olmak istemiyorum kızlar:)
Alanya da nereyi önerebilirsin ipekalanya

Başka tavsiysi olan yok muu:KK3:

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Lüks olması önemli değil ama biraz böyle tatil yaptım demeye değer bir yer olsun gidip de pişman olmak istemiyorum kızlar:)
Alanya da nereyi önerebilirsin ipekalanya

Başka tavsiysi olan yok muu:KK3:
[/QUOTE

Alanya'da şehir içinde, denize yürüme mesafesinde birçok otel var, apart olarak Lavinia apart otel var, denize 300 mt filan mesafede,Güvenilir de bir yerdir. Eger yıldızlı otel olsun derseniz,denize sıfır, 4 yıldızlı, çok şık bir yer olan Hotel Antique Roman Palace var, fiyat-kalite açısından tercih edilebilir. Alanya'nın köklü ve kadrosu yerleşmiş iyi otellerinden Riviera Otel ve Kahya Otel de çok iyidir, bunlar da Damlataş plajının hemen yanında, denize sıfır ve şehir içinde. Bir de Alanya'nın yakınında ama şehir içinde yer almayan ama herşey dahil çalışan, biraz lükse kaçan Vikingen Infinity, Granada, Meryan Otel gibi oteller de seçilebilir.
Neticede tatildir,candır :) Ama ben olsam yine de Olimpos'a giderdim:KK16:

Tavsiyeler için teşekkür ediyorum hepsine tek tek bakıcam:) :KK34::KK34:

size uyar mı bilmiyorum ama Altınoluk'ta bir otelde kaldık temiz 4 yıldızlı uygun bir oteldi Altıner Otel. tavsiye ederim denize sıfır havuzu var yemekleri harikaydı. biz kahvaltı ve akşam yemeği dahil aldık öğlende orada fast food filan yedik. çarşıya 10-15 dakika mesafede minibüslerle ve minibüsler otel önünden geçiyor.

X