hoşgeldin oğlum

SouvveniR

❤+❤ = ❤❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
11.484
8.061
35+6 , 10.04.2014 tarihinde yavrum dunyaya geldi... :nazar::nazar::nazar:
Rabbim tum evlat bekleyenlere hayirlisi ile yavrularini kucagina almayi nasib etsin insallah...
Dunyanin en guzel, en anlatilamaz, yasanmasi gereken duygularindan bir tanesi... :KK16::KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

çok sevindim. tebrik ederim :KK16::KK16::KK16::KK16: erken mi geldi bebişin ? nasılsınız? sağlık durumunuz nasıl?

Rabbim tum evlat bekleyenlere hayirlisi ile yavrularini kucagina almayi nasib etsin insallah...
Dunyanin en guzel, en anlatilamaz, yasanmasi gereken duygularindan bir tanesi... :KK16::KK16:

hayırlı uğurlu olsun bebeğini hayırla büyüt :emir_bebek::nazar:

Böyle güzel haberleri alınca,sanki kendim doğurmuşum gibi mutlu oluyorum..:KK16:
Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah.:nazar:
Maşallah subhanallah.:nazar:

Böyle güzel haberleri alınca,sanki kendim doğurmuşum gibi mutlu oluyorum..:KK16:
Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah.:nazar:
Maşallah subhanallah.:nazar:

Cok tesekkur ederim... :KK16:
Anne olmak gercekten cok zor birseymis, insan yasayinca anliyormus hakikaten...
Ama Allah tum isteyenlere nasib etsin insallah...
Dunyanin en guzel duygusu... :nazar:
:nazar::KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

çok sevindim. tebrik ederim :KK16::KK16::KK16::KK16: erken mi geldi bebişin ? nasılsınız? sağlık durumunuz nasıl?

Ay canim sagolasin...
Sorma erken geldik, kayinvalidem ameliyata girdi, o gun benim serseri oglum gelmeye karar Verdi...
Bir telas bir kiyamet ki sorma, bir baktim yarim saat icinde ameliyathanedeyim, 1 saat sonra da oglum dogdu...
Cok telasli cok sancili bir donem oldu bizim icin, ama simdi evimizdeyiz hamd olsun...
:KK16:
:KK16::KK16:

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım sağlıkla büyüsün evladın

Hayırlı olsun :nazar:
Sağlıkla , huzurlu ,mutlu yuvanızda büyütmeyi nasip etsin Rabbim .

Allah anneli babalı, sağlıkla büyütmeyi nasip etsin, torunlarınızı göstersin inşallah :nazar: Bizim de 1 hafta kaldı :KK52:

Canım Rabbim huzurla büyütmeni nasip etsin.:KK16::emir_bebek::nazar:
Hayırlı olsun ve endişelenecek bir durum yok annelik genin hemen harekete geçmiştir.
Maşallah e kaç kilo? sen nasıl hissediyorsun? Sezeryan mı?

rabbim analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin inşallah darısı bizim başımıza..

X