Yatak Odası Dekorasyonu yatak odamı da aldıkk :) yorumlarınızı bekliyorum :)

melankoliaLover

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2012
1.049
899

kızlar merhabalar bu da benim yatak odam :) ay heyecanla evimin dizilmesini bekliyorum
:KK3:

$1 (2).jpg

kızlar merhabalar bu da benim yatak odam :) ay heyecanla evimin dizilmesini bekliyorum
:KK3:

Eki Görüntüle 1082058

çok güzel kuşummmmmm :KK16::KK16::KK16:
güle hüle kullan hepsiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :nazar::nazar:
bak yerleşirken ufak tefek eksıklıkler olabılır
monte edenlerden kaynaklı yada fabrıka hatası gibi sakın sıkıntı etme
buda evliliğimizin nazar boncugu olsun de.üzme hiç kendini tmm mı bebeğim :KK16:

ayy beğenmenize çok sevindim canlar :) çünkü benim annem aldığım hiçbir şeyi beğenmiyor ve moralimi bozuyor o yüzden bütün eşyalarımı aldım ama annem daha görmedi bile :) ev serilince gelecek :)

ayy beğenmenize çok sevindim canlar :) çünkü benim annem aldığım hiçbir şeyi beğenmiyor ve moralimi bozuyor o yüzden bütün eşyalarımı aldım ama annem daha görmedi bile :) ev serilince gelecek :)

Annen de beğenecektir beğenilmeyecek bir model değil tabi ki herkes tarzı zevki farklıdır belkide annen bunu yanlış aktarıyordur sadece sana :KK16:

çok sade bence ama önemli olan senin beğenmen zaten :KK16::KK16: mutluluklar :nazar:

Nerden aldın güle güle kullan :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım istanbul yenibosna dan aldık böyle baya büyük biyerdi eskidji mi ne adı bende tam bilmiyorum oraları ama internette görüp beğendiğim mobilyaların orada daha uygun oldugunu gordum . Ancak anlayan biriyle gitmek daha sağlıklı sunta ürünleri mdf diye yutturabilirler :)

aynı dertten muzdaribiz, :KK43: benimde annem aldığım hiçbirşeyi beğenmez hep bir kusur bulur, hal böyle olunca insanın hevesi kursağında kalıyor sevinerek aldığı şeyde burukluk yaşıyor :KK14:
canım yatak odası takımını hiç dert etme annen çok beğenir anneler gelende hep böyle takımları beğeniyor benim annem de geçtiğimiz yaz buna benzer yani bu renklerden oluşan bir takım aldı, beğenir annen yani :KK34: ama beyaz mobilya seviyorsa niye country almadın diyebilir o kadar, çok güzel yatak odası takımın hiç dert etme, annen benım gibiyse beğense bile illa ki bir kulp bulacaktır bana denileni sana diyeyim, ''duymamazlıktan gel, ona danışmadığın için kızdığından böyle yapıyordur'' , güle güle kullan :)

X