nisanlim beni aldatmis!!

hangi adam allah aşkına bu kadar sene gecirmiş bir bayana hiç korkmadan der atmıssın de atmıssın bence

başta okurken iyi dedim şeytana uymuş en azından itiraf edip özür dileyecektir vicdanı rahat değildir diye sandım
devam edince şok oldum
hadi aldattın hadi itiraf ettin be şe....siz bari özür dile
aklınca senin kusur bile sayılmayacak özelliklerini sıralamış ki sen kendini suçla diye
boşver canım iyi ki bitmiş baksana karaktersize ya

konunu fake mi nedir kısmına takılmıycam gerçek hayatta olan seyler.... hani bazı arkadaşlar demiş ya bu kadar cesaretli olamaz bunları söyleyemez diye... ne münasebet canım ben çogu başarı hikayesi okudum... byanlar sevgilisinden olmadık hakaret duyupta ayrılmış işte sen şişkosun çirkinsin vs vs. insanlar çok acımasız... çıkar ilşkisi yaparlar menfaat bitince de olmadık hakaretleri söylerler olan seyler..:KK25:

Aboo baci..
Eğer ayrilmayi dusunuyorsan asla derim.
Git affettir kendini, masa bile devirmissin.
Ya masanin ayagi adamin sermayesine gelseydi ?
Adamin geleceğini karisinin rizkini elinden almus olurdun.
Sonuçta acik sözlü bir adam.
Oylesini bulamazsin.
Gerekirse kapisinda yat, evini sil supur affettir kendini.
Vileda sapiyla striptiz şov bile yapabilirsin.
Aşkta herşey mubahtir .
Git ve sevis onunla

Allah da seni güldürsün canım :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar merhaba ben yeni üye oldum buraya uzun zamandir takip ediyordum bir derdim var kösesini ama buraya yazacagim hic akima gelmezdi inanin.. sirf bu derdimi yazmak icin üye oldum bile denilebilir cikmazlik icindeyim sizden yardim istiyorum

biz nisanlimla 3 yildan beri sevgiliyiz son 2 aydir da nisanliyiz gecen aksam cuma günü bana yarin bulusalim bir sey konusmak istiyorum seninle dedi tamam dedim cumartesi izini oluyor onun nese gittik bi cafede bulustuk bana karsi mesafeliydi öpmedi bile beni sarilmadi da. ben hemen noluyor neden böylesin dedim o da bana ben 3 aydir baska bir kizla konusuyorum dedi!! :KK53: nasil dedim arkadasca olarak mi hayir gayet flörtöz olarak konusuyorum dedi :KK53: yani aldattin mi beni dedim evet dedi!! :KK53: nasil dedim ki biz kasima dogru evlilik düsünüyorduk ben o kiza asik oldum seni yetersiz buluyorum güzellik olarak o kiz daha güzel daha alimli bir de kendine bak cok sisko (yalan 1.57 boya 55 kiloyum) kisa boylu ve cirkinsin dedi :KK53: ben bunlari yazarken bile elim titriyor düsünün bunlarin hepsini yüzüme söyledi :KK53: nasil bir karaktersizmissin de bana bunlari söylüyorsun defol git dedim cafedeki masayi devirdim sinirden bir de gülüyordu :KK53: yüzügünü cikartti elime verdi ve gülerek o kizla sevismeye gidiyorum simdi üstünden büyük bi yük kalkti zaten seninle nasil nisanlanmisim hayret ediyorum dedi :KK53: napicam ben aileme ne diyecegim eve geldim aglamaktan helak oldum annemde babamda nisani attigini ve beni aldattigini bilmiyor :KK43:

allah aşkına o sana bunları söylerken ağzının ortasına 2 tane çarpamadınmı?git bi dilenciye sadaka falan ver böyle bi yaratıktan kurtuldugun için:KK19:

söyle söyliyim size nisanlim biraz sert karakterli ve agzina ne gelirse söyleyen birisiydi 3 yil kac kere ayrildik baristik en son nisan yapalim belki düzelir dedik daha fena oldu :KK53: ben bu adami lanet olsun ki seviyorum bakin onca sey söyledi yüzüme ama hala seviyorum o yüzden ne yapmaliyim nisani zaten atti geri dönerse kabul etmeli miyim yoksa normal devam mi etmeliyim? bir de panik atak hastasiyim ruhum daralmaya basladi :KK53:

Hala kabul etmeli miyim diyorsun da zaten kabul edeceksin. Ne diyelim sana. Ayrica bunlari soyleyebilen bir insan her naneyi yiyebilir belli ki umursamaz.

Sent to my Iphone using Kadinlar Kulubu

kizlar merhaba ben yeni üye oldum buraya uzun zamandir takip ediyordum bir derdim var kösesini ama buraya yazacagim hic akima gelmezdi inanin.. sirf bu derdimi yazmak icin üye oldum bile denilebilir cikmazlik icindeyim sizden yardim istiyorum

biz nisanlimla 3 yildan beri sevgiliyiz son 2 aydir da nisanliyiz gecen aksam cuma günü bana yarin bulusalim bir sey konusmak istiyorum seninle dedi tamam dedim cumartesi izini oluyor onun nese gittik bi cafede bulustuk bana karsi mesafeliydi öpmedi bile beni sarilmadi da. ben hemen noluyor neden böylesin dedim o da bana ben 3 aydir baska bir kizla konusuyorum dedi!! :KK53: nasil dedim arkadasca olarak mi hayir gayet flörtöz olarak konusuyorum dedi :KK53: yani aldattin mi beni dedim evet dedi!! :KK53: nasil dedim ki biz kasima dogru evlilik düsünüyorduk ben o kiza asik oldum seni yetersiz buluyorum güzellik olarak o kiz daha güzel daha alimli bir de kendine bak cok sisko (yalan 1.57 boya 55 kiloyum) kisa boylu ve cirkinsin dedi :KK53: ben bunlari yazarken bile elim titriyor düsünün bunlarin hepsini yüzüme söyledi :KK53: nasil bir karaktersizmissin de bana bunlari söylüyorsun defol git dedim cafedeki masayi devirdim sinirden bir de gülüyordu :KK53: yüzügünü cikartti elime verdi ve gülerek o kizla sevismeye gidiyorum simdi üstünden büyük bi yük kalkti zaten seninle nasil nisanlanmisim hayret ediyorum dedi :KK53: napicam ben aileme ne diyecegim eve geldim aglamaktan helak oldum annemde babamda nisani attigini ve beni aldattigini bilmiyor :KK43:

Oyle birinden kurtulmussun iyi olmus bence hic uzulme .

X