nisanlim beni aldatmis!!

gereksiz gercekten haklisiniz anneme anlaticam bugün cesaretimi toplayabilirsem biz biraz kapalı nasil diyim hani nisan atmak bosanmak söz atmak falan kötü görülen bi yerden geliyoruz :18: yani anneme nisanlim böyle böyle dedi nisani atti desem ellebette ki sahip cikar ama bir yandan da neden düzeltemedin de nisani atti kizim der :18: off cildiracagim yakin arkadasima anlatsam yine de git düzeltmeye calis arani der ama sizler daha objektifsiniz o yüzden size soruyorum :KK43:

Tamam gidip bir iki estetik olacagim ,dönsün diye dersin,hey Allahim ya.

kabul etmem zaten birde feyse o kizla fotograflarini atmis cildiracagim ya cilgidiracagim!! mesaj atip madem böyleydin 3 yil neden oyaladin beni demek istiyorum bir yandan da gururunu kiran bi erkege hala nasil mesaj atarsin diye kendi kendime sinir oluyorum :KK43: annemle konusacagim :KK43:

kizlar merhaba ben yeni üye oldum buraya uzun zamandir takip ediyordum bir derdim var kösesini ama buraya yazacagim hic akima gelmezdi inanin.. sirf bu derdimi yazmak icin üye oldum bile denilebilir cikmazlik icindeyim sizden yardim istiyorum

biz nisanlimla 3 yildan beri sevgiliyiz son 2 aydir da nisanliyiz gecen aksam cuma günü bana yarin bulusalim bir sey konusmak istiyorum seninle dedi tamam dedim cumartesi izini oluyor onun nese gittik bi cafede bulustuk bana karsi mesafeliydi öpmedi bile beni sarilmadi da. ben hemen noluyor neden böylesin dedim o da bana ben 3 aydir baska bir kizla konusuyorum dedi!! :KK53: nasil dedim arkadasca olarak mi hayir gayet flörtöz olarak konusuyorum dedi :KK53: yani aldattin mi beni dedim evet dedi!! :KK53: nasil dedim ki biz kasima dogru evlilik düsünüyorduk ben o kiza asik oldum seni yetersiz buluyorum güzellik olarak o kiz daha güzel daha alimli bir de kendine bak cok sisko (yalan 1.57 boya 55 kiloyum) kisa boylu ve cirkinsin dedi :KK53: ben bunlari yazarken bile elim titriyor düsünün bunlarin hepsini yüzüme söyledi :KK53: nasil bir karaktersizmissin de bana bunlari söylüyorsun defol git dedim cafedeki masayi devirdim sinirden bir de gülüyordu :KK53: yüzügünü cikartti elime verdi ve gülerek o kizla sevismeye gidiyorum simdi üstünden büyük bi yük kalkti zaten seninle nasil nisanlanmisim hayret ediyorum dedi :KK53: napicam ben aileme ne diyecegim eve geldim aglamaktan helak oldum annemde babamda nisani attigini ve beni aldattigini bilmiyor :KK43:

Yeni üyelerin açtığı her konuya fake olarak bakıyorum bi yanımda gerçektir belki kızım gir konuya diyor ve girmiş bulunmaktayım.
O kızdanda soğur bak görürsün.
Bide utanmaza bak sevişmeye gidiyorum diyor.
Ben olsam o öyle dediğinde bişey derdimde neyse banlanmaya luzum yok.
Özetle şöyle söyliyeyim hadım şart !!:KK47::KK47:

o çocuğu varya!!!

evlerden ırak,ayrılmanın bıle bı adabı vardır..

allah kurtarmış senı ondan..

annene anlat,o gereklı açıklamayı yapar herkese..

hıcte uzulme o insanımsı canlı ıcın..

geri dönerse tabıkı kabul et hıc uzatma,degmez ılıskınızı yıpratmaya..

hatta üçlü takılalım dıye sen teklıf sun..yenılıklere acık olmak lazım dımı..

arkadaşım ıyı mısın?

Sizin yorumlarınız çok hoşuma gidiyor cidden ya :KK1:

kizlar merhaba ben yeni üye oldum buraya uzun zamandir takip ediyordum bir derdim var kösesini ama buraya yazacagim hic akima gelmezdi inanin.. sirf bu derdimi yazmak icin üye oldum bile denilebilir cikmazlik icindeyim sizden yardim istiyorum

biz nisanlimla 3 yildan beri sevgiliyiz son 2 aydir da nisanliyiz gecen aksam cuma günü bana yarin bulusalim bir sey konusmak istiyorum seninle dedi tamam dedim cumartesi izini oluyor onun nese gittik bi cafede bulustuk bana karsi mesafeliydi öpmedi bile beni sarilmadi da. ben hemen noluyor neden böylesin dedim o da bana ben 3 aydir baska bir kizla konusuyorum dedi!! :KK53: nasil dedim arkadasca olarak mi hayir gayet flörtöz olarak konusuyorum dedi :KK53: yani aldattin mi beni dedim evet dedi!! :KK53: nasil dedim ki biz kasima dogru evlilik düsünüyorduk ben o kiza asik oldum seni yetersiz buluyorum güzellik olarak o kiz daha güzel daha alimli bir de kendine bak cok sisko (yalan 1.57 boya 55 kiloyum) kisa boylu ve cirkinsin dedi :KK53: ben bunlari yazarken bile elim titriyor düsünün bunlarin hepsini yüzüme söyledi :KK53: nasil bir karaktersizmissin de bana bunlari söylüyorsun defol git dedim cafedeki masayi devirdim sinirden bir de gülüyordu :KK53: yüzügünü cikartti elime verdi ve gülerek o kizla sevismeye gidiyorum simdi üstünden büyük bi yük kalkti zaten seninle nasil nisanlanmisim hayret ediyorum dedi :KK53: napicam ben aileme ne diyecegim eve geldim aglamaktan helak oldum annemde babamda nisani attigini ve beni aldattigini bilmiyor :KK43:

Öff olur da bu kadar fake diye bağıran konu mu olur yaaa :KK14::KK14::KK14:

Lütfen biraz yaratıcılık :KK14::KK14::KK14:

Saka mi bu? Hayir yani empati kuramadim olay yerinde ben olsam komedi film cekimi gibi?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

söyle söyliyim size nisanlim biraz sert karakterli ve agzina ne gelirse söyleyen birisiydi 3 yil kac kere ayrildik baristik en son nisan yapalim belki düzelir dedik daha fena oldu :KK53: ben bu adami lanet olsun ki seviyorum bakin onca sey söyledi yüzüme ama hala seviyorum o yüzden ne yapmaliyim nisani zaten atti geri dönerse kabul etmeli miyim yoksa normal devam mi etmeliyim? bir de panik atak hastasiyim ruhum daralmaya basladi :KK53:

seviyosan git konuş panpa :KK51:

Bu başlıktan bi "kadın isterse" dizisi daha çıkar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aileler isin icine girince nasil diyecegim ne yapacagim cikmazda gibi oluyorum babam da sert birisidir ki onun daha haberi bile yok saygisiz oldugunu zaten biliyordum 3 sene de anliyor insan ama bu kadar alcalacagini düsünemedim ve isin garip tarafi persembe günü askli meskli mesaj atiyor cuma günü konusmamiz lazim diyor cumartesi günü ben seni aldattim haydi yoluna diyor :KK43:

konu bana biraz tuhaf geldi açıkçası.ben bir erkeğin bu derece pişkin olacağını sanmam hadi diyelim oldu bu tip insanlar playboylardırki 3 yıl bir insanla çıkmazlar. her ay sevgili değiştiren tiplerdir birinden sıkılıp birine giderler. bir diğer açıdan her şeye tamam aldatıldın ama bir erkek seni aldattım diyip gülmez bilirki nişanlısının gidip herkese böyle diyeceğini hadi sevgili olsanız neysede nişanlı hiçbir erkek ben seni aldattım başkasıyla sevismeye gidiyorum demez gibime geliyor. cevresinden ötürü :44:

Ben sahteyim diye bagiriyor ama cok uzuluyorum yaa.
Neden bu kadar geri kaliyorsunuz?
Niye daha yaratici degilsiniz?
Hep aldatma.
İlginc tarafi yorumlari da takmiyor :)
Genelde cemkirmesi gerekirdi :)

Ben sahteyim diye bagiriyor ama cok uzuluyorum yaa.
Neden bu kadar geri kaliyorsunuz?
Niye daha yaratici degilsiniz?
Hep aldatma.
İlginc tarafi yorumlari da takmiyor :)
Genelde cemkirmesi gerekirdi :)

yorumları takıp cevap atsa fake oldugu daha cok ortaya cıkacak :KK14:

3 aydır başkası var siz 2 aylık nişanlısınız.
Madem o vardı, senden güzel ya hani niye nişanlandı?
Zorlamışlar mı?

Keşke senin de tek sorunun, tipin, kilon falan olsaydı.
Beyinsiz, şeref yoksunu dümbük ne olacak.!!

Bu ne yaa!! Karaktersiz herif!! Evlenmeden önce bu yüzünü gördüğünüz için şükredin ve tek bir damla bile gözyaşı dökmeden bakın yolunuza, pislik ya. Bu adamın bu yüzünü 3 senedir görmemenizde şaşırtıcı, çünkü cidden çok iğrenç şeyler söylemiş

Son düzenleme:
X