nisanlim beni aldatmis!!

Üf ya izlediğim en kötü Türk filmi senaryosu bile bundan iyiydi.Müjde Ar'ın bir filmi vardı bir gün televizyonda; dek gelir asalak gibi olmayacak bir filmi izlemiş bulunur sonunu merak edersiniz ya, o hesap "Vahşi Sevgili" filmini izlemiştim.O bile daha gerçekçiydi.

Bence bu puslikten erken kurtulduguna sevin sayet konun dogruysa evli ve hsmilrykrn yadasaydin bunu ne olacak ti

neden inanamadınız ki konu sahibine bu şekilde davrannan çok erkek var benim en yakın arkadasıma bile kendim gördüm yani düğüne gideceklerdi beraber kızı rezil etmişti herkesin içinde orası zengin düğünü dilenmeyemi gidiyosun böyle giyindin bilmem ne bizle falan karsılastrdı rezil etti resmen halbuki arkadasm cok güzeldr ne giyse yakışırdı... Böyle öküzler var malesef :44::44::44:

KONU SAHİBİ SENİN DURUMUNA GELİNCE :

Hala daha o adamı nasıl affetmeyi aklından gecirebliyosun ya bu ne gurursuzluk ne karaktersizlik olur kendine hiçmi saygın sevgin yok o adamdan hiç bi bok olmaz eminim o alımlı cart curt diye sana tercih ettiği kızda bi gün onu bu şekilde terk eder aldatır "eden bulur bunu unutma " allaha havale et asla bida yüzyüze gelme sevmeyi falan bırak artık zaten ne kadar barıssanız bile sen bu durumu asla unutamazsın ömür boyunca yüreğinin bi köşesinde olur keske affetmeseydim dersin...

sakın ha sakın lütfen ailene olanları aynen anlat ve ona karşı cephe alamlarını sağla affet diyeceklerini sanmıyorum zaten ailenide yanına aldıktan sonra o pislik allahın belasına karsı dimdik dur ve bırak onu sakında arama offf yazıcam yazıcam daha çok yazasım
geliyo öyle sinirlendim yani hatta dövesim geldi o erkek müspeettesini:KK4:
:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK47:

Yolun başında kurtulmuşsunuz böyle bir adamdan, şükretmelisiniz.
Evlenip çocuk çoluğa karışınca da aldatılabilirdiniz.

kizlar merhaba ben yeni üye oldum buraya uzun zamandir takip ediyordum bir derdim var kösesini ama buraya yazacagim hic akima gelmezdi inanin.. sirf bu derdimi yazmak icin üye oldum bile denilebilir cikmazlik icindeyim sizden yardim istiyorum

biz nisanlimla 3 yildan beri sevgiliyiz son 2 aydir da nisanliyiz gecen aksam cuma günü bana yarin bulusalim bir sey konusmak istiyorum seninle dedi tamam dedim cumartesi izini oluyor onun nese gittik bi cafede bulustuk bana karsi mesafeliydi öpmedi bile beni sarilmadi da. ben hemen noluyor neden böylesin dedim o da bana ben 3 aydir baska bir kizla konusuyorum dedi!! :KK53: nasil dedim arkadasca olarak mi hayir gayet flörtöz olarak konusuyorum dedi :KK53: yani aldattin mi beni dedim evet dedi!! :KK53: nasil dedim ki biz kasima dogru evlilik düsünüyorduk ben o kiza asik oldum seni yetersiz buluyorum güzellik olarak o kiz daha güzel daha alimli bir de kendine bak cok sisko (yalan 1.57 boya 55 kiloyum) kisa boylu ve cirkinsin dedi :KK53: ben bunlari yazarken bile elim titriyor düsünün bunlarin hepsini yüzüme söyledi :KK53: nasil bir karaktersizmissin de bana bunlari söylüyorsun defol git dedim cafedeki masayi devirdim sinirden bir de gülüyordu :KK53: yüzügünü cikartti elime verdi ve gülerek o kizla sevismeye gidiyorum simdi üstünden büyük bi yük kalkti zaten seninle nasil nisanlanmisim hayret ediyorum dedi :KK53: napicam ben aileme ne diyecegim eve geldim aglamaktan helak oldum annemde babamda nisani attigini ve beni aldattigini bilmiyor :KK43:

yuhh yani. buna çok benzer bişey okumuştum hatta o zannettim başında. Allah sabır versin de aynı zamanda da dua et sen böyle bi pislikten kurtulduğuna. ailene de açık açık anlat neden ne yapıcam diye düşünüyorsun?

git ailene aynen anlat durumu zaten kimse sana aman kızım devam et demez kurtul bu pislikten..

o değilde kızlar benim yorumu okuyan varsa ve gerçekten bu konu fake çıkarsa ben tam safım yaaa :KK70: ben bu konuyu çok çok önce okumuştum başkası açmıştı sonu değişmiş biraz :KK70:

yuh artık.
şaka mı bu?
bu adam sevilir mi, affedilir mi daha Allah aşkına? o sizi sevmiyor farkında mısınız?
gelip karşıma bunları dicek ha? adamdan saymam ben artık onu.
acınız olur elbet ama geçecek, başka çare yok. suç onda ve bir gün acısı çıkar...

(fake mi bilmem bana da olanlar fazla geldi ama emin olamıyorum tabi :KK31:)

Son düzenleme:
kizlar merhaba ben yeni üye oldum buraya uzun zamandir takip ediyordum bir derdim var kösesini ama buraya yazacagim hic akima gelmezdi inanin.. sirf bu derdimi yazmak icin üye oldum bile denilebilir cikmazlik icindeyim sizden yardim istiyorum

biz nisanlimla 3 yildan beri sevgiliyiz son 2 aydir da nisanliyiz gecen aksam cuma günü bana yarin bulusalim bir sey konusmak istiyorum seninle dedi tamam dedim cumartesi izini oluyor onun nese gittik bi cafede bulustuk bana karsi mesafeliydi öpmedi bile beni sarilmadi da. ben hemen noluyor neden böylesin dedim o da bana ben 3 aydir baska bir kizla konusuyorum dedi!! :KK53: nasil dedim arkadasca olarak mi hayir gayet flörtöz olarak konusuyorum dedi :KK53: yani aldattin mi beni dedim evet dedi!! :KK53: nasil dedim ki biz kasima dogru evlilik düsünüyorduk ben o kiza asik oldum seni yetersiz buluyorum güzellik olarak o kiz daha güzel daha alimli bir de kendine bak cok sisko (yalan 1.57 boya 55 kiloyum) kisa boylu ve cirkinsin dedi :KK53: ben bunlari yazarken bile elim titriyor düsünün bunlarin hepsini yüzüme söyledi :KK53: nasil bir karaktersizmissin de bana bunlari söylüyorsun defol git dedim cafedeki masayi devirdim sinirden bir de gülüyordu :KK53: yüzügünü cikartti elime verdi ve gülerek o kizla sevismeye gidiyorum simdi üstünden büyük bi yük kalkti zaten seninle nasil nisanlanmisim hayret ediyorum dedi :KK53: napicam ben aileme ne diyecegim eve geldim aglamaktan helak oldum annemde babamda nisani attigini ve beni aldattigini bilmiyor :KK43:

halamın da sakalı olsa dayım olurdu be gülüm..:KK51:

Üf ya izlediğim en kötü Türk filmi senaryosu bile bundan iyiydi.Müjde Ar'ın bir filmi vardı bir gün televizyonda; dek gelir asalak gibi olmayacak bir filmi izlemiş bulunur sonunu merak edersiniz ya, o hesap "Vahşi Sevgili" filmini izlemiştim.O bile daha gerçekçiydi.

:KK9::KK9::KK9::KK9: valla ciddiye alıp okuduğuma süre harcadığıma yanıyorum.. sözlükçüler yine üşüştü.. işleri yok mu bu arkadaşların acaba???

Nedense bana pek doğru gelmedi. Sonuçta nişanlanmışsınız 3 seneniz geçmiş. 3 senenin sonunda mı anlamış çirkin olduğunuz. Yok daha neler. Hadi bunu geçtim. Sizi aldatıyor ve pişkin pişkin iyi bir halt yemiş gibi size mi anlatıyor hatta şimdide onunda sevişmeye gidiyorum mu diyor! Kusura bakmada buna kimse inanmaz. Hiçbir erkek bunu açık açık söyleyecek kadar cesaretli değildir. Sizden çekinmiyorsa ailenizin ve kendi ailesinin bunlara tepki göstereceğini de mi düşünmüyor.
Sonuç olarak kötü senaryo. Burada daha iyileri de gördük ama onlar bile yakalandı. Artık uğraşmayın, insanların zamanınıda almayın.

Masa deviren kız ailesine neden anlatamasın bunu? :KK19:
Emel Sayın- Rüyalar
Dinleyin bunu.

X