bebeğim olduuuuuu:):)

0kahya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
29
0
mrb. arkadaşlar bn yenı anne oldum 35 günlük bebeğim var cok kusuyo bu ndn olabilir bide gögüs uclarım cok yara oldu ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkur ederim:emir_bebek:

mrb. arkadaşlar bn yenı anne oldum 35 günlük bebeğim var cok kusuyo bu ndn olabilir bide gögüs uclarım cok yara oldu ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkur ederim:emir_bebek:

Canim hayirli olsun bebegin lor peyniri gibimi kusuyor yoksa yedigini mi cikariyor. Eger sutu ayni geri cikariyorsa kilo alimi dusuk deilse cok geliyordur. Lor gibiyse posasini cikarir onu hepsi yapar.
Gogus uclarin icin lansinoh krem kullandim ben bebege zarari yok cok yara olduysa silikon gogus ucu kullanabilirsin bir sure. Cok gecmis olsun bebisinide Allah bagislasn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım meraba bende şu saatler itibariyle 30 günlük anneyim kusması normal bebeğin midesi temizleniyor ve fazla geleni kısuyor zaten benmde aynı şekilde göğüslerimin ucu yara oldu ve ben kabuğu koparınca göğüs ucumun yarısıda gitti ve yok su son 3 gndr oğlum o göğüsümü almıyor ben ilaç kullanmadım onun için isimde bilmiyorum ama sen araştır bul sonra kötülemsin

Gogus ucu yaralari icin kesinlikle en iyi yöntem ayva cekirdegi
Cekirdekleri cikarin cizik atin yarisina kadar içme suyu koyulmus cay bardagina atin 1 gun beklesn jel kivamina gelince surun
Ben denedim gogsum kanama noktasina gelmisken 2 surusumden sonra acisi yarasi gitti sonrada gerek kalmadi kullanmaya...
Bence deneyin ise yararsa bide dua edin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gogus ucu yaralari icin kesinlikle en iyi yöntem ayva cekirdegi
Cekirdekleri cikarin cizik atin yarisina kadar içme suyu koyulmus cay bardagina atin 1 gun beklesn jel kivamina gelince surun
Ben denedim gogsum kanama noktasina gelmisken 2 surusumden sonra acisi yarasi gitti sonrada gerek kalmadi kullanmaya...
Bence deneyin ise yararsa bide dua edin :)

Canım çok sağol bende deniycem ayva çekirdeğini göğüs ucumun yarı yok neredeyse oğlumda tutmuyor göğüsümü tam doyuramıyorum yani

Canım çok sağol bende deniycem ayva çekirdeğini göğüs ucumun yarı yok neredeyse oğlumda tutmuyor göğüsümü tam doyuramıyorum yani

Acisindan cok cocugunu doyuramiyosun diye uzuluyosn annelik istee
İnşallah iyi gelir en.kisa zamanda iyilesir rahatca emzirirsn bebeğini hepimize bol sütlü günler :KK66:

Canim hayirli olsun bebegin lor peyniri gibimi kusuyor yoksa yedigini mi cikariyor. Eger sutu ayni geri cikariyorsa kilo alimi dusuk deilse cok geliyordur. Lor gibiyse posasini cikarir onu hepsi yapar.
Gogus uclarin icin lansinoh krem kullandim ben bebege zarari yok cok yara olduysa silikon gogus ucu kullanabilirsin bir sure. Cok gecmis olsun bebisinide Allah bagislasn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok teşekkür ederim bebeğim emdiğini cıkarıo lor peynırı gıbı deil sulu kusuyo

X