HEDEF 48... Fit ve Sıkı bir beden... İspati burada...

bocum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
778
27
Bahar geldi...yaz da kapıda...bütün yağlarım meydanda...boğazıma iştahıma laf geçiremiyorum...son noktayı şu andan itibaren koyuyorum...şu anki kilomu bilmiyorum...yarın tartılıp yazarım...su anki halimin fotolarını da yüklerim...simdilik iyi geceler sevgili günlüğüm can yoldasim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bahar geldi...yaz da kapıda...bütün yağlarım meydanda...boğazıma iştahıma laf geçiremiyorum...son noktayı şu andan itibaren koyuyorum...şu anki kilomu bilmiyorum...yarın tartılıp yazarım...su anki halimin fotolarını da yüklerim...simdilik iyi geceler sevgili günlüğüm can yoldasim...

hayırlı olsun günlüğün :)

Sağolasın canim...

Sabah tartıldim 60.6 yim boy ise 155...en son sayıldığından bu yana 2 kilo daha almışım offf

Sabah gene ne bulduysam yedim...şimdi maden suyu ve yeşil çay içtim...pişmanım yaaa...ben bu iştahımi nasil kapatabilirim..

Bu bir haftayı sadece iştahımi kontrol altına alabilmek için uğraşarak geçireceğim...midemin biraz rahatlamaya dinlenmeye ve de açlığa guruldamaya alışması lazım...

Dolabimdaki butun kiyafetlerim beni beklesin...yakında hepsini rahatlıkla giyebileceğim ınş...

Hedefim 48...ama şimdilik...

Olayı önce kafamda bitirmeliyim bunun farkındayım...

10 aylık evliyim
evlenirken ki kilom 54 şu an ki kilom 62
tam tamına 8 kilo aldım şu an kıyafetlerim hepsi dar geliyor
bende 55 kiloya inmek istiyorum
2 gündür yürüyüş ve diyet yapıyorum tez zamanda fazlalıklardan kurtulmak istiyorum
bu arada boyum 1.65
istersen sana eşlik edebilirim :KK1:

Canım iştah kontrol etmenin en güzel yöntemi gün içinde sık sık bir şeyler yemektir :) Yani ara öğünler iştahını kontrol edemeyenler için çok önemli. Sürekli sağlıklı ara öğünler yapman gerek mesela badem ceviz kuru kayısı kuru incir fındık leblebi kuru üzüm gibi şeyler yiyebilirsin ama ölçüsü de ne yiyorsan ye avucuna aldığında parmaklarını kapatabileceksin yani 1 avuç yiyebilirsin. Onun dışında istediğin kadar salatalık, 1 kase yoğurt, 1 adet meyve de güzel ara öğünler olabilir. Tatlı istiyorsa canın 1 activia yiyebilirsin. Şimdilik 3 ana 3 ara öğün yaparsan bence senin için yeterli olur. Hiçbir zaman tam doymayacaksın ama hiçbir zaman da aç kalmayacaksın, miden guruldamayacak :KK8:

Haklısın canım en azından alisana kadar böyle yapmalıyım...söylediklerini uygulayacağım...sagolasin...

10 aylık evliyim
evlenirken ki kilom 54 şu an ki kilom 62
tam tamına 8 kilo aldım şu an kıyafetlerim hepsi dar geliyor
bende 55 kiloya inmek istiyorum
2 gündür yürüyüş ve diyet yapıyorum tez zamanda fazlalıklardan kurtulmak istiyorum
bu arada boyum 1.65
istersen sana eşlik edebilirim :KK1:

Canım ben biraz iradesizim...kendime bir düzen oturtmam bu da biraz zaman alabilir...eşlik etmeni isterim tabii ki ama bu süre zarfında senin sevkini kırmak istemem...sen yaz buraya belki ben sana duyarım bu sayede...

Yaaa ben telden resim yukleyemiyorum buraya...nasıl yapabilirim...bilen var mi

Bugün canım hiçbirşey istemiyor...kahvaltı yapmadım...biraz önce de keten tohumlu yoğurt,salatalik ve çarliston biber yedim...
Yeşil çay içiyorum su an...keşke hep böyle canım istemese iştahım olmasa...

Bugün canım hiçbirşey istemiyor...kahvaltı yapmadım...biraz önce de keten tohumlu yoğurt,salatalik ve çarliston biber yedim...
Yeşil çay içiyorum su an...keşke hep böyle canım istemese iştahım olmasa...

Slmmm canim bnm de istahim yok bugun hic ne guselll biseyyy :))) diyte yeni basladim 13 gnde 5 kilo gitti devami gelcek inssss :))))

benim hikayemi ismi : Buyuk degisim :KK66:)

Hiçbirşey yemeyecektim ama başım felaket çatlıyordu...açlıktan miydi bilmiyom...1 kase mercimek çorbası içtim...
3 bardak siyah şekersiz çay...
1 bardak 5i 1 arada mardinli karanfiller limonlu...

Yarın tartılacam yine ınş...iyi geceler günlük...

Biraz önce tartıldim...59.3 kiloyum...geçen tartildigimda vücudum şişti ve akşamında fazla yemiştim...o yüzden 60.6 çıktım tartıda...
Şimdi de elma sirkeli ilik su içiyorum...

Acayip gaza geldim...spora pazartesi başlayacağım...şu an sadece midemi hafifletmeye, az yemeye çalışıyorum...

X