Akrabalarla basim dertte

Allah rızası gözeterek bakın olaya, kınamıyorum yaşamayan bilemez ama yaşlı olduklarını unutmayın yaşlandıkça çocuklaşıyorlar çünkü, ne olursa olsun kötüde davransalar siz kırmayın iki gün bir hafta sabredin, öldükleri zaman içinize oturur pişman olursunuz, inşallah sorunsuz geçer iki taraf içinde iyi olur

Bu sefer oyle olucak hic karismiycam zaten
Yuzume karsi soylediklerini soylememe bile gerek yok zaten herkesi elestirir

Ay amma acımasız eleştirmişler, çekmeyen bilemez. Tabi uzaktan konuşmak kolay, her yaşlı da öyle ton ton değil kusura bakmayın. Kızın canı bu kadar yanmasa buraya yazmaz herhalde....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bilmediğiniz bi'aile için kınaya kınaya bi'hal olmuşsunuz yine de her dede, babaanne sizinkiler gibi tonton değil arkadaşlar.

Önce bunun farkına varmanız lazım. Onlar senin altını çok temizlerdir demişsiniz benim "öz" dedem ilkokulda 2 gün yatılı giderdik de "sustur şu p.çleri" derdi ki annem aile rızasıyla evlenmiş:KK14: Zamanında da annemi az dövmemiş zaten.

Şimdi namaza falan başladı artık ne kadar kabul olursa 8 senedir ne anneannemi ne de dedemi görmedim. Eskiden de senede bi'giderdik anneannem "hıı gızımm siz mi geldiniz"der sarılmazdı bile.

Valla umrum değiller. Annemi doğurmuşlar diye el üstünde tutamam kimseyi, önce insan olsalarmış. Her aradıklarında "üniversiteyi ne okutuyosunuz, bırak çalışsınlar" onlara neyse sanki onlar büyüttü bizi. Yine nefretim geldi:KK19:

Sen de çok takılma gelir giderler, evde çok durma
:44:

X