antalyada doğum yapan anneler

SitemYarim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
32
2
hastane tavsiyeleri amlak istiyorum 26 haftadayım bilgilerinize ihtiyacım var

Son düzenleme:

Ben 35.haftadayim.Medical park a gidiyorum.Ben cok memnunum suan 3.5 aylikken bir kanama gecirdim ve hastanede yatmak zorunda kaldim 2 gun ve cok ilgiliydiler. Dogumumda Allah in izniyle burada olucak.Dr umdan da memnunum. Tek sorun aslinda sorunda degil olmasi gereken bu belkide her gelisimizde mutlaka test istiyor bu da haliyle ekstra para demek.Ama icim cok rahat ve guveniyorum.Cok guzel ilgileniyor dr olsun asistani olsun.Bu memnuniyet kisiden kisiye degisim gosteriyor anladigim kadariyla denemeniz lazim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben 35.haftadayim.Medical park a gidiyorum.Ben cok memnunum suan 3.5 aylikken bir kanama gecirdim ve hastanede yatmak zorunda kaldim 2 gun ve cok ilgiliydiler. Dogumumda Allah in izniyle burada olucak.Dr umdan da memnunum. Tek sorun aslinda sorunda degil olmasi gereken bu belkide her gelisimizde mutlaka test istiyor bu da haliyle ekstra para demek.Ama icim cok rahat ve guveniyorum.Cok guzel ilgileniyor dr olsun asistani olsun.Bu memnuniyet kisiden kisiye degisim gosteriyor anladigim kadariyla denemeniz lazim.

bende Atatürk devlet hastanesine gidiyorum doktorumdan da memnunum ama sanırım o doktorlar nöbetçi değilse girmiyor doğuma onun için bir kaç araştırma yapmak istedim doktor olmasa da hastaneler hakkında nasıl hizmet veriyorlar diye

Canim egitim arastirmada dr degil ebeler doguma giriyormus diye duydum.Ozelde nasil hala sormadim bende onumuzdeki hafta randevum var bu konuyu konusucam doktorumla.Benimde merak ettigim bir konu.9 ay boyunca ayni doktora gittim herseyimle o ilgilendi o doktora guvendim dogum aninda baska doktorun girmesi dogru gelmiyor bana.

merhaba ben de 28 haftaya kadar atatürk devlete gittim. dr murat doruk tu. sonra ofm derya aksuya başladım çok memnunum. ücret 45 tl testler 20 tl. normal doğum 850 sezeryan 950 . bu ara doğum yaparım ve bilgi veririm.

Canim egitim arastirmada dr degil ebeler doguma giriyormus diye duydum.Ozelde nasil hala sormadim bende onumuzdeki hafta randevum var bu konuyu konusucam doktorumla.Benimde merak ettigim bir konu.9 ay boyunca ayni doktora gittim herseyimle o ilgilendi o doktora guvendim dogum aninda baska doktorun girmesi dogru gelmiyor bana.

Bende ebe fln duydum ayın 8 inde randevum var bende bu konuhu danışmak istiyorum dr bakalım hayırlısı

merhaba ben de 28 haftaya kadar atatürk devlete gittim. dr murat doruk tu. sonra ofm derya aksuya başladım çok memnunum. ücret 45 tl testler 20 tl. normal doğum 850 sezeryan 950 . bu ara doğum yaparım ve bilgi veririm.

Çok sagol bilgilerin için az bi vakit kalöış senin allahım bir nrfeste bebehine kavuştursun seni ve tüm anneleri

bende Atatürk devlet hastanesine gidiyorum doktorumdan da memnunum ama sanırım o doktorlar nöbetçi değilse girmiyor doğuma onun için bir kaç araştırma yapmak istedim doktor olmasa da hastaneler hakkında nasıl hizmet veriyorlar diye

Ben sordum dr.gecen randevumda gece de olsa gunduz de olsa dogumuna ben giricem dedi.icim rahatladi.sanirim ozellerde dr kendisi giriyor.dogum ucrerlerinide ogrendim 1500 tl sezeryan normal farketmiyor dogum paketiymis bu.

Ben sordum dr.gecen randevumda gece de olsa gunduz de olsa dogumuna ben giricem dedi.icim rahatladi.sanirim ozellerde dr kendisi giriyor.dogum ucrerlerinide ogrendim 1500 tl sezeryan normal farketmiyor dogum paketiymis bu.

Sagol canım medical parkta demi doktorun orda ki doktor ben girerim dedi dimi sana

Sagol canım medical parkta demi doktorun orda ki doktor ben girerim dedi dimi sana

Evet medical park ta.yillik izinde olmadiklari surece kendi hastalarinin dogumuna kendileri giriyormus.Bu butun ozellerde aynidir diye dusunuyorum ben.

Sağol canım

Özellerdeki dr kendi giriyor. yalnız açıklık 8 cm civarına kadar sancıyı ebelerle çekiyorsun. sonra gece de olsa dr u çağırıyorlar doğurtuyor.

[lıst]
[/lıst]
merhaba ben de 28 haftaya kadar atatürk devlete gittim. Dr murat doruk tu. Sonra ofm derya aksuya başladım çok memnunum. ücret 45 tl testler 20 tl. Normal doğum 850 sezeryan 950 . Bu ara doğum yaparım ve bilgi veririm.

kaçıncı haftandasın canım ben 33,deyim derya hanıma gidiyorum doğum ne zaman

Dogum yapalı 50 gün oldu kusura bakmayın geç oldu umarım başkasına faydalı olur. Derya hanım hem telden hem yüz yüze uzun uzun ilgilendi. bıcır bıcır biri güler yüzlü. almanyada okumuş disiplinli işinde. evhamlı değil.bana çok güven verdi.32 . hafta itibari ile başladım ama çok benimsedik birbirimizi.

son hafta iki günde bir gittim nts ücretsiz. 10 gün dolmadan ekstra ücret alınmıyor.40+6 da sancılarım 7 dk bir düşünce hastaneye gittim saat 22.30 da 3 cm açıklığım vardı. şansımdan Azime ebe vardı Allah ondan razı olsun sevgi doluydu mızmızlık yaparak sancımı çektim başka hasta yoktu eşimde doğuma kadar yanımda durdu.bu sırada 4 kez derya hanım aranarak durumum hakkında bilgi verildi.açıklığım yarım saat içinde 4 cm oldu epidural istedim derya hanım buna karşı ama ben ısrar ettim.epidural alınca sancılar çok rahatladı. ve suni sancı da verildi 3 saat içinde açıklığım 9 cm oldu. burdaki detay doktor hanım sabaha kadar acı çekmemi istemedi. sabah gelince doğurturum demedi suniyi verdi .. gece saat 1 de geldi .uykusundan kalkıp . kibarca çatı kontrolü yaptı, başka doktor acıtıyor.doğumhaneye alındım. 1.30 da doğum başladı.bebeğim ultrasonda 3600 gr görünüyordu o gün. ama 4 kg doğdu. epiduraldan ve bebeğin iriliğinden ıkınamadım başımda 4 kişi vardı biri terimi sildi. biri başaracağım konusunda gaz verdi. geç oldu güç olmadı diyelim :). en son herşey bitti derya hanım belki bunu söylememem lazım ama saçımı okşadı bana öpücük kondurdu. ofm ye diğer bıranşlarda gider miyim bilmem ama derya hanım nerdeyse ben de ordayım ikinci çocukta

normal doğum 850 tl epiidural 250 ben 1100 tl verdim. sezeryan 950 imiş.ayrı oda var başka bir yatak ve koltuk, temiz wc. yeni doğan ünitesi var.ertesi gün çocuk dr bebeği kontrol etti, kulak testi yapıldı topuk kanı alındı.emzirme eğitimi verildi. hastaneden memnun kaldım. tavsiye ederim.

şimdi çocuk doktorunda opera yaşamda Ümmühan hanımı sevdim ona gidiyorum. muayene ücreti 12 tl.

2 hafta meme acısı çekmemek için soğan sürüyolarmış böyle şeyleri araştırın önemli . doğumdan sonra 1 hafta yatın dikişleriniz atabilir herkes size hizmet etsin ve hastaneden çıkmadan 2 memeyi de emzirmeyi öğretin hemşirelerden yardım alarak. bir kadın vardı sarı saçlı yeşil gözlü 50 yaşlarında bana o öğretti. allah ondan da razı olsun.bebeğeiniizn sarılık olmaması için gündüz saat başı 20 dk gece 2 saatte bir 20 dk emzirin . kolay doğum ve bebeğinizle mutlu yıllar diliyorum hoşçakalınnn:KK16::KK3:

X