ağda odası?

revindell

SatanistKesenPsikopatCat
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
2.428
20
Kızlar merhaba kendi salonumda bayan kuaförüyüm ve ağda işlemlerinede bakıyorum.. size bir konuda danışmam lazım ağda odası yaptırıcam yeni ve yerlerine halı döşemek istiyorum gelen kişi ayakkabılarını dışarda çıkaracak.. (zatan ağda odasi alt katta olacak) sizce daha rahat olurmu ? +bir ağda odasinda sizi rahatsız eden şeyler nelerdir? yada neler yapilmasini istersiniz?

Benim ilk dikkat ettiğim sey cok cok temiz olması.
Bir gün bi yer gitmiştim ağda duvara sıçramış üstüne tüyler yapışmış allahım neydi öyle ya resmen kaçar gibi çıkmıştım..

Hiç kuaförde ağda yaptırmadım yaptırmam da fikrim yok.
Ama mantıklı düşününce tabiki temiz olması ve rahat olması önemlidir.
Bir de durmadan içeri birileri girip çıkmamalı. Kuaföre gittiğimde gördüğüm buydu :26:

Temiz olması, iyi ışıklandırılmış tüylerin görüneceği kadar aydınlatılmış olması. Bir de lütfen her müşteriden sonra sedye bezini değiştirin. Ağda koyduğunuz kaplar da temiz olsun. Ben spatula ve de sedye bezinin değiştiriliyor olmasını çok önemserim.

Ağda odası ile ilgili değil ama sprey yağlar oluyor. Onları da serinlettiği için tercih ediyorum.:KK51:

Ayrıca içten sürgülü kapı da önemli. İçeriye olur olmaz birisinin dalamaması gerekir. Çocuk vs.

Kızlar merhaba kendi salonumda bayan kuaförüyüm ve ağda işlemlerinede bakıyorum.. size bir konuda danışmam lazım ağda odası yaptırıcam yeni ve yerlerine halı döşemek istiyorum gelen kişi ayakkabılarını dışarda çıkaracak.. (zatan ağda odasi alt katta olacak) sizce daha rahat olurmu ? +bir ağda odasinda sizi rahatsız eden şeyler nelerdir? yada neler yapilmasini istersiniz?

Bence hali iyi olmaz. Ayakkabilarni cikarsada musteriler hijyen tam olmaz. Parkenin ustune sık kucuk bir hali olabilir
Bence oda ferah olmali her daim isik almali sonra surekli muzik olmali ve guzel kokmali.

ayakkabımı çıkarıp evdeki gibi halıda gezmek istemem bir yerde ağda odasının kapısında terlikler vardı ayakkabını çıkarıp terlik giyiyordun bence parke fikri mantıklı temizliğide kolay olur

Son düzenleme:
öncelikle değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim yerde halı uygulamasını gelen müşterinin rahat giyinip soyunması için düşünmüştüm aslında..
temizlik konusunda inanın çok hassasım her müşteriden sonra yataktaki ağda örtüsü değişir, yatak ve ağda makinası temizlenir... :21:

şöyle kısaca kendi düzenimi anlatayım size iyi bir ağda odası ve işlemi uygulayan kişi nasıl olmalı genel bir fikrimiz olsun.. :KK34:

ağda odasında kesinlikle temizlik çok önemli, ağda örtüsünün yanınızda paketten çıkarılıp serilmesine dikkat edin, akabinde ağda işlemine başlamadan önce mutlaka vücuda talkpudra uygulanmalı ki kalkan görevi görsün daha az acı ve temiz iş :KK34: her bölgede kullanılan spatula ayrı olmalı koltuk altına kullanılan spatula özel bölgede tekrar kullanılmamalı :KK20: ağda sonrası oluşabilecek tahrişler için mutlaka deri merhemi bulunmalı odada.. ben anestol, hematen ve bepanten kremleri odamda hiç eksik etmem.. hımmmm gelelim en önemli noktalardan birisine ağdayı yapan kişi mutlaka beyaz önlük ve eldiven kullanmalı ayrıcaaaaaaaaa özel bölgeye işlem yapıldıktan sonra eldivenler değiştirilmeli!!!! :KK20:

benim ağda odam da zaten amerikan kapı var içten kitleniyor ve sürekli airwick lavanta vanilya aromalı oda spreyim var :KK12:

ağda ile ilgili merak ettiğiniz konularda bana danışabilirsiniz kızlar seve seve yardımcı olabilirim :KK42:

öncelikle değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim yerde halı uygulamasını gelen müşterinin rahat giyinip soyunması için düşünmüştüm aslında..
temizlik konusunda inanın çok hassasım her müşteriden sonra yataktaki ağda örtüsü değişir, yatak ve ağda makinası temizlenir... :21:

şöyle kısaca kendi düzenimi anlatayım size iyi bir ağda odası ve işlemi uygulayan kişi nasıl olmalı genel bir fikrimiz olsun.. :KK34:

ağda odasında kesinlikle temizlik çok önemli, ağda örtüsünün yanınızda paketten çıkarılıp serilmesine dikkat edin, akabinde ağda işlemine başlamadan önce mutlaka vücuda talkpudra uygulanmalı ki kalkan görevi görsün daha az acı ve temiz iş :KK34: her bölgede kullanılan spatula ayrı olmalı koltuk altına kullanılan spatula özel bölgede tekrar kullanılmamalı :KK20: ağda sonrası oluşabilecek tahrişler için mutlaka deri merhemi bulunmalı odada.. ben anestol, hematen ve bepanten kremleri odamda hiç eksik etmem.. hımmmm gelelim en önemli noktalardan birisine ağdayı yapan kişi mutlaka beyaz önlük ve eldiven kullanmalı ayrıcaaaaaaaaa özel bölgeye işlem yapıldıktan sonra eldivenler değiştirilmeli!!!! :KK20:

benim ağda odam da zaten amerikan kapı var içten kitleniyor ve sürekli airwick lavanta vanilya aromalı oda spreyim var :KK12:

ağda ile ilgili merak ettiğiniz konularda bana danışabilirsiniz kızlar seve seve yardımcı olabilirim :KK42:

Benim iki sorum olacak;
1)Ben biyiklarimi aldirdiktan sonra agdacim kalanlari iple aliyor. Ip cimbiz gibi sertlestirir mi yoksa agda gibi mi?
2)Bir de ben kollarmi aldiriyorum. Ama cok pahali evde kendim almak istiyorum.bacaklarimi cok kolay yapiyorum sizce kollarimi da yapabili miyim? Cesaret edemiyorum da....

Benim iki sorum olacak;
1)Ben biyiklarimi aldirdiktan sonra agdacim kalanlari iple aliyor. Ip cimbiz gibi sertlestirir mi yoksa agda gibi mi?
2)Bir de ben kollarmi aldiriyorum. Ama cok pahali evde kendim almak istiyorum.bacaklarimi cok kolay yapiyorum sizce kollarimi da yapabili miyim? Cesaret edemiyorum da....

canım ağda ile bıyık aldıktan sonra ip ile alıyoruz çünkü küçük kıllar kalıyor ip ile alınması yada cımbız ile alınması kılların kalınlaşmasına neden olmaz.. ama hiç alınmamış ayvatüylerinin cımbız ile alınması kalınlaşmaya neden olabiliyor..

kolları ben 10 tl ye alıyorum sizin orda ne kadar ücreti bilemiyorum ama kollari kendin yarım alabilirsin ama omuz taraflarini çekemezsin ve ciddi tahrişlere neden olabilirsin, çünkü üst kol bölgeside esnek olduğu için gerilmesi gerekiyor..

canım ağda ile bıyık aldıktan sonra ip ile alıyoruz çünkü küçük kıllar kalıyor ip ile alınması yada cımbız ile alınması kılların kalınlaşmasına neden olmaz.. ama hiç alınmamış ayvatüylerinin cımbız ile alınması kalınlaşmaya neden olabiliyor..

kolları ben 10 tl ye alıyorum sizin orda ne kadar ücreti bilemiyorum ama kollari kendin yarım alabilirsin ama omuz taraflarini çekemezsin ve ciddi tahrişlere neden olabilirsin, çünkü üst kol bölgeside esnek olduğu için gerilmesi gerekiyor..

☆♡Tesekkurler.★♥

cnm ağda odasında halı hiç doğru olmaz hem hijyenik açıdan hem görsel açıdan ii olmaz onun yerine açık renk parke yaptır kimse ayakkabılarını dışarıda çıkarmak istemez. sen açık tenk bir parke yaptır yerde kenarada bir kaç raf yaptır temiz kullanılmamış agdalarını agda bezii rulolarını sıra sıra diz zaten ortadada yatagın olur en temizi o olur :KK34::KK34:

merhabalar arkadaşım benim bir sorum olacak ???
ben özel bölge için daha önce profesyobel birine ağda yaptırmadım kendim ılık ağda yapmayı denedim fakat çok da başarılı olmadı zaman zaman jilet kullanmışlığım da vardır bu yüzden tüylerşn çıkış yönü ters ve sert kendim bir çözüm bulamayacağımı anladım o yüzden profesyobel birinden yardım almak istiyorum fakat görüntü olarak karşıdakini rahatsız eder mi sence ne yapmalıyım????

mrbalar benimde bi sorum var:confused:bende uzun zamandır koltuk altımı ve bikini bölgesini malasef jiletle alıyorum kolayıma gelmişti zamanında fakat artık tuylerin hem cok sert ve hızlı cıkmasından rahatsızım kuaföre gidip aldırmayı düşünüyorum ilk oluca için çok acımasından korkuyorum:KK17: cildimin tahriş olmasından falan bunların olmaması daha az acı için uygulamadan once acıyı hafileten bi uygulama kullanılıyomu bunu merak ediyorum birde ağdayla aldırmak için tuylerin ne kadar uzunlukta olması gerekiyo o_O

merhabalarrr ben ilk başta genital bölgeme kendim ağda yapıyordum şimdi de kuaförde yaptırmaya başladım ama kuförde yaptırmaya başladıktan sonra iltihaplanmalar başladı sizce sebebi temiz olmaması mı yoksa ağdanın kalitesinden falan mı? bi yardımcı olur musunuz?

X