Sosyal ağlar...

Yok, followcanlar var.
Sen beni follow et, ben seni follow edeyim hesabı.
Tanımadan etmeden takipleşiyorlar, çevreden değil.

beni tanımayan kişi beni takip niye etsin, ben tanımadığım kişinin fotolarını niye beğeneyim
saçma saçma işler ya :KK53:

siz arkadaslarinizi yanlis secmissiniz o halde. arkadaslarimla-akrabalarimla bulustugumda hic facebook muhabbeti edildigini duymadim, degil yarim saat dedikodusu yapilsin.

Ba ba ba ba :) Yalnız bu sözettiğim hep aynı grup değil,genelde aynı şey oluyor.
Ben dedikodu derim,siz haber dersiniz.Bana göre onun bunun yazdığını,yaptığın,fotoğrafını konuşmak dedikodudur.
Gereksiz gördüğüm için açmadım ama böyle şeyler gördükçe iyi ki açmamışım diyorum.

Merhaba.
Sizce herhangi bir sosyal ağda hesabınızın olmaması sizi anormal yapar mı?
En popüler olanları ele alalım. Facebook, twitter, instagram, tumblr vs.
Yeni tanıştığım kişilere buralarda hesabım olmadığını söylediğimde şaşırıyorlar. "Aaa neden:KK53:?"
Şaşılacak ne var anlamıyorum.
Whatsapp yetiyor.
Kardeşim kullanmayı da bilseler içim yanmayacak.
Atıyorum Mehmet ve Ayşe diye bir çiftimiz olsun. Soyadlarına da Can diyelim.
Alıyorlar bir facebook hesabı.
Mehmet Ayşe Can. :44:
Nedir bu şimdi?
Hesap açmak parayla değil yahu korkmayın.
Karaktersiz abaza insanlar da cirit atıyor buralarda.
Karısına bir teşekkür etmez, elin kızına döşüyor iltifatları.
Kız da cevap verirse ne ala.
Yemin ediyorum lağım buralardan daha temizdir.
Bu tipler hesabını doğru dürüst kullananları da soğutuyor.

bende kullanmiyorum hicbirini canim,
bana da uzayliymisim gibi davraniyorlar,
hatta gorumceme ilk soyledigimde nasil kullanmazsin ya olamaz dedi :KK53:
neden dedim zaruri degil,hayir olmaz hemen bi hesap aciyosun kendine seni gelinim olarak akrabalar arasina eklicem dedi,
israrla acmami istedi bende israrla istemiyorum gerek yok dedim.
hala her karsilastigimizda soyler acamadin mi bi hesap ben sana acayim istersen diye :KK53:
sanki ben acmasini bilmiyorum falan vs.. komedi.
artik en son kizdim dedim facebook tan once insanlar WC duvarlarina yazarlardi simdi facebook duvarina yaziyorlar diye :KK53:
bakti oyle uzun uzun....anladigini sanmiyorum :KK51:

Bende bir tek facebook var onda da hep yakın akrabalarım arkadaşlarım. İstemediğim kimse beni göremiyor bile. Ama tespitlerinizde haklısınız maalesef insanlar kullanmayı bilmiyor. Karşı cise sulananlar, oyun istekleri, sağa sola etiketlemeler falan sıkılıyorum bazen.

neden dedim zaruri degil,hayir olmaz hemen bi hesap aciyosun kendine seni gelinim olarak akrabalar arasina eklicem dedi,
hala her karsilastigimizda soyler acamadin mi bi hesap ben sana acayim istersen diye :KK53:
artik en son kizdim dedim facebook tan once insanlar WC duvarlarina yazarlardi simdi facebook duvarina yaziyorlar diye :KK53:

ahhaahha :KK52::KK52::KK52:

Bende sevgilime ortak kullanıyorum.
Kendime ayrı açtığımda hep rahatsız ediyorlar huzurumuz kaçıyor.
Böyle benide bulmuyorlar bulan varsada etkileşime geçemiyor ortak diye.
Zaten sevgilimi rahatsız eden kimsecikler yok çok şükür :KK16:
Facede mecburen var sevgilim futbolcu sosyal ağdan ulaşanları var kapatmasını dile getirmedim hiç.
Bi ara onun kendine özel varken ebnim yoktu arada bi facesine girer çıkardım.
Baktım bi gün adımıda yazmış.
Ben demeden.
Bişey demedim kaldı öyle.
Babam dahi biliyor o ortak faceyi :KK1:
Bizimde sadece facebook var.
Ordan haberleşebiliyoruz telefon numarası olmayan arkadaşlarımızla.
Veya ünide olduğumuz için sınıflarımızın yada bölümlerimizin gruplarına katıldık ordan bilgilendirmeler alıyoruz okul var yok ders iptal veya şu saatte diye.
Ama sosyal ağı olmayanlara niye garip bakılır anlamam bende :44:

Üyeliğim var ama ayda yılda bir girerim.
Açalı da çok fazla olmadı. Açmayı düşünmüyordum bölüm sayfasinda kaydım olsun diye açtım.
Malum sınavları, dersle alakalı şeyleri, sınav sonuçlarını vs oradan paylaşıyor hocalar :KK53:
Resmen facebook hesabı olmayanların haberi bile olmuyor :KK53:
Geçen sınav haftasında sınava gireceğimiz dersin sınıfı değişmiş son anda facebooka bakmasam yanlış sınıfta bekleyecektim :KK53:
Kendi adıma gereksiz buluyorum ama bu gibi durumlar da zorluyor kayıt olmaya.

Merhaba.
Sizce herhangi bir sosyal ağda hesabınızın olmaması sizi anormal yapar mı?
En popüler olanları ele alalım. Facebook, twitter, instagram, tumblr vs.
Yeni tanıştığım kişilere buralarda hesabım olmadığını söylediğimde şaşırıyorlar. "Aaa neden:KK53:?"
Şaşılacak ne var anlamıyorum.
Whatsapp yetiyor.
Kardeşim kullanmayı da bilseler içim yanmayacak.
Atıyorum Mehmet ve Ayşe diye bir çiftimiz olsun. Soyadlarına da Can diyelim.
Alıyorlar bir facebook hesabı.
Mehmet Ayşe Can. :44:
Nedir bu şimdi?
Hesap açmak parayla değil yahu korkmayın.
Karaktersiz abaza insanlar da cirit atıyor buralarda.
Karısına bir teşekkür etmez, elin kızına döşüyor iltifatları.
Kız da cevap verirse ne ala.
Yemin ediyorum lağım buralardan daha temizdir.
Bu tipler hesabını doğru dürüst kullananları da soğutuyor.
hayreeettt !!!bende bi kendimi sanırdım facebook twittter kullanmayan başkaları da varmıs meğerrr:KK6:

Ben sana açayım ne demek ya :KK9:
Dil seçeneklerinde Türkçe var :KK14:
Güzel kafalar bunlar.

Azınlıktayız biz. Dernek kuralım :KK6:

hakkatten yaaa 5 yasındaki bebeler bile face ye kayıtlı:KK52::KK52: ama o face denile ileet yüzünden ilişkim bitti..benden gizli face kullanıordu nefret ettim faceden..bende face manyaklarındandım ama 3 yıldır kullanmıyorum:KK37:

Ben seviyorum, aklınıza gelebilecek her ortamda hesabım/paylaşımım da var. Ayrıca İşim gereği de kullanmam gerekiyor, çok da işime yarıyor.

Üyeliğim var ama ayda yılda bir girerim.
Açalı da çok fazla olmadı. Açmayı düşünmüyordum bölüm sayfasinda kaydım olsun diye açtım.
Malum sınavları, dersle alakalı şeyleri, sınav sonuçlarını vs oradan paylaşıyor hocalar :KK53:
Resmen facebook hesabı olmayanların haberi bile olmuyor :KK53:
Geçen sınav haftasında sınava gireceğimiz dersin sınıfı değişmiş son anda facebooka bakmasam yanlış sınıfta bekleyecektim :KK53:
Kendi adıma gereksiz buluyorum ama bu gibi durumlar da zorluyor kayıt olmaya.
Sanal faşizm bu olsa gerek. Hocaların işgüzarlığı.:KK19:

hakkatten yaaa 5 yasındaki bebeler bile face ye kayıtlı:KK52::KK52: ama o face denile ileet yüzünden ilişkim bitti..benden gizli face kullanıordu nefret ettim faceden..bende face manyaklarındandım ama 3 yıldır kullanmıyorum:KK37:
Facebook 14 yaş altı çocukların sitede var olmasının sorun olmayacağını ifade eden bir açıklama yapmıştı. Pedofili sayfalarını şikayetlere rağmen kapatmıyorlar. Nefret ediyorum politikalarından.

açıkçası ben kullanmayı bilenler için yararlı olduğunu düşünüyorum. Ne gibi? Bir çok haber orada yayınlanıyor anında. Çok bilgilendirici eğitici sayfalar var. Ama her toplulukta olduğu gibi facebook kullananlar topluluğunda da çok gereksiz kendini bilmez insanlar var malesef...:KK14:

Facebook 14 yaş altı çocukların sitede var olmasının sorun olmayacağını ifade eden bir açıklama yapmıştı. Pedofili sayfalarını şikayetlere rağmen kapatmıyorlar. Nefret ediyorum politikalarından.

nasıl sorun olmaz yaa..:44::44:.bu sosyal ağlar yüzünden kaç yuva dağıldı kaç yuva yıkıldı allah aşkınaa ben cok karsıyım valla

açıkçası ben kullanmayı bilenler için yararlı olduğunu düşünüyorum. Ne gibi? Bir çok haber orada yayınlanıyor anında. Çok bilgilendirici eğitici sayfalar var. Ama her toplulukta olduğu gibi facebook kullananlar topluluğunda da çok gereksiz kendini bilmez insanlar var malesef...:KK14:

Ben sözlükleri takip ediyorum haber için. Ne varsa anında düşüyor.

X