Sosyal ağlar...

evet bu yeni arkadas dogru soylemis aynen oyle farkli olma cabasindan baska birsey degil. hele gelip ben whatsapp bile kullanmiyorum daha orjinalim havasini atmiyorlar mi :KK53:
bence kullanmayanlar kullanmadıkları için kendilerinin özel ve sosyal olduklarını düşünüyorlar. bence asıl bu komık kullanmadığınız için farklı degılsınız,kullanan da kullamayan da aynı bence. hesabı olmayıp cevresındekı bırının hesabından eskı sevgılı eskı arkadaş bik bik sorgulayan cok fazla. ben feysbuk kullanıyorum ama twitter hesabım ya da ınstagram hesabım yok. ne feysbuk kullandığım için özelim ne de ınstagram kullanmadığım için. ha bu arada reputable arkadaşa katılıorum kendısını gözüm bi yerden ısırıyor ben de ne arkdaslarımla bır araya geldiğimde ne de akrabalarımla bıraraya geldiğimde feysbuk ya da sosyal ağ muhabbetı açılmıyor. uff farklı olma cabaları cok ergence çokkkk ,büyüyün annem büyüyün :KK36::KK36:

ne instagram face foursquare vine watsapp gibi sosyal ağları kullanmıyorum
sadece bi twitter adresim var onu kullanıyorum
onu da biraz saçmalamak iyi geliyo o yüzden kullanıyorum :KK9::KK9:
KK en güzel yer bence En Büyük KKEn Büyük KK

Son düzenleme:
Reputable az kaldi hemn taniycem seni :KK16::KK16:

Bu arada vatzaptan sosyal agmis gb bahsetmeniz cok enterasan bildiin bedava mesajlasma programi diil mi o yahu onu kullaninca nasi sosyal oluosun bilemedim. Gecen de eski bebisi olmayn bi tanidik geldi aklima ortak bi arkdstan onu soruverdim oldu mu ki cocuklari doe merak ettim iste huyum kurusun. O da cvp verdi saolsun simdi bn bi oncekine gore daa mi sosyalim ya da ozel. Sacma.:KK76:

Bu arada bnm gb merakli koftelere acikliim bebisleri olmamis hala:KK31:

Merhaba.
Sizce herhangi bir sosyal ağda hesabınızın olmaması sizi anormal yapar mı?
En popüler olanları ele alalım. Facebook, twitter, instagram, tumblr vs.
Yeni tanıştığım kişilere buralarda hesabım olmadığını söylediğimde şaşırıyorlar. "Aaa neden:KK53:?"
Şaşılacak ne var anlamıyorum.
Whatsapp yetiyor.
Kardeşim kullanmayı da bilseler içim yanmayacak.
Atıyorum Mehmet ve Ayşe diye bir çiftimiz olsun. Soyadlarına da Can diyelim.
Alıyorlar bir facebook hesabı.
Mehmet Ayşe Can. :44:
Nedir bu şimdi?
Hesap açmak parayla değil yahu korkmayın.
Karaktersiz abaza insanlar da cirit atıyor buralarda.
Karısına bir teşekkür etmez, elin kızına döşüyor iltifatları.
Kız da cevap verirse ne ala.
Yemin ediyorum lağım buralardan daha temizdir.
Bu tipler hesabını doğru dürüst kullananları da soğutuyor.

Cok onemli bir nokta. Ben de bu dertten muzdaribim.
Benim de yok hemen neden yok alsana cok onemli bilmem ne diyorlar.
Kizlar kafalarinin ustunden cekiyorlar tonlarca makyajla nasilim diye soruyorlar. Bu mu Allah askina sosyallik?
Kulak tikamak lazim bu tip ukala insanlara.

walla bende bi whatsapp kullaniyorum nisanlimla konusmak icin bir de buraya uyeyim :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de hiçbirisini kullanmıyorum, oldukça gereksiz buluyorum, şahsi fikrim bu yönde.
Bir whatsapp bir kk o kadar :KK53:

Cok onemli bir nokta. Ben de bu dertten muzdaribim.
Benim de yok hemen neden yok alsana cok onemli bilmem ne diyorlar.
Kizlar kafalarinin ustunden cekiyorlar tonlarca makyajla nasilim diye soruyorlar. Bu mu Allah askina sosyallik?
Kulak tikamak lazim bu tip ukala insanlara.
Tıkıyorum zaten. Haklısınız.

bence kullanmayanlar kullanmadıkları için kendilerinin özel ve sosyal olduklarını düşünüyorlar. bence asıl bu komık kullanmadığınız için farklı degılsınız,kullanan da kullamayan da aynı bence. hesabı olmayıp cevresındekı bırının hesabından eskı sevgılı eskı arkadaş bik bik sorgulayan cok fazla. ben feysbuk kullanıyorum ama twitter hesabım ya da ınstagram hesabım yok. ne feysbuk kullandığım için özelim ne de ınstagram kullanmadığım için. ha bu arada reputable arkadaşa katılıorum kendısını gözüm bi yerden ısırıyor ben de ne arkdaslarımla bır araya geldiğimde ne de akrabalarımla bıraraya geldiğimde feysbuk ya da sosyal ağ muhabbetı açılmıyor. uff farklı olma cabaları cok ergence çokkkk ,büyüyün annem büyüyün :KK36::KK36:

Bunları benim yorumuma istinaden yazmışsın ama çok komik kaçmış:) Ben büyüdüm de yaşlandım bile :))
Okulum bitmiş,iş hayatım bitmiş.Görüşmek istediğim bütün arkadaşlarım ve akrabalarımla zaten görüşüyorum.
Görüşmediklerim de bilmeyiversinler ne yapıp ettiğimi.Ben de merak etmiyorum şahsen.Ee facebook benim neyime ?

Bu konuya yazdığımın akşamı yemeğe gittim.Tesadüf arka masada aynen dediğim türde bir muhabbet döndü.
Buraya yazdıklarım aklıma geldi,güldüm:) Hep bana denk geliyor demek,hay Allah.

Kullanmayan sevmiyor,istemiyor veya gerek görmüyor.Kullanmama sebebi var,onu yazıyor.
Neden alındınız ki bu kadar,biz kullanmıyoruz,özeliz diyen mi oldu ?

Reputable az kaldi hemn taniycem seni :KK16::KK16:

Bu arada vatzaptan sosyal agmis gb bahsetmeniz cok enterasan bildiin bedava mesajlasma programi diil mi o yahu onu kullaninca nasi sosyal oluosun bilemedim. Gecen de eski bebisi olmayn bi tanidik geldi aklima ortak bi arkdstan onu soruverdim oldu mu ki cocuklari doe merak ettim iste huyum kurusun. O da cvp verdi saolsun simdi bn bi oncekine gore daa mi sosyalim ya da ozel. Sacma.:KK76:

Bu arada bnm gb merakli koftelere acikliim bebisleri olmamis hala:KK31:

Piiii şunlara bak gelmişler burda sosyal ağları tartışıyolar çabuk yan odaya gelin ikinizde:KK4:

Bu arada konuyu okumadım ama senin bu mesajina katılmıyorum ilk defa.:86: Bi feysbuk neyse Wattsssda benim için o kadar sosyal paylaşım alanı..Mesela bizim çok güzel bi grubumuz var konuşuyoruz, tartışıyoruz resim,yazı,makele vs gibi paylaşımlar yapıyoruz e bunlarda ne oluyo?? sosyal ağ yani whatsapp social network tabi sen bunu ANLAYAMAZSIN tüüüülleeeeayy:KK53::KK1:

Piiii şunlara bak gelmişler burda sosyal ağları tartışıyolar çabuk yan odaya gelin ikinizde:KK4:

Bu arada konuyu okumadım ama senin bu mesajina katılmıyorum ilk defa.:86: Bi feysbuk neyse Wattsssda benim için o kadar sosyal paylaşım alanı..Mesela bizim çok güzel bi grubumuz var konuşuyoruz, tartışıyoruz resim,yazı,makele vs gibi paylaşımlar yapıyoruz e bunlarda ne oluyo?? sosyal ağ yani whatsapp social network tabi sen bunu ANLAYAMAZSIN tüüüülleeeeayy:KK53::KK1:

Haklisin bituful hanim vatzapi hic boyle dusunmemistim yorumlarimi tekrar guncellicem evet vatzap bi sosyal agdir:KK16:

Cok guldum..daha bugun cevresi tarafindan saygi duyulan bir kadin "sen pek gezmiyosun galiba "dedi aciyarak.bilmem kim butun gun face den yayinliyomus ordayim burdayim diye.ne kadar cok geziyo ayol diyor bide:):):)

X