21 Martta Başlayan 103 kilom şuan 100.8 de :))

pemBeci_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
341
516
33
Arkadaşlar size yazmak istedim 21 martta diyete başladım ve şuan 1 ay 2 gün oldu 100.8 kiloyum.. yani nerdeyse 1 ayda 12 kilo verdim çok mutluyum. İnanın çok zor ama başlayınca gerisi geliyor gerçekten.
Azim herşey azim.. 48 bedenlerde geziyordum şuan 44 dar geliyor ama 46 da bol geliyor inanın o kadar çok mutlu oluyorum ki eski kıyafetlerime girdikçee..
Hazirana kadar 85 kilo benim hedefim umarım başarabilirimm. İlerleyen zamanlarda fotolarımı paylaşıcam size arkadaşlar hepinize başarılar umarım sizde verirsiniz PES ETMEYİN..
size şişko, kilo ver, diyenlere kendinizi ispat edin. ama ne olursa olsun İnsanların dıs görünüşüyle dalga geçenlerden olmayalım biz allahından bulsunlar..

Son düzenleme:
tebrik diyorum sizi, başlığa yanlış yazmışsınız sanırım 103 kilodan 100.8e yazıyor. Kısa sürede çok iyi kilo vermişsiniz bence böyle devam edin.

Evet ya yanlış açmısım farkında bile degilim teşekkür ederim

şuan 100.2 yim çok şükürr

Merhaba pembeci seni öncelikle cok takdir ve tebrik ediyorum ınşallah bu hırs seni hic bırakmaz hedefine biran önce saglıkla kavuşursun
seni takip ediyorum ama senin topiginden çok elevinyadan ikinizde süpersiniz
Umarım azminiz banada geçer.takipde:KK51:yim

Merhaba pembeci seni öncelikle cok takdir ve tebrik ediyorum ınşallah bu hırs seni hic bırakmaz hedefine biran önce saglıkla kavuşursun

teşekkür ederim yorumun için şuan 95.4 :)

tesekkür ederim begenin icin onurlandiriyorsunuz beni azimli olalim kurtulalim ins.hele ben ölümcül hastaymisim resmen kendimi kanseri yeniyormusum gibi hissettigmde oluo allah korusun yasamadm böyle bisey ama yasama sevincim tavan yapti ya ondan öyle hissettm

X