hangi bb krem??

hangi bb krem daha iyi

• NIVEA

OY: 0 0,0%
  • MAC

• ESTE LAUDER

• DİADERMİNE

• pure beauty

• ORIFLAME

• Ankete Katılan
    13

gul92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
243
40
kızlar bb krem konusunda bi çok şey söleniyo ve herkes benim gibi ne alcağını bilemiyor

kızlar bb krem konusunda bi çok şey söleniyo ve herkes benim gibi ne alcağını bilemiyor

ben garnierinkini kullanıyorum çok memnunum. cilt tipim yağlı ve sivilce çıkıyor ama bu ürün ektradan yağlandırıp parlama yapmadı, sivilce oluşturmadı. o yüzden 1 yıldır bunu kullanıyorum
...
ama pure beauty'Nin bb kremini de çok övüyorlar. bir dahakine onu alıp deniycem:KK16::KK16:

vichy-bioderma-la roche kullandım.

Hepsi güzel, özellikle vichy ve la roche bb'si termal su içerdiğinden iyi nemlendiriyor kuzum

kızlar teşekkürler oylama yapmayıda unutmayın lütfen herkes yararlansın bu konuda

Canım hic kullanmadiysan garnierden başla gerisi zaten corap sokugu gibi geliyo:) ben garnierden basladim su an 8 markanim bbsi var:) desen hangisi hepsi de çocuğum gibi:))

iki gündür missha nın bb lerini deniyorum dün Super Aqua Cell Renew Snail B.B Cream bugünde M Perfect Cover B.B Cream denedim ama övüldüğü kadar birşey bulamadım misshanın iki bb si daha var onlarıda deneyip umduğumu bulamazsan clinique nin bb sini alamyı düşünüyorum

Canım hic kullanmadiysan garnierden başla gerisi zaten corap sokugu gibi geliyo:) ben garnierden basladim su an 8 markanim bbsi var:) desen hangisi hepsi de çocuğum gibi:))

Hahaha :KK66: oda güzellmiş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iki gündür missha nın bb lerini deniyorum dün Super Aqua Cell Renew Snail B.B Cream bugünde M Perfect Cover B.B Cream denedim ama övüldüğü kadar birşey bulamadım misshanın iki bb si daha var onlarıda deneyip umduğumu bulamazsan clinique nin bb sini alamyı düşünüyorum

Missha dan memnun kalmadın mı canım

Piyasadaki hepsi olmasa da çoğu markanın BB kremini satın almışımdır ama bunların biri dışında hepsini makyaj dolabımın en derin kısımlarına yolladım:))
şuan tek kullandığım BB krem Clinique. Öğleden sonra t bölgemin yağlamasından bıkan ben bu ürünle o sıkıntıdan kurtuldum resmen.Cildi sanki makyajsızmış gibi gösteriyor ama ne yağ ne pürüz hiçbirşey de.

Hahaha :KK66: oda güzellmiş

missha'nın sekiz dokuz çeşit bb si var ben iki tanesini denedim memnun kalmadım ürün alınca yanında
4 tane tester göndermişler onları deniyorum

Piyasadaki hepsi olmasa da çoğu markanın BB kremini satın almışımdır ama bunların biri dışında hepsini makyaj dolabımın en derin kısımlarına yolladım:))
şuan tek kullandığım BB krem Clinique. Öğleden sonra t bölgemin yağlamasından bıkan ben bu ürünle o sıkıntıdan kurtuldum resmen.Cildi sanki makyajsızmış gibi gösteriyor ama ne yağ ne pürüz hiçbirşey de.

Bende clinique bb sine karar verdim cildim karma merak etttiğim cidden kullandıkça cilt tonunu eşitliyormu

kızlar oylama yapmayı unutmayın lütfen konuyu özellikle anket için açtım

bu ankette kesinlikle skin79 da olmalıydı, listede yok ama benim oyum skin79dan yana :KK1:

Bende clinique bb sine karar verdim cildim karma merak etttiğim cidden kullandıkça cilt tonunu eşitliyormu

canım cilt tonunu eşitlemek için cc krem kullanman gerekiyor, ben clinique kullanıyorum ve gerçekten memnunum
cilde ağırlık yapmıyor, rengi eşitliyor, bi sure sonra akmıyor

canım cilt tonunu eşitlemek için cc krem kullanman gerekiyor, ben clinique kullanıyorum ve gerçekten memnunum
cilde ağırlık yapmıyor, rengi eşitliyor, bi sure sonra akmıyor

cc siyle bb si aynı fiyatmış hangi tonunu kullanıyorsun

Missha dan memnun kalmadın mı canım

dün MISSHA Signature Wrinkle Filler BB Cream denedim diğerlerini beğenmemiştim ama bu süper dedikleri kadar varmış fondoten kadar varmış hatta çok fondotenden daha kapatıcı

canım dediğim gibi benimde bb krem konusunda hiç bilgim yok oylamada olanlarıda ordan burdan gördüğüm kadarıyla :KK1:

Canım bununla ilgili bloglarda şurda burda bir sürü yazılar var ama londradabirtürkkızı'nın 20 dakikalık bir videosu var bb kremlerle ilgili onu mutlaka izle sana çok fikir vericek,

Son düzenleme:
Canım bununla ilgili bloglarda şurda burda bir sürü yazılar var ama londradabirtürkkızı'nın 20 dakikalık bir videosu var bb kremlerle ilgili onu mutlaka izle sana çok fikir vericek,

çok merak ettim ya youtube kapalı bakamadım

X