Arkadaşa aşık olmak

baloon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
716
83
Kimseye anlatamadığım için sizinle paylaşmak istedim.
Bir, bir buçuk yıl önce tanıştığım bir arkadaşıma fena aşık oldum ben :KK16: "Seviyorsan git konuş" demeyin çünkü yakın arkadaşım. Hislerim karşılıklı değilse çok kötü olur.
Davranışlarını ölçüp tartıyorum habire ama hala ne hissettiğini bilemiyorum. Onunla bir kız arkadaşım sayesinde tanıştık. Şimdi sanki ben onun daha eski arkadaşıymışım gibi yakın davranıyor.
Topluca yolda yürürken karşıdan bir erkek grubu geliyorsa, direkt sarılıp kendine çekiyor. Diğer kız arkadaşlarımızı eve bırakmayı hiç teklif etmezken ben "gerek yok" desem de illaki eve kadar bırakıyor. Bir erkekten bahsetsem yüzü asılıyor, bir sürü soru soruyor.
Durup durup sarılıyor, "seni karşıma oturtup bi ömür bakarım, şu tatlılığa bak" gibi iltifatlar ediyor. 30 yaşına kadar ikimizde kimseyi bulamazsak evleniriz falan dedi geçen gün. (gerçi bunu takmadım pek, klasik yakın arkadaş geyiği sonuçta.)
Ve beni en çok umutlandıran da ev arkadaşının tutumu. Onun ev arkadaşı benim sınıf arkadaşım. Çocuk bizi yalnız bırakmak için uğraşıyor. "Seni seven biri var, ben kim olduğunu biliyorum ama söylemem falan diyor." Onun nerede olduğunu sürekli bana soruyor.

Şimdi bunlar yakın arkadaş davranışları mı, değil mi ? Anlaşıldığı üzere aklım fena karışık :KK59:

Kimseye anlatamadığım için sizinle paylaşmak istedim.
Bir, bir buçuk yıl önce tanıştığım bir arkadaşıma fena aşık oldum ben :KK16: "Seviyorsan git konuş" demeyin çünkü yakın arkadaşım. Hislerim karşılıklı değilse çok kötü olur.
Davranışlarını ölçüp tartıyorum habire ama hala ne hissettiğini bilemiyorum. Onunla bir kız arkadaşım sayesinde tanıştık. Şimdi sanki ben onun daha eski arkadaşıymışım gibi yakın davranıyor.
Topluca yolda yürürken karşıdan bir erkek grubu geliyorsa, direkt sarılıp kendine çekiyor. Diğer kız arkadaşlarımızı eve bırakmayı hiç teklif etmezken ben "gerek yok" desem de illaki eve kadar bırakıyor. Bir erkekten bahsetsem yüzü asılıyor, bir sürü soru soruyor.
Durup durup sarılıyor, "seni karşıma oturtup bi ömür bakarım, şu tatlılığa bak" gibi iltifatlar ediyor. 30 yaşına kadar ikimizde kimseyi bulamazsak evleniriz falan dedi geçen gün. (gerçi bunu takmadım pek, klasik yakın arkadaş geyiği sonuçta.)
Ve beni en çok umutlandıran da ev arkadaşının tutumu. Onun ev arkadaşı benim sınıf arkadaşım. Çocuk bizi yalnız bırakmak için uğraşıyor. "Seni seven biri var, ben kim olduğunu biliyorum ama söylemem falan diyor." Onun nerede olduğunu sürekli bana soruyor.

Şimdi bunlar yakın arkadaş davranışları mı, değil mi ? Anlaşıldığı üzere aklım fena karışık :KK59:

Güvendiğin bir ortak arkadasınla öğrenmenin yolunu bul
Mesela senin hiç haberin yokmuş gibi davransın bu ortak arkadaş
Bir gün gitsin yaw sen baloon dan hoşlanıyor musun bakışların tavırların ona karşı bi farklı desin agzını arasın yani olmaz mı
Ama o ortak arkadaşınıza gerçeği de söylemeyebilir
yine de denemekte fayda olmaz mı :KK31:

Ben de arkadssima asik oldum, ilk adimi da attim, dayanamadim cunku. Iyi de yapmisim, evlendik iki de yavrumuz var. Klasik bir evlilik degil bizimki ama cok daha guclu cunku sebgiliden kocadan ote benim icin. Senden hoslanmazsa da arkadas kalirsiniz, problem degil. Aranizda bisey gecmemis nolcak.
Ama bence hoslaniyor, daha ne yapsin. O da cekiniyordur sen onu ole gormuyorsan diye, acilmamamistir.

Zarf at o cocuga.deki biri var aslnda ama olmaz asla .imkansiz flnde...agzini ariycak senin..sende hic orali olma..yavas yavas geliscek hersey.oluruna birak iste o noktada

PembeLokum ; sordurabileceğim bir arkadaşım var. Ama onun da hemen gelip bana söyleyeceğinden emin kesinlikle. Hatta benim sordurduğumu bile tahmin eder. Çok utanırım o zaman :KK50:

cydkns ; Ne güzel bir hikayeymiş sizinki :) Mutluluğunuz daim olsun. Bende de o cesaret olsa keşke. Ama ben çok cesaretsizim. Açık açık konuşmayı bırak, hissettircem diye ödüm kopuyor .

kartalice1986 ; Bu denenebilir aslında :)

PembeLokum ; sordurabileceğim bir arkadaşım var. Ama onun da hemen gelip bana söyleyeceğinden emin kesinlikle. Hatta benim sordurduğumu bile tahmin eder. Çok utanırım o zaman :KK50:

cydkns ; Ne güzel bir hikayeymiş sizinki :) Mutluluğunuz daim olsun. Bende de o cesaret olsa keşke. Ama ben çok cesaretsizim. Açık açık konuşmayı bırak, hissettircem diye ödüm kopuyor .

Ya risk alacaksın ya da susacaksın :) arkadasliginizi kaybetme pahasina risk alabiliyosan al acil cocuga :)

~~~•~~~
Gözlerine değmeyen gözlerim dünyayı görmesin
~~~•~~~

Ya risk alacaksın ya da susacaksın :) arkadasliginizi kaybetme pahasina risk alabiliyosan al acil cocuga :)

Ya aslında çok yakın arkadaş olmasak yine bi cesaret açılırım belki ama yakın arkadaşız.
Her aktiviteyi birlikte yapıyoruz, her yere beraber gidiyoruz arkadaş grubu olarak.
O beni sadece arkadaş olarak görüyorsa, ya o gruptan ayrı takılacak, ya ben . :KK43:

İşte bu kafa karışıklığıyla hiçbir şey yapamadan bekliyorum. O da bu düşünceyle susuyorsa diye de kendimi yiyorum.
Biraz daha emin olsam cesaretlenicem belki, hareketlerini objektif olarak da değerlendiremiyorum ki :110:

Ya aslında çok yakın arkadaş olmasak yine bi cesaret açılırım belki ama yakın arkadaşız.
Her aktiviteyi birlikte yapıyoruz, her yere beraber gidiyoruz arkadaş grubu olarak.
O beni sadece arkadaş olarak görüyorsa, ya o gruptan ayrı takılacak, ya ben . :KK43:

İşte bu kafa karışıklığıyla hiçbir şey yapamadan bekliyorum. O da bu düşünceyle susuyorsa diye de kendimi yiyorum.
Biraz daha emin olsam cesaretlenicem belki, hareketlerini objektif olarak da değerlendiremiyorum ki :110:

Ben de benzer durumdaydim risk aldım 5 yildan fazladir beraberiz. Bana karsilik verecegine ihtimal bile vermiyordum, ama karsilik verdi iste :) risk aldim ben kazandim biz kazandik hehe :)

~~~•~~~
~~~•~~~

Benim kocacim da 8 yıllık hergün telefonda konuştuğum kankamdi bana da laf arasında evde kalirsan ben seni alırım korkma diyordu...ama evde jajmamam fırsat vermedi mezuniyet günü başladık iki oğlum var ve birbirimizi iyi tanıdığımiz için Allah a şükür iyiyiz...tavsiye ederim çok güzel oluyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de benzer durumdaydim risk aldım 5 yildan fazladir beraberiz. Bana karsilik verecegine ihtimal bile vermiyordum, ama karsilik verdi iste :) risk aldim ben kazandim biz kazandik hehe :)

Bizim de sonumuz böyle olsun inşallaah , söyleyebilirsem tabii :109:

Bizim de sonumuz böyle olsun inşallaah , söyleyebilirsem tabii :109:

Arkadas olarak takilmaktan memnunsan devam et boyle ama yok olmuyor boyle diyorsan eni sonunda acilacaksin :)

Bir sure daha arkadas olarak onu kendibe daha fazla asık etmeye calıs istersen :p

~~~•~~~
~~~•~~~

Arkadas olarak takilmaktan memnunsan devam et boyle ama yok olmuyor boyle diyorsan eni sonunda acilacaksin :)

Bir sure daha arkadas olarak onu kendibe daha fazla asık etmeye calıs istersen :p

He arkadaşlığı da çok güzel, kaybetmektense böyle kalmayı tercih ederim ama okul bitip de yollar ayrılmadan bir şeyler de yapmak lazım tabi :)
Ama az önce facebookta bir sayfa da "Kimseyi sevemem… Senin üzerine yemin ettim " diye bir söz beğendim. Bir dakika geçmeden hem sayfayı, hem de o sözü beğendi. Aklımdan bin türlü şey geçiyor. Anlattığı kadarıyla hiç aşık olmamış, hiç kimseyi sevmemiş. Söyleniyor hatta benim niye geçmişten unutamadığım kimse yok diye. Ama yine de sevdiği biri mi var diye düşünmeden edemiyorum . E ben bu kadar takıntılıyken arkadaş da kalamam gibi geliyor :)

Neyse, hiç cesaret edemezsem en son ed32'nin dediği gibi mezuniyete yakın söylerim :) En azından reddedilsem bile her gün karşılaşıp, her gün girmem yerin dibine :KK61:

Yok yok korkma, nolcak yani. Senin tam dayanma noktana gelmemis demek, artik benim dayancak halim kalmamisti :KK9:

He arkadaşlığı da çok güzel, kaybetmektense böyle kalmayı tercih ederim ama okul bitip de yollar ayrılmadan bir şeyler de yapmak lazım tabi :)
Ama az önce facebookta bir sayfa da "Kimseyi sevemem… Senin üzerine yemin ettim " diye bir söz beÄŸendim. Bir dakika geçmeden hem sayfayı, hem de o sözü beÄŸendi. Aklımdan bin türlü ÅŸey geçiyor. Anlattığı kadarıyla hiç aşık olmamış, hiç kimseyi sevmemiÅŸ. Söyleniyor hatta benim niye geçmiÅŸten unutamadığım kimse yok diye. Ama yine de sevdiÄŸi biri mi var diye düşünmeden edemiyorum . E ben bu kadar takıntılıyken arkadaÅŸ da kalamam gibi geliyor :)

Neyse, hiç cesaret edemezsem en son ed32'nin dediği gibi mezuniyete yakın söylerim :) En azından reddedilsem bile her gün karşılaşıp, her gün girmem yerin dibine :KK61:

Kendi kendimize gelin guvey oluruz diye korkuyorum o nedenle bir sey diemiyorum :)

Peki ne zaman mezun oluyorsunuz?

~~~•~~~
~~~•~~~

Sorun şu ki, daha bir sene var mezuniyetimize :105:

Hm olsun cok degilmis eger o zamana kadar cesaret bulamaZsan mezuniyetten sonra acıl derim

Ama mutlaka acıl sonra pisman olma kafanda soru isareti kalmasın duygularının karsilikli olup olmadigini ogrenmelisin diye dusunuyorum :KK31:

Beni arkadaslarim kolumdan surukleyerek acilmaya goturmustu

Allahim ne gunlerdi :)

~~~•~~~
~~~•~~~

Hm olsun cok degilmis eger o zamana kadar cesaret bulamaZsan mezuniyetten sonra acıl derim

Ama mutlaka acıl sonra pisman olma kafanda soru isareti kalmasın duygularının karsilikli olup olmadigini ogrenmelisin diye dusunuyorum :KK31:

Beni arkadaslarim kolumdan surukleyerek acilmaya goturmustu

Allahim ne gunlerdi :)

~~~•~~~
~~~•~~~

Cesaretine hayran oldum desem yeridir :KK9:

Söylemezsem içim içimi yer zaten. En kötü ihtimal mezuniyetten sonra açılırım öyleyse. En mantıklısı bu gibi :)

Cesaretine hayran oldum desem yeridir :KK9:

Söylemezsem içim içimi yer zaten. En kötü ihtimal mezuniyetten sonra açılırım öyleyse. En mantıklısı bu gibi :)

Tamam o zaman anlastik :)
Cesaretin var mi aska sarkisini soyle ona :KK9:

Bir gun bi cilginlik edip
Seni sevdigimi soylesem
Alay edip guler misin
Yoksa sen de sever misin?

:)

~~~•~~~
~~~•~~~

Tamam o zaman anlastik :)
Cesaretin var mi aska sarkisini soyle ona :KK9:

Bir gun bi cilginlik edip
Seni sevdigimi soylesem
Alay edip guler misin
Yoksa sen de sever misin?

:)

~~~•~~~
~~~•~~~

Dinlediği şarkıları gönderir bana hep :) Bir dahakine bunu göndereyim ben de. Alttan alttan mesaj vermiş olurum :)

X