Annelerr prima mı molfix mi i ? Yardımm

Cazzyguall

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2014
101
5
Annelerrr...
Oğluma hangi bezi kullandıysam memnun kalmadım canbebe huggies vs bitek prima ve molfix kaldı sizce hangisi

benim oğlumun da poposu pişiyordu bende bir çok bez kullandım ama en sonunda şu bim de satılan bir bez var tek marka zaten onu kullanmaya başladım geceleri hariç çükü geceleri sabaha kadar çişini tutamıyor gündüzleri bimin bezini kullanıyorum artık pişmiyor sende bir paket al dene istersen

doğduğundan beri prima premium care kullanıyorum bence en iyisi şimdiye kadar pişik yada sızdırma sorunumuz hiç olmadı bağlama hataları hariicinde
arada molfixde kullandım bi problem olmadı ama en iyisi prima bence

bende en başından beri prima aldım ikizlerime son 2 aydır bim de satılan bebek bezini almaya başaldım gayet iyi prima çiş yapınca sarkma yapıyor bimdeki bezde bu olmuyor....arko üretiyor bu bezi....ıslak mendilide çok iyi .....halıdaki lekeleri bile kolay çıkartıyor :)))

Annelerrr...
Oğluma hangi bezi kullandıysam memnun kalmadım canbebe huggies vs bitek prima ve molfix kaldı sizce hangisi

Ben de 1 yaşına kadar molfix kullandım. Bir buçuk senedir de bimin bezini kullanıyorum. İkisinden de memnun kaldım ben.

Bimin bezini bende duydum ama bnm oğlum şuanda küçük bimin ki olmuyor ozaman ben şimdi prima kullanıyım büyüdüğü zamn drek bimin bezine başlayım çok sağolun ne kullandıysam hep sızıntı yaptı

Tartışmasız prima derim
Prima premium care'in petek dokusu oğlumun poposuna yapışıp iz yapınca prima aktif bebek'e geçtik. Kızımda da prima kullanmıştım çok memnundum hala memnunum :)

Çok sağolun oğlumun poposubpişecek diye çok korkuyorum ne canbebeden memnun kaldım emiciliği çok iyi ama sarkıyor yapışkan bantları iyi değil huggies de katları soyulmaya başladı

Bimin bezini bende duydum ama bnm oğlum şuanda küçük bimin ki olmuyor ozaman ben şimdi prima kullanıyım büyüdüğü zamn drek bimin bezine başlayım çok sağolun ne kullandıysam hep sızıntı yaptı

prima en iyisidir,pişik yapmıyor sızdırmıyor..emiziciliği yüksek olanlar çok kalın zaten bebekler rahatsız oluyorlar...
bu arada büyüdükçe daha fazla çiş yaptıkları için kalitesiz bezler daha çok pişik yapar ve sızdırır bilginiz olsun..

Çocuğun poposunun pişik olması sadece beze bağlı değildir. Benim oğlumun poposu genelde antibiyotik kullandığı zaman pişik oluyordu. Ben bunu molfixte de primada da yaşadım. Bimin bezini de annem zorla almıştı hatta. Bir kere denemekten zarar gelmez diye. Memnun kalınca da devam ettim.

Çok sağolun oğlumun poposubpişecek diye çok korkuyorum ne canbebeden memnun kaldım emiciliği çok iyi ama sarkıyor yapışkan bantları iyi değil huggies de katları soyulmaya başladı

Ben Prima premium Care kullandım doğduğundan beri. Hep memnundum ta ki 4 numaraya geçene dek. Gece bazen uzun uyuyo değiştirmiyorm. Sızdırıyo. Sanırım bu paket bitince molfix alcaz.

Ben prima premiumcare ile basladim sonra aktif bebek önerildi diye onu aldim ama pişik yapti kullanamadim, premium care geri geçtik, kadın pedinde molped bence en iyisi :KK37: bunu düşününce bebeklerde de en iyisi molfixtir diycem ama molfixi denemedim cesaret edemedim iyi olduğunu düşünüyorum. Bir denemeni öneririm.

Ben iki bebegimde de tum markalari denedim hepsi pisirdi.iki kizimada sadece prima iyi geldi ama primium care daha pahali ve ben bir farkini gormedim aktif bebekle.o nedenle prima aktif bebek oneririm.hem daha hesapli hem de pisirmiyor.gule gule buyutun bebisinizi.

Graco symbio bebek arabamizi satiyoruz.2.5 yil oldu alali tertemiz sifir gibi temiz kullandik.hangi platformdan duyurup satabilirim yardimci olan olursa sevinirim:)yeni alisiorum foruma:)
Ilgilenen olursa resimlerini yollarim.sevgiler

Ben iki bebegimde de tum markalari denedim hepsi pisirdi.iki kizimada sadece prima iyi geldi ama primium care daha pahali ve ben bir farkini gormedim aktif bebekle.o nedenle prima aktif bebek oneririm.hem daha hesapli hem de pisirmiyor.gule gule buyutun bebisinizi.

Teşekkür ederim çok sağolun

Iki kizimada sadece prima aktif bebek kullandım cok memnunum ıslak mendilde baby mee kullaniyorum
İkisinide degistirmeyi düşünmüyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X