Siğillere mucize buluş Ceviz Yağı:)

Kızımın göz kapagi ve göz altında sigil var. :1no2:
Doktora götrüdük uhu gibi kokan bir ilac ve krem verdi. Ana siğil tamamen yok olmadigi icin tekrarladi sanirim. :1no2:
Dün tekrar doktora götürdük. "Acnelyse" adinda bir krem verdi. :uhm:
Ama ben önce Ceviz yagını deniyecegim. ınsallah gecer :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
bu ceviz yağını bende deneyeceğim benim ayagımda çıkmıştı onla uğraşıyorum derken elimede sıçradı başparmagıma doktora gittim bi ilaç verdi adını hatırlamıyorum uhu gibiydi hiç bi etkisi olmadı başka bi doktora gittim yaktı siilleri ama elimdeki geçti ayagımdaki kaldı bikaç kez geleceksin dedi ama ben gitmedim çok acıyo ve su topluyo filan şimdi ayagımdaki 3 senedir duruyo acımıyo ama kötü bi görüntü inş. ceviz yagı geçirir geçirmezsse yine yanmaya gidecez artık -tatlicadiarzu-

bende ceviz yagı kullanmaya basladım benım sol bacagımda sıgıllerler var kucuklu buyuklu.3-4 senedeır cekıyoum yanı.ve yenı yenı sıgıller cıkmaya basladı ufacaık.cevız yagını kullanısımın 3. gunu umarım benımkıler kaybolur.

Benimde ayak tabanımda siğiler var ilaç kullanmama rağmen hiç azalmıyorlar .Ceviz yağını deniyim Bilgi için teşekkür ederim

arkadaslar yarın 1 hafta olucak ceviz yagını kullanalı ama hıc bı degısıklık olmadı.bıyerde bıseylerı yanlısmı yapıyorum acaba dıcem ama herseyı harfıyen uyguladım.kurtulmak ıstıyorum artık su siğillerden .yarddıııııııııııııım beklıyorum kızlar herseyı deneyebılırım ...

evet arkadaslar uzelerek soyluyorum kı cevız yagı bende bı ıse yaramadı.1 haftada duzenlı kullandım ama hıc bı degısıklık bıle yok.offff offff baska turlu nasıl gececek bunlar yaaa mafoldumben

arkadaslar aynı sorun bendede var..ayaklarımda tabanda..aslında ben onlarla yasamaya alısmıstım takı cogalana kdr..az once bı sıtede okudum '''selilözik tiner''' kesin cozum yazıyordu..nalburlarda satılıyormus..hocaların sıgılın uzerıne doktugu murekkeptede tıner varmıs..ben deneyecegım..denemek ısteyen varsa denesın..sonucları yıne buradan paylasalım..ayrıca klasık bı yontemde var heryerde soylenen..ıncır agacının sutunu surmek..ben denemedım deneyen var mı?

ceviz yagı bendeki siğillerdede işe yaramadı selilözik tiner i deneyen varsa sonucunu yazsın lütfen :KK43:

bence o sizin hangi marka yağı ne kadar süreyle nasıl kullandığınıza ve siğilin nerede olduğuna bağlı... bilhasaa yüzdeki düz siğillerde en kolay yoldan garanti tedavi diyebilirim..
ben tam bir sene çektim yüzümdeki siğillerden...gözümün altında yanaklarımda bıyık bölgemde kaynıyorlardı resmen küçük küçük:KK50: iğrençlerdi :KK43: bıyıklarımı alamıyordum gözenekleri açık bulunca yayılıyorlar çünkü :KK50:
cilt hekimi bile,çözümü sadece kriyoterapi veya elektrokoterle yakmaktır dedi..kriyoterapi yaptırdım yüzümde izler kaldı siğiller de aynen kaldı.... :KK43:
artık ümidimi kesmiştim ömür boyu bunlarla yaşamak zorundayım diye kabul etmiştim tesadüfen burda bir hanımın yorumunu gördüm,kızının yüzündeki siğillere ceviz yağının şifa olduğunu söylemişti... Allah razı olsun o yorumun üzerine bir hafta boyunca ceviz yağını siğillere sürdüm ve siğiller artık yoklar...:KK55:

diğer siğilleri bilemem ama yüzünüzdeki düz siğiller için başka hiçbirşeyle karıştırmadan ceviz yağını sabah akşam sürün üzerinde bekletin... düzelecek...inanın:) çaresiz bir illet sanıyordum ama her derdin şifası varmış işte şükürler olsun... :)
ceviz yağını öneren arkadaşlara da hergün dua ediyorum haberleri olsun:)

Son düzenleme:
çocukluğumda bendede çıkmıştı erkek incir ağacının yaprağını kırınca çıkan sütü üzerine sürüp yıkamadan bir kaç saat beklemiştim bir kaç günde geçti ve bir daha çıkmadı

kızlar bende kullanıcam ceviz yağını ama biryerde yakıyor diye okumuştum doğrumu bendede yaklaşık 5 yıldır vardı ama 2 taneydi şu son 2 günde birden arttılar yüzümde çktı incir sütü kullandım kuruttu biraz ama tahrişte etti derimi şimdide ceviz yağını deniycem bi yan etkisi olur mu yüze kullansam?lütfen cevap verin..:2:

pamugu yarım saat tutmak sartmı acaba cunku oglumun bı cok yerınde var ve yarım saat tuturmaz sanırım

oldukca eski acilmis bir konu ancak benimde sigil problemim var ceviz yagina basladim umarim sonuc alirim bu konuda baska paylasimi olan varmi acaba

ben de ceviz yağı,incir dalı sütü hiç bir işe yaramadı.tek çare dua.
çocukluğumda ellerimin üzeri dolu idi,o zaman okutmuştum hepsi geçmişti.
yıllar geçti üzerinden,şimdi 2 tane var okuyacak kimse bulamıyor,varsa okuyanınız
okutun,kesin çözüm.

benim elimin üstünde küçük küçük siğiller vardı. bu duayı yaptım . çok kısa zamanda geçti inanamadım. çok şükür..( herhalde 3-4 kez namazdan sonra aklıma düştükçe yapmıştım)

dua bu:
peygamberimizin elini toprağa vurarak okuduğu siğil duası
Temra (Siğil) Duası

Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

Yüzde ve elde bulunan temralar (siğiller) için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet oknursa Allah şifa verir.

X