Siğillere mucize buluş Ceviz Yağı:)

haaa bu arada aynı duayı kızkardeşime okutmuştum . ayak tabanlarında siğlleri vardı. nasırlara çevrilmişti. doktor uzun süre gidip gidip geleceksiniz dedi.aylarca tedavi uyguladı. sonunda bu duayı bulduk . gerçekten okudukça geçmeye başladığını söyledi :nazar::KK34:.şuan baya rahatladı.

Patates..

Kes üstüne tut. elindeyse ayağındaysa bağla yat yüzündeyse yüzünde yarım saat tut.

Kesinlikle geçiriyor..

Son düzenleme:
su.ay sende uygula bunu.

patatesi kesiyorsun bir dilim koyuyorsun. Kalan patatesi daha sonrada kullanabilirsin buzzdolabına koyup.

şaka yapmıyorum. neden yapayım? babamın elindeki benimde ayağımdaki ve yüzümdeki siğil bu şekilde geçti. denemediğim birşey olsa yazmazdım zaten

:dance:arkadaşlar 2 yıldır kurtulamadığım siğillerimden ceviz yağı sayesinde 1 haftada kurtuldum.günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere ceviz yağını pamuğa bir miktar dökün ve yarım saat siğilinizin üzerinde bekletin.1 hafta sonra siğilden eser kalmayacak 3 kişi denedi 1 haftada geçti siğili olan arkadalar şimdi sıra sizde umarım bende fayda ettiği gibi sizede faydalı olur:1hug::dance::dance::dance::dance:

patasanamavi sana ne kadar teşekkür etsem azdır.. oğlumun yüzünde düz siğiller vardı iki senedir gitmediğim doktor kalmadı çocugumun yüzü mahvoldu iyice artmaktan başkada bi işe yaramadılar sonra bunu okudum ne zamandır deniyim diyodum gecen hafta tesadüfen aktarın önünden geçerken aldım ceviz yağını deneyim dedim iyiki denemişim bu hafta yüzünde hiçbişey kalmadı kriyoterapiden kalan izler haricinde.. inşallah tekrar gelmezler. dualarım senınle allah herkese şifa versin..:nazar:

:dance:arkadaşlar 2 yıldır kurtulamadığım siğillerimden ceviz yağı sayesinde 1 haftada kurtuldum.günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere ceviz yağını pamuğa bir miktar dökün ve yarım saat siğilinizin üzerinde bekletin.1 hafta sonra siğilden eser kalmayacak 3 kişi denedi 1 haftada geçti siğili olan arkadalar şimdi sıra sizde umarım bende fayda ettiği gibi sizede faydalı olur:1hug::dance::dance::dance::dance:

Merhaba siteye yeni katıldım nasıl kullanılacağını da henüz çözemedim umarım mesajı iletebilirim bu ceviz yağı genital siğillerede iyi geliyormu bilgilendirirseniz sevinirim...

sevgili patasanamavi,
sana ne kadar teşekkür etsem sanırım az gelir Allah senden razı olsun...
hemen hikayemi anlatayım sağ yanağımın altında 2 sene önce bir düz siğil grubu peydah olmuştu 2 yıl boyunca pek bişi yapmadım ama sinsice yayıldıklarının da farkındaydım, bu yaz incir fln denedim ama çok tahriş etti yara oldu yanağım hemen bıraktım, doktora gittiğimde ise sonbaharda gel ilaç vereyim dedi neyse ben kasımda aynı doktora gittim ve bana acnelyse verdi. doktora siğillerin virüs kaynaklı olduğundan ötürü ilacın siğilleri yayıp yaymıcanı sordum o da hayr yaymaz dedi, ben de gönül rahatlığıyla kremi sürdüm bi de ben o hafta şu bb kremi keşfetmiştim gündüz de onu sürdüm ve böylece 3 gün içinde siğillerim nerdeyse tüm yüzüme dağıldı. psikolojim öyle bozuldu ki her sabah aynaya bakıp bakıp ağlıyodum :KK43: derken nette araştırmaya başladım ceviz yağını daha önce denemiştim fakat 1 gün sürüp bırakmıştım e tabi işe yaramamıştı fakat kardeşimin ısrarıyla tekrar denemeye karar verdim.yağı pamuğa döküp alnımın ortasındaki siğilin üstünde yarım saat beklettim sonra yattım sabah kalktığımda inanır mısınız azıcık bir izi kalmıştı sabah da hemen yarım saat beklettim yağı ve o gün geçti siğil. yalnız şunu farkettim sonradan çıkan yeni siğiller 1-2 günde geçerken sağ yanağımın altında yıllanmış olanlar 7-10 günde geçti. ve şu an sadece 1 tane kaldı sanırım ona da sürmeye devam ediyorum. tabi bu süreçte devamlı dua ettim ve moralimi yüksek tutmaya çalıştım çünkü bu virüsler immün sistem düştü mü hemen aktifleşiyor yani hep risk altındayız. çok uzun yazdım biliyorum ama bu illeti benim gibi çekenler bilir insan hiç kurtulamıcanı zannediyo bazen.. ben de burdaki yorumları okurken ben de bigün kurtulcak mıyım acaba diyordum şimdi bu yazıyı yazıyorum :KK52:
sonuç olarak sabah akşam ceviz yağlı pamuğu yarım saat siğilin üstünde bekletin ve dua edin arkadaşlar Allahın izniye geçecekler inanın.. :KK9: ve tabiki sevgili patasanamaviye tekrar teşekkürler :)

sevgili patasanamavi,
sana ne kadar teşekkür etsem sanırım az gelir allah senden razı olsun...
Hemen hikayemi anlatayım sağ yanağımın altında 2 sene önce bir düz siğil grubu peydah olmuştu 2 yıl boyunca pek bişi yapmadım ama sinsice yayıldıklarının da farkındaydım, bu yaz incir fln denedim ama çok tahriş etti yara oldu yanağım hemen bıraktım, doktora gittiğimde ise sonbaharda gel ilaç vereyim dedi neyse ben kasımda aynı doktora gittim ve bana acnelyse verdi. Doktora siğillerin virüs kaynaklı olduğundan ötürü ilacın siğilleri yayıp yaymıcanı sordum o da hayr yaymaz dedi, ben de gönül rahatlığıyla kremi sürdüm bi de ben o hafta şu bb kremi keşfetmiştim gündüz de onu sürdüm ve böylece 3 gün içinde siğillerim nerdeyse tüm yüzüme dağıldı. Psikolojim öyle bozuldu ki her sabah aynaya bakıp bakıp ağlıyodum :KK43: Derken nette araştırmaya başladım ceviz yağını daha önce denemiştim fakat 1 gün sürüp bırakmıştım e tabi işe yaramamıştı fakat kardeşimin ısrarıyla tekrar denemeye karar verdim.yağı pamuğa döküp alnımın ortasındaki siğilin üstünde yarım saat beklettim sonra yattım sabah kalktığımda inanır mısınız azıcık bir izi kalmıştı sabah da hemen yarım saat beklettim yağı ve o gün geçti siğil. Yalnız şunu farkettim sonradan çıkan yeni siğiller 1-2 günde geçerken sağ yanağımın altında yıllanmış olanlar 7-10 günde geçti. Ve şu an sadece 1 tane kaldı sanırım ona da sürmeye devam ediyorum. Tabi bu süreçte devamlı dua ettim ve moralimi yüksek tutmaya çalıştım çünkü bu virüsler immün sistem düştü mü hemen aktifleşiyor yani hep risk altındayız. çok uzun yazdım biliyorum ama bu illeti benim gibi çekenler bilir insan hiç kurtulamıcanı zannediyo bazen.. Ben de burdaki yorumları okurken ben de bigün kurtulcak mıyım acaba diyordum şimdi bu yazıyı yazıyorum :KK52:
Sonuç olarak sabah akşam ceviz yağlı pamuğu yarım saat siğilin üstünde bekletin ve dua edin arkadaşlar allahın izniye geçecekler inanın.. :KK9: Ve tabiki sevgili patasanamaviye tekrar teşekkürler :)

merhabalar,
sizinle aynı ama tastamam aynı dertten muzdaip oldum..:KK43:
şimdi ceviz yağına başlıcam fakat bir marka ya da kalitesi önemli mi?

merhabalar, gözde hanım mutlaka hemen şimdi bir aktara gidin ve ceviz yağını kapın ben sadece akşamları yatmadan önce bir pamuğa sürüp yarım saat üstüne bastırdım ikinci sabahtan farketmeye başladı...
burda kim tavsiye ettiyse Allah ondan razı olsun...
2 yanağıma da sıçramıştı 2 gece de kurtuldum mucize gibi birşey..
resimlerimi de koyuyorum ki iice anlayın:)

$unnamed.jpg $unnamed (1).jpg

Kullandinizmi ceviz yağını gectimi sigiller ?bendede var bıktım artık gecmiyorlar ;(

merhabalar, gözde hanım mutlaka hemen şimdi bir aktara gidin ve ceviz yağını kapın ben sadece akşamları yatmadan önce bir pamuğa sürüp yarım saat üstüne bastırdım ikinci sabahtan farketmeye başladı...
burda kim tavsiye ettiyse Allah ondan razı olsun...
2 yanağıma da sıçramıştı 2 gece de kurtuldum mucize gibi birşey..
resimlerimi de koyuyorum ki iice anlayın:)

Eki Görüntüle 1051856 Eki Görüntüle 1051857

Ay saka gibi aynı benim yüzüm :KK43:hemen gidip alacam cok teşekkür ederim

Lütfen Hiç zaman kaybetmeden gidin.:)
ve sonucu benim gibi paylaşırsanız herkese yardımcı oluruz..

Gamze hanım sizin kullandığınız ceviz yagi markası neydi ?kullaniyorum daha bi degisiklik yok aynı duruyor sigiller.bence siz Allah'a binlerce kez şükredin sizde ise yaramış ceviz yagi

slm kızlar bunu buldum allah rızası için banada akıl verın Ceviz ağacının, meyvesi olan cevizden elde edilen ceviz yağı saç bakımında kullanılır. Bronzlaşmak için cilde sürülerek güneşlenilir. Haricen sürülmesi romatizmal ağrılara iyi gelir. Kuru ciltleri besler ve yumuşatır. Nasırlarda kompres olarak kullanılır. Cildi nemlendirir ve elastikiyetini korur. Masaj yaparken yağ olarak kullanılır. Yaşlanmaya bağlı dikkat dağınıklığına karşı iyi gelir. Ruhsal bozukluklara karşı iyi gelir. Yıpranmış ciltlerde onarıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Haricen kullanılarak yaraların çabuk iyileşmesini sağlar. Ayrıca omega 3 yağ asidi içeriğinden dolayı vücut gelişimini arttırır. Cildin yenilenmesine ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Ceviz yağı yüz lekelerine sürülüp masajla yedirilirse lekeleri önler. Ceviz yağı mantar ve parazit gelişmesini önlemede, egzama, sedef gibi rahatsızlıkların tedavisinde bitkisel destekleyici olarak kullanılabilir.CEVIZ YAĞI BUNLARA FAYDALIYMIŞ UZUN SUREDR HASTANELERE GIT GEL AMELIYAT DRKEN BIRDE GENITAL BOLGEMDE SIGIL ÇIKTI CINSEL YOLLA BULŞIRMIŞ AMA BEN EŞİMDEN AYRILIYM NASIL BULAŞTIKI KAFAYI YEMEK UZEREYIM AGLAMKTAN YORULDUM 2 AYDA YAYILDI VAJINAYA SIÇRADI DOKTORA GITTI KAN TESTLERI TEMIZ ÇIKTI SARIMSAK KOYDUM SIRKE KOYDUM YAKTI CILDIMI EZZEHANEDEN İLAÇ ALDIM Bİ İŞE YARAMADI OFF NAPCAM BEN BU CEVIZ YAĞI İŞE YARARMI

benim de elimin parmak arasında bir tane var galiba siğil ama emin değilim ne olduğundan hemen deneyeceğim inşallah işe yarar

Arkadaşlar tüm yüzümü siğil kapladı çok moralim bozuldu ilk önce dudağımın üstündeydi kaç yıldır dudağımın üstende küçük küçük bir sürü vardı. bir anda tüm yüzüme dağıldı ceviz yağına basladım inşşalah işe yarar çok moralim bozuk

X