Siğillere mucize buluş Ceviz Yağı:)

patasanamavi:)

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
159
18
:dance:arkadaşlar 2 yıldır kurtulamadığım siğillerimden ceviz yağı sayesinde 1 haftada kurtuldum.günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere ceviz yağını pamuğa bir miktar dökün ve yarım saat siğilinizin üzerinde bekletin.1 hafta sonra siğilden eser kalmayacak 3 kişi denedi 1 haftada geçti siğili olan arkadalar şimdi sıra sizde umarım bende fayda ettiği gibi sizede faydalı olur:1hug::dance::dance::dance::dance:

allah senden razı olsun yaaa
umarım bendede geçer neolursun dua et..sevgilerr hemen ceviz yağı alacagımm

siğiller
Derinin üst tabakasının büyümesi sonucu ortaya çıkar. Nedeni, bir çeşit virüstür. Tıp dilinde verrü denir. Aynı kişide bir yerden diğer bir yere bulaşabilir. Daha ziyade, parmak, ayak ve yüzün çeşitli yerlerinde, yuvarlak deriden yüksekte ve çilek görünümünde kabartılar halinde görülür.umarım sende yoktur canımmm

sinir dedikleri seymi acaba bu
bende yok hayir sukur
ben bunu sey sandim hani beyaz sivilce gibi fakat sivilce degil arkadasimda bu beyaz seylerden var gorunce bende ceviz yagi alicam dedi bende ayni seyden bahsetmiyorlar galiba dedim hakliymisim
bu arada arkadasimin sorununu tam anlatabildimmi bilemiyorum fakat bunun bir tedavisini bilen varmi aranizda.....

sinir dedikleri seymi acaba bu
bende yok hayir sukur
ben bunu sey sandim hani beyaz sivilce gibi fakat sivilce degil arkadasimda bu beyaz seylerden var gorunce bende ceviz yagi alicam dedi bende ayni seyden bahsetmiyorlar galiba dedim hakliymisim
bu arada arkadasimin sorununu tam anlatabildimmi bilemiyorum fakat bunun bir tedavisini bilen varmi aranizda.....
:uhm::uhm:BELKİDE BAHSETTİĞİN YAĞ BEZESİDİR..OLABİLİRMİ CANIM UMARIM ÖNEMLİ BİRŞEY DEĞİLDİR ARKADAŞININ SORUNU..KENDİNE İYİ BAKK:1hug::1hug:a.s.

bilemiyorum yag bezesimi ama boyle kucuk sivilce gibi beyaz duruyo hem fakat arkadsim oynuyodu sikmaya calisiyor fakat tabi sikilmiyor
burda gorunce oda heveslendi ceviz yagina ben oynama demistim ama duramiyo ne yazik ki
bu arada ilgine ve cevap yazip bana geri dondugun icin tesekkurler canim sagol...

bilemiyorum yag bezesimi ama boyle kucuk sivilce gibi beyaz duruyo hem fakat arkadsim oynuyodu sikmaya calisiyor fakat tabi sikilmiyor
burda gorunce oda heveslendi ceviz yagina ben oynama demistim ama duramiyo ne yazik ki
bu arada ilgine ve cevap yazip bana geri dondugun icin tesekkurler canim sagol...
sıkılmıyorsa olabilir..ama o beyaz değilde genelde ten renginde olur..en azından benimki öylee..kendine iyi bak canım ayrıca ricea ederim inşallah sana yardımcı olabiliyorumdur...:1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.a.s.

sizin sözünü ettiğinizle siğil kesinlikle aynı şey değil ,
arkadaşınıza söyleyin sakın onları sivilce gibi sıkmaya çalışmasın
etraflarında kapsül vardır o oluşumların zarar verir bir dermatog görse iyi olur

benim elimde cocuklugumdan beri 12 tane vardi en son 1 tane daha cikti.ne yaptiysam gecmedi,arkadasim yapmis ve bana soyledi.mucize su,gul dikenleri ve 1 elma,siilleriniz ne kadarsa her birine 1 dikeni batirip 7 ihlas suresi 7 fatiha suresi okuyupelmaya saplayin .elma guneste kurudukca siillerinizde yok olacak. benimkiside uc gun icinde yok oldu.arkadasinkini deneyi olmassa benimkini deneyin.

benim elimde cocuklugumdan beri 12 tane vardi en son 1 tane daha cikti.ne yaptiysam gecmedi,arkadasim yapmis ve bana soyledi.mucize su,gul dikenleri ve 1 elma,siilleriniz ne kadarsa her birine 1 dikeni batirip 7 ihlas suresi 7 fatiha suresi okuyupelmaya saplayin .elma guneste kurudukca siillerinizde yok olacak. benimkiside uc gun icinde yok oldu.arkadasinkini deneyi olmassa benimkini deneyin.
gerçektenmi yaa ben çok dua okudum allah bilirya dualar hep şifalı olmuştur sorun bende galiba güzel okuyamadımmm...:KK43:(
t.gif
a.gif
h.gif
a.gif
eger ceviz yağıda geçirmezse bunuda deneyecegim paylaşımın için saol canım allaha emanet ol...sevgilerrr

:1hug:a.s.

Arkadaşlar ister inanın ister inanmayın bende mucize denebilecek bir şekilde kurtuldum elimdeki siğillerden. Üstelik benimkiler dişi denilen yani devamlı artan cinstendi, senelerce yolup yolup kurtulmaya çalıştım, hep yara olur, üzeri kabuk bağlar sonra yine eski haline dönerdi. benim mucizemi yaşlı bir teyze tavsiye etmişti, bir ağacın ince küçük bir dalını kırıp tam koparmadan bırakıyor ve 3 ihlas bir fatiha okuyorsun (3 kulfü 1 elham). Dal düştüğünde siğillerde yok oluyor. Başıma gelmese hayatta inanmazdım böyle bir şeye ama oluyor!! Tesadüf olamaz çünkü en az 7-8 senedir elimin üzerinde olan siğiller 1 hafta içinde yok oluverdi.

Arkadaşlar ister inanın ister inanmayın bende mucize denebilecek bir şekilde kurtuldum elimdeki siğillerden. Üstelik benimkiler dişi denilen yani devamlı artan cinstendi, senelerce yolup yolup kurtulmaya çalıştım, hep yara olur, üzeri kabuk bağlar sonra yine eski haline dönerdi. benim mucizemi yaşlı bir teyze tavsiye etmişti, bir ağacın ince küçük bir dalını kırıp tam koparmadan bırakıyor ve 3 ihlas bir fatiha okuyorsun (3 kulfü 1 elham). Dal düştüğünde siğillerde yok oluyor. Başıma gelmese hayatta inanmazdım böyle bir şeye ama oluyor!! Tesadüf olamaz çünkü en az 7-8 senedir elimin üzerinde olan siğiller 1 hafta içinde yok oluverdi.
CANIM BUNUDA DENEYECEGİM ŞİMDİ CEVİZ YAĞINI KULLANMAYA BAŞLADIM.SÜRDÜKÇE SİĞİLLERİMİN ÜZERİNE DUADA OKUYORUMM..ALLAH KALBİME GÖRE VERİRDE BU SİĞİLLERDEN TEZ GÜNDE KURTULUTUM.SENİN TAVSİYENİDE DİNLEYECEGİMMM KAL SAĞLICAKLA CANIMM:)))
t.gif
a.gif
t.gif
o.gif

ceviz yagını alıp denedim..biri tamamen kayboldu:)diğeride dahada küçüldü..umarım oda yakın zamanda kaybolur bu bilğiyi veren arkadaşıma sonsuz teşekkürler...

selam arkadaşlar

ben yaklaşık 1 yıldır yüzümdeki düz siğillerle uğraşıorum. 3 farklı doktora gittim 3 farklı tedavi yöntemi denedim ama kurtulamadım. yazdıklarınızı okur okumaz ceviz yağını kullanmaya başladım. bugün 3. günüm. Eğer bunlardan kurtulabilirsem çok büyük hayır duası alıcaksınız benden:)

slm kızlarrrr bendede sigil vardı çenemde. dr. bunu yaktı bir süre sonra tekrar ufak ufak başka yerlerde çıktı başka dr gittim oda bana verrutol diye bi ilaç verdi böyle oje gibi uhu kokusunda bi ilaç sabah akşam 2 kere sigilin üstüne sür dedi öyle yaptım 2 yada 3 günde gerçekten düştü. çokkkkk şükür bidahada çıkmadı . ceviz yagı işe yaramazsa tavsi ederim .verrutol sigilsiz günler dilerim .

tatos siğillerın tamamen gectı mı? benım de yzumde var ve yuzume suruyorum cevıız yagını ama tamamen gecırmedı ama ıyılesme de var

ben doktora gittiğimde siğilin bir çeşidi demişti.küçük çok küçük evet normal siğil gibi değildi siznkidemi ondan ya be kulandı m bir şişe günde kulalnıştım birde günde 2 kez deneyeym.tam evlilik aşamasında okadar sinir bozucuki.deneyeceğim umarım bendede geçer çok TEŞEKÜR EDERİM

X