Bebek Beslenmesi bebeğimi doyuramıyorm yardımmm:(:(:

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

0kahya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
29
0
mrb arakadaşlar 36 günlük bebeğim var ama doymuyo 2 göğüsümüde veriom gazını cıkarıom yinede hep aranıo bnde mama takviyesi yapıom 1veya 2 saat duruo gene aranıo gece yatarken 90ml mama verıom 5 saat uyuyo gene kalkıo ne yapmam gerekio yardımlarınz ıcın teşekkur ederim

sürekli emziriceksin canım bebeği boş yere mamayla şişirme onu sütten mahrum bırakma bence yanlış yapıosun .

canım mama verme sürekli emzir süt artırıcı çaylardan iç bol sıvı al anason, ısırgan, çayı iç artar sütün merak etme allah analı babalı sıhhatle büyütsün kuzunu:emir_bebek::nazar:

mrb arakadaşlar 36 günlük bebeğim var ama doymuyo 2 göğüsümüde veriom gazını cıkarıom yinede hep aranıo bnde mama takviyesi yapıom 1veya 2 saat duruo gene aranıo gece yatarken 90ml mama verıom 5 saat uyuyo gene kalkıo ne yapmam gerekio yardımlarınz ıcın teşekkur ederim

Yenidoganlar icgudusel olarak araniyor ben her istediginde emzirdim aranmak sadece acliktan degil kendini guvende hissetmek icinde seni istiyor mama verme devamli emzir

hepinize cok tesekkur ederım sütüm yetmıo dıe cok üzülüyordum birazcık içim rahatladı ilk bebeğim oldugu için cok korkuyorum :KK43:

Doktora danıştınız mı? Bence mama vermeyin. Bebişleirmizin tek bildiği eylem emmek, ondan dolayı sürekli aranıyor gibi geliyor size. Her istediğinde emzirin. aYLIK KONTROLLERDE DE kilosu normal çıkarsa demek ki sütünüz yetiyordur. Benim de sütüm öyle fışkırmıyor ama göğsümün boş olduğunu da düşünsem emziriyorum. İlk ay doktor çok güzel dedi gelişimine. Bakalım ikinci ay ne diyecek?

X