Moralim çok bozuk yorum lutfennn :(

NAzLI_S

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
124
10
34
Bugun cok garıp bısey oldu :KK43: eşim ve yakın ortak arkadasımız var bı kac hafta once sevgılısıyle bızı tanıstırdı cıddı olduklarını fln soyledıler o gunden sonra kızla cok yakın olduk sureklı gorustuk fln ne bılım cok sevdım onu bugun bıze geldıler kızla yemek hazırladık bunlar gıttıler eşım bana dedı sana bısey dıcem ama kıza soyleme esım ve arkadası yemege bıraz gec kaldılar megersem arkadasının baska bı sevgılısı daha varmıs kadın 30 yaslarında evlenıp bosanmıs cocugu varmıs bununla bırlıkteymıs onada senı sevıyorum senınle evlencem hersey duzelcek felan dıyormus bunları duyar duymaz kı ben o arkadasını cok severdım boyle bısey hıc ama hıc beklemezdım beynımden vuruldum sankı ya cok kotu oldum sogudum gozum gormek ıstemedı kızda dugun hayallerı kuruyor sız olsanız naparsınız :KK43:

Hiç ama hiç karışmayın bence.. Erkekler bi şekilde yırtar, kötü siz olursunuz.. 😏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Daha az görüşün o arkafasiyla. Kizla da gorusmeyin. Esinize de arkadasi boyle yaptigi için uyarsin . ne diye alıyor size getiriyor kizi. Kiza da yazik beni arkadsslariyla tanistiriyor diye umitleniyor. Kiza hiçbirşey demeyin Eşiniz kotu olur.

Ben burda esinize kızdım..evli dgl nişanli dgl nie sizinle muhattap ediyor ki kızı? Ben olsam anlatırm ..durum bu bu..araştr kendin kanıtla die..hem bu bahaneyle eşinizinde böyle karaktersiz bi arkadaşıyla arası açılir sizde zarar görmezsiniz..

Kendinizi o kızın yerine koyun. Siz de bilmek istemez miydiniz. Sonradan üzüleceğine yolun başında üzülmesi daha iyi ilerde işin içine kızın ailesi girince asıl o zaman daha çok üzülür. Bence söyleyin söylemeyince vicdanınız nasıl rahat edecek.. Sonuçta karşınızdaki bir genç kız..:KK50:

bir şey duymadınız görmediniz.:KK14:
şimdi hemcinsim diye uyarsanız. aaa sen benim mutlulugumu istemiyosun diyen bi cadı cıkabilir karşına:KK6:

Bugun cok garıp bısey oldu :KK43: eşim ve yakın ortak arkadasımız var bı kac hafta once sevgılısıyle bızı tanıstırdı cıddı olduklarını fln soyledıler o gunden sonra kızla cok yakın olduk sureklı gorustuk fln ne bılım cok sevdım onu bugun bıze geldıler kızla yemek hazırladık bunlar gıttıler eşım bana dedı sana bısey dıcem ama kıza soyleme esım ve arkadası yemege bıraz gec kaldılar megersem arkadasının baska bı sevgılısı daha varmıs kadın 30 yaslarında evlenıp bosanmıs cocugu varmıs bununla bırlıkteymıs onada senı sevıyorum senınle evlencem hersey duzelcek felan dıyormus bunları duyar duymaz kı ben o arkadasını cok severdım boyle bısey hıc ama hıc beklemezdım beynımden vuruldum sankı ya cok kotu oldum sogudum gozum gormek ıstemedı kızda dugun hayallerı kuruyor sız olsanız naparsınız :KK43:

Şimdi ne söylersen inanmaz belki kötülesen olmaz... Eşin sana güvenerek söylemiş belki o kızla mutlu olacak diğeri için olumsuz diyor belki.. herkes kendi hayatından mesul... olacakla öleceğe çare yok...

yani hakkaten bazen şu erkeklerden nefrete diyorum yaa, bu nedir anlamıyorum ki, canım sen açıkça söyleme aman bide başına bela açılır ama sezdirmeden ima et dikatli olması konusunda,

X