Elbisemi Buldum Herkese Çoook Teşekkürler :)

CadiKelebek

Çok şükür Seni bana veren Rabbime ...
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
3.268
918
Yaa kızlar aradım aradım kafama göre elbise bulmadım bi türlü . Diktirmeye karar verdim ama dikim için gitmden önce elmde bi kaç model olsun istiyorum . Sade şık boydan tabi ki tek parça bişey . Ayrıca istemeye gelklernde bile giyebilceğim bişey olmalı . Yardmlarınızı bekliyrum :26:

Güncelleme 1::::

Arkadaşlar yardımcı olan , yorum yapan, elbise önerisinde bulunan herkese teşekkür ederim ..
Modelde ve renkte sizinde düşünceleriniz önerilerinz yardımıyla ve tabisi sevdiceğimin düşüncesiyle de birleştirip karar verdik :KK16: ..
Eylül gibi inşallah diktirmeyi planlıyorum elbisemi üzerimde sizinle paylaşıcam..
Çooook teşekkür ederim:KK54:

Güncelleme 2 ::::::
Elbisemi diktrcem diktrcem dedim ama nette araştrırken tamda istediğim gibi sade ve rengi de aynı elbisemi buldum siparişimi verdim kızlar sonunda elbisemi buldum umarm hayalimdeki gibi gelir:KK70: işte resimleri :KK36: :KK36:

sefamerve-elbise-3132-akua-01-752x1152.jpg sefamerve-elbise-3132-akua-02-752x1152.jpg sefamerve-elbise-3132-akua-03-752x1152.jpg sefamerve-elbise-3132-akua-04-752x1152.jpg

Son düzenleme:
Bende tesettürlüyüm ve elbiselerimi diktiriyorum ne için giyceksin ona göre sana model resmi atayım

çok güzelmiş ya alya butik nerde : ?

Alya Butik netten satış yapıyo ölçülerini veriyorsun dikiyor instagram ve face booktan görüşebilirsin.
güven derim bu elbisem provasız dikildi
hatta kına elbismde öyle hatta satışa çıkardım
istersen yardımcı olablrm çok güzel ürünleride var çevşenli kolye bile çıkardılar müthişler

Veee evlenmek üzereysen kesinle kaftanını oradan kiralaa ben onlardan aldım herkesin dibi düştü

Bende tesettürlüyüm ve elbiselerimi diktiriyorum ne için giyceksin ona göre sana model resmi atayım

Canım bnm kasım gibi isteme olcak onda sade bi elbise istyrum sadece isteme ve küçük bi söz gibi düşün yüzük taklcak ama nişanımı salonda yapıcaz onun için kabark düşünyrum. Şimdilk sadece isteme için model fikri ednmek istyrum

Alya Butik netten satış yapıyo ölçülerini veriyorsun dikiyor instagram ve face booktan görüşebilirsin.
güven derim bu elbisem provasız dikildi
hatta kına elbismde öyle hatta satışa çıkardım
istersen yardımcı olablrm çok güzel ürünleride var çevşenli kolye bile çıkardılar müthişler

yok canm sadece sordum :) diktirmeyi düşünmüyorum

X